• Hlavná
  • Herci
  • Robert Clotworthy (The Curse of Oak Island) Čistá hodnota, plat

Robert Clotworthy (The Curse of Oak Island) Čistá hodnota, plat

Robert Clotworthy je meno za tým známym hlasom, ktorý považujete za samozrejmosť – americký herec a hlasový umelec, Clotworthy bol rozprávačom pre každého, od dokumentov Georga Lucasa až po hlas auta Nicka Furyho v Marvel Cinematic Universe. Jeho hlas mu získal ocenenia a uznanie naprieč celým radom a stal sa tak ikonickým, že ho možno počuť vo videohrách, filmoch a dokumentoch. Robert to prirovnáva k tomu, že je to „Hlas G-d“ – ktorý stelesňuje hlas rozprávania o základoch History Chanel, ako je The Curse of Oak Island. Robert má pestrú osobnosť s láskou k čínskym bojovým umeniam, najmä Kung Fu San Soo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#RobertClotworthy rozprávačom #AncientAliens je tiež #JimRaynor v #Starcraft POČÚVAJ: http://entertainmentdrivethru.com/robert-clotworthy/

Príspevok zdieľaný používateľom Zábava Drive-Thru (@edrivethru) 13. februára 2015 o 21:45 PST

ObsahRaný život a rodina

Bol ním Robert Bruce Clotworthy narodený dňa 24. októbra 1955 v Los Angeles, Kalifornia, USA. To sa ukázalo ako vhodná pozícia pre Clotworthyho, pretože ho vystavila prosperujúcej kultúre Hollywoodu a médií. Clotworthyho otec bol producentom rádiových reklám, čo umožnilo Robertovi, aby ho sprevádzal na nahrávacích stretnutiach, ktoré Roberta inšpirovali a pomohli mu definovať jeho vysnívanú kariéru, ktorú začal vo veku 15 rokov.

Kariéra

Televízia

Hoci Robert začal s hlasovým herectvom už ako 15-ročný v roku 1970, jeho prvý zaznamenaný práca bola neoceniteľnou úlohou v Emergency! v roku 1973, v ktorom stvárnil tínedžera, ktorý jedol hamburger.

Od roku 1974 začal získavať pripísané televízne úlohy, počnúc The Waltons, a odtiaľ jeho úspech len rástol. Následne sa objavil v niektorých z najznámejších televíznych seriálov a relácií, vrátane Columbo (1974), Criminal Minds (2006) a naposledy v Teórii veľkého tresku vo viacerých epizódach v menších úlohách.

Video hry

Robert prepožičal svoj hlas aj niektorým z najznámejších video postáv, vrátane Jima Raynora, ktorý slúžil ako inšpirácia pre celú generáciu hráčov videohier. Svoju kariéru vo videohrách začal presne s touto postavou v Starcraft v roku 1988. Postupom času sa videohry stali väčšou umeleckou formou, ktorej vyjadrovanie je rovnako dôležité ako filmové obsadenie.

Clotworthy pokračoval v plodnej kariére v hernom priemysle, vyjadroval postavy a rozprával v hrách ako Xenoblade Chronicles X (2015), The Last of Us: Part II (2020) a Alpha Protocol (2010). Napriek tomu, že sa pohybuje vo viacerých oblastiach zábavného priemyslu, málokedy uplynie rok, keď má rozpracovaný iba jeden projekt.

Filmografia

Ak je vo filmoch známy barytónový hlas, je to s najväčšou pravdepodobnosťou Robert Clotworthy. Poskytol hlasy vedľajších postáv, ale jeho intonácia a zručnosť dávajú týmto postavám úžasnú osobnosť a prítomnosť, ktorá hlboko prispieva k filmu. Jeho prvý film bol v roku 1984 – Nausicaa of the Valley of the Wind.

Odvtedy sa podieľal na známych filmoch, ako sú Charlieho anjeli (2019), Captain America: The Winter Soldier (2014) a (zábavne) kričiace zvuky Tarzana.

kanál histórie

Robert Clotworthy je hlasom, ktorý stojí za niektorými z najobľúbenejších relácií History Channel, ako sú Ancient Aliens. Ešte pozoruhodnejšie je, že rozpráva The Curse of Oak Island Najvyššie hodnotené dokumentárne filmy , History Channel, ktoré vystavujú bežného človeka lovu pokladov, aby sa jednoducho túlali a odhaľovali neuveriteľné historické artefakty. Samozrejme, tento proces je o niečo komplikovanejší, ale relácia má schopnosť umožniť komukoľvek, aby sa s ňou stotožnil.

The Curse of Oak Island sa rozhodol zdokumentovať cestu bratov Ricka a Martyho Laginových na Oak Island, o ktorom sa hovorí, že má ešte neobjavené siahy pokladov a zlata. Vyzbrojený detektormi kovov a veľkou dávkou trpezlivosti, rozsiahla posádka show skúma ostrov v nádeji, že odkryje poklad.

ocenenia

Robert získal ocenenia za všestrannosť a schopnosti svojho hlasu, ako aj rôzne nominácie. Jeho webová stránka poskytuje každému poslucháčovi časť ukážok z jeho rozsahu, od rozprávania, animácie a zobrazovania. Clotworthy získal prestížne ocenenie SAVOS v Lincolnovom centre za svoje vynikajúce rozprávanie o starovekých mimozemšťanoch, nomináciu na najlepšieho mužského speváckeho herca vo videohre vo vedľajšej úlohe za svoju prvú a trvalú rolu Jima Raynora.

Členovia videohry, vrátane Clotworthy, Rachel Robinson, Claudia Christian a Patrick Seitz, boli tiež nominovaní na najlepší vokálny súbor vo videohre.

Osobný život

Napriek tomu, že Robert Clotworthy strávil desaťročia v tomto odvetví, nedovolil verejnosti ani kúsok zo svojho osobného rodinného života a vzťahov. Neexistujú žiadne záznamy o žiadnych minulých alebo súčasných vzťahoch, do ktorých bol zapojený, hoci bol niekoľkokrát odfotografovaný s dámou, ktorá je opísaná ako „jemu veľmi blízka“.

Robert je vášnivým cvičencom Kung Fu San Soo a je tak trochu majstrom čínskeho bojového umenia.

Clotworthy cituje obetavosť, presnosť a odhodlanie, ktoré od neho umenie vyžaduje, čo mu dáva schopnosť vytvárať a vyjadrovať postavy s hĺbkou a emóciami. Jeho hlasové herectvo je neoddeliteľnou súčasťou jeho života a skutočne mu poskytuje skutočnú radosť a uspokojenie. Clotworthy vysvetľuje že mi pri otvorení výplatnej obálky nenabehne husia koža, ide o radosť z práce.

Vzhľad

Hoci sa Robert blíži k šesťdesiatke, ľahko si ho pomýlia s oveľa mladším mužom.

Vlasy si udržiava bledohnedú, červenkastú farbu a zachováva si tenkú vrstvu strniska. Má jasné modré oči, ktoré sú cez okuliare jasné. Má štíhlu postavu, ale je prítomný vždy, keď vstúpi do miestnosti. Clotworthy je vysoký 6 stôp (1,83 m), no hmotnosť nie je známa.

Čistá hodnota a plat

Robert má viac ako 180 kreditov a pôsobivú reputáciu v tomto odvetví. Vďaka podielom v televíznom, videohernom a filmovom priemysle má viacero zdrojov príjmov a rôzne príležitosti na presadenie svojej slávy. Hoci sa jeho úlohy môžu zdať malé a bezvýznamné, jeho talent prináša oveľa viac než len hlas. Od polovice roku 2020 má pôsobivý čistý majetok odhadovaný na takmer 19 miliónov dolárov.