• Hlavná
  • Herci
  • Rick Gonzalez – vek, dcéra, čistá hodnota, rodina, životopis

Rick Gonzalez – vek, dcéra, čistá hodnota, rodina, životopis

ObsahKto je Rick Gonzalez?

Rick Gonzalez sa narodil v New Yorku v USA 30. júna 1979 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to herec a hudobník , ktorý je azda najznámejší pre jeho stvárnenie Tima Cruza, jednej z hlavných postáv v životopisnom športovom filme Coach Carter z roku 2005, ktorý napísali Mark Schwahn a John Gatins, režíroval Thomas Carter a v ktorom si zahrali Samuel L. Jackson a Robert Ri'chard. Film sleduje trénera Kena Kartera, ktorý zabráni svojmu stredoškolskému basketbalovému tímu súťažiť v ich lige po tom, čo porušia akademickú zmluvu, ktorú s ním podpísali – film získal tri ceny a bol nominovaný na 15 ďalších.

Raný život, rodina a vzdelanie

Rick bol vychovávaný ako jedináčik v newyorskej štvrti Brooklyn, jeho portorický otec, ktorý bol taxikárom, a jeho dominikánska matka, ktorá bola upratovačkou – Rickovi rodičia sa rozviedli, keď mal 13 rokov, ale rodina stále zostal trochu blízko.

Rick začal pozerať filmy a televízne seriály vo veku šiestich rokov a často vystupoval doma pre svojich rodičov, ktorí ho potom povzbudili, aby sa pripojil k dramatickému klubu svojej základnej školy. Rick sa potom objavil vo väčšine hier hraných na jeho škole a po povzbudení učiteľmi sa zapísal na stredná škola múzických umení a úspešne zmaturoval v roku 1997 – Rick sa potom zameral skôr na prácu vo filmovom priemysle ako na vysokoškolské štúdium.

Úlohy vo filmoch

Rick sa objavil vo viac ako 70 filmoch a televíznych seriáloch, takže v tomto článku spomenieme len jeho najvýznamnejšie výkony.

Vo filme debutoval v roku 1998, keď stvárnil postavu Sancheza v dramatickom filme Hustejšia než krv, v ktorom hrali Mickey Rourke, Dan Futterman a Carlo Alban, a ktorý získal jednu cenu a bol nominovaný na ďalších šesť. Pozornosť si získal v roku 2000, keď sa objavil v rodinný film Princ z Central Parku , v ktorom si zahrali Kathleen Turner a Danny Aiello a v roku 2001 sa Rick objavil v akčnom komediálnom filme Krokodíl Dundee v Los Angeles.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto popíšte. od @stormshoots #photooftheday

Príspevok zdieľaný používateľom Rick Gonzalez (@rickgonzalez) 15. septembra 2020 o 10:24 PDT

V roku 2002 si zahral vedľajšiu postavu Rudyho Bonillu v športovom filme The Rookie, ktorý bol založený na skutočnom príbehu, a nasledujúci rok sa Rick objavil v športovom akčnom filme Biker Boyz aj v komediálnom filme Old School.

V roku 2005 sa objavil vo sci-fi filme Stevena Spielberga Vojna svetov a v roku 2006 si zahral Chillaxin’ Host vo filme For Your Accounting. V roku 2007 sa objavil v inom životopisnom filme – What We Do Is Secret –, pričom niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli vo filme Illegal Tender, v mysterióznom kriminálnom filme In the Valley of Elah a v komediálnom filme The Promotion.

Niektoré z Rickových najnovších úloh, ktoré upútali pozornosť, boli v cestnej komédii The Guilt Trip z roku 2012, v juhokórejsko-americkom tanečnom filme Make Your Move, ktorý vyšiel v roku 2013, a v kriminálnej dráme Deuces, ktorá vyšla v roku 2017. .

Úlohy v televíznych seriáloch

Rick debutoval v televíznom seriáli v roku 1997, keď hosťoval v epizóde Spanish Harlem zo seriálu F/X: The Series. Jeho prvý pozoruhodný výkon prišiel v roku 2001, keď stvárnil Juana Figgisa v štyroch epizódach dramatického seriálu Boston Public, v ktorom hrali Loretta Devine, Anthony Heald a Fyvush Finkel, a je to asi 10 ľudí pracujúcich na strednej škole v Bostone, ktorí si musia nájsť čas. ich osobný život pri riešení problémov so školou – séria získala 13 ocenení vrátane jednej Primetime Emmy, pričom bola nominovaná na 29 ďalších.

Rick sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad policajný procedurálny seriál Nash Bridges v roku 2001, nadprirodzená dráma Buffy the Vampire Slayer v roku 2002 a procedurálny kriminalistický seriál CSI: Crime Scene Investigation v roku 2006. V roku 2010 sa objavil v jednotlivých epizódach piatich televíznych seriálov vrátane policajného kriminálneho seriálu Cold Case, kriminálnej drámy Lie to Me a právnickej drámy The Whole Pravda.

Od roku 2010 do dnešného dňa sa objavil v epizódach viac ako 20 televíznych seriálov – niektoré z jeho najvýznamnejších boli v roku 2015 v thrillerovom seriáli Pán Robot, v seriáli o superhrdinoch Arrow, v ktorom stvárnil vedľajšiu postavu Rene Ramirez / Divoký pes z roku 2015. 2016 až 2020 a superhrdinskú sériu Legends of Tomorrow v roku 2020.

Rick je tiež hudobník – 24. mája 2011 vydal svoj debutový mixtape The Invisible Man. Potom sa objavil v piesni Bully Rap od Seana Pricea, ktorá bola jednou zo skladieb na jeho albume Mic Tyson vydanom 30. októbra 2012.

Milujte život, vzťahy a dcéru

Rick stretol svoju budúcu polovičku Sherry Aon niekedy v roku 2000, ich prvé rande nedopadlo tak dobre, pretože Sherry bola plná postojov, no Rick sa zdalo, že má rád jej povahu a po druhom rande začali vzťah a boli spolu. odkedy. Vzali sa na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina v roku 2010, ale dátum svadby udržali v tajnosti. Rick v jednom zo svojich rozhovorov prezradil, že randenie a manželstvo so Sherry nebolo také ľahké, ako sa často hádajú, ale že ju stále miluje.

Dňa 26. júla 2013 Sherry porodila ich dcére Skyler a Rick sa vyjadril, ako sa mu páči byť otcom.

Pred stretnutím so Sherry nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť, a od septembra 2020 je Rick ženatý muž (jeho prvé manželstvo) a má jednu dcéru.

Koníčky a záujmy

Rick je oddaný kresťan, ktorý chodí do kostola aspoň raz týždenne (a ďakuje Bohu za všetko dobré, čo sa mu prihodí). Je fyzicky veľmi aktívny, keďže má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni a tým aj jeho svalnaté telo – tiež drží prísnu diétu, čo znamená, že neje cukor ani fast food, ale dopraje si jeden cheat meal za týždeň . Rád hrá biliard s kamarátmi, jazdí na koni v prírode a chodí na túry do hôr. Rick je veľkým fanúšikom basketbalu a vzdal úctu Kobe Bryantovi po tom, čo zomrel pri havárii vrtuľníka.

Je nadšený z cestovania a jeho kariéra herca mu umožnila cestovať po celých USA, zatiaľ čo on a jeho manželka boli pri viacerých príležitostiach na dovolenke v Európe, pričom zostali v krajinách ako Francúzsko, Anglicko a Španielsko.

Rick má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Denzel Washington, zosnulý Chadwick Boseman a Emma Watson a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Equalizer, Black Panther a franšízový Harry Potter.

Vek a čistý majetok

Rick má 41 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 68 kg.

Od septembra 2020 Rickovo čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.