Rhett And Link Čistá hodnota, Manželky, Výška, Deti, Rodina, Wiki

ObsahKto sú Rhett a Link?

Rhett James McLaughlin sa narodil v Macone v štáte Georgia USA 11. októbra 1977 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Charles Lincoln Neal III sa narodil v Boone Trail v Severnej Karolíne USA 1. júna 1978 a jeho znamením zverokruhu sú Blíženci, pričom má aj americkú národnosť. Dvaja kamaráti sú známi na internete pre svoj YouTube kanál Rhett and Link, ktorý spustili 5. júna 2006.

Raný život, rodina a vzdelanie

Títo dvaja chlapci sa stretli 4. septembra 1984 po tom, čo sa obaja zapísali na základnú školu Buies Creek v Severnej Karolíne a spojili sa po tom, čo si napísali na stoly vidiace slová, a preto boli počas prestávky zadržaní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Rhett & Link (@mythical)

Mali 14 rokov, keď napísali scenár pre svoj krátky film Gutless Wonders , a potom pokračoval v natáčaní, avšak nikdy nebol dokončený.

Títo dvaja sa stali najlepšími priateľmi, stretli sa so svojimi rodinami a zapísali sa na rovnakú strednú školu, kde nakrútili 25-minútový komediálny film o Oidipusovi Rexovi. Rhett a Link sa tiež zaujímali o hudbu a boli členmi punkrockovej kapely The Wax Paper Dogz.

Po imatrikulácii v roku 1996 sa stali spolubývajúcimi na Štátnej univerzite v Severnej Karolíne, ale študovali iné predmety – Rhett stavebné inžinierstvo, zatiaľ čo Link študoval priemyselné inžinierstvo.

Rhett promoval v decembri 2000, Link nasledoval v máji 2001 a obaja potom pracovali na svojich samostatných kariérach, Rhett v najväčšej strojárskej spoločnosti v Kansas City, Black & Veatch, zatiaľ čo Link pracoval v IBM.

Kariéra ako YouTuberi a hviezdy sociálnych médií

Títo dvaja začali vytvárať komediálne skečové videá v roku 2001, keď boli obaja členmi kresťanskej paracirkevnej organizácie Cru, a práve tam sa rozhodli zamerať na kariéru v komédii – dali výpoveď a svoj čas zamerali výlučne na komédiu.

Ich hlavný kanál dnes odoberá takmer päť miliónov ľudí a má spolu viac ako 900 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí – ich najobľúbenejšie video My OCD (Song) si od 17. júna 2014 pozrelo viac ako 57 miliónov krát.

Títo dvaja majú štyri ďalšie kanály – 17. septembra 2008 spustili Dobré mýtické ráno, dnes ho odoberá viac ako 16,7 milióna ľudí, pričom celkový počet zhliadnutí všetkých ich videí dosahuje takmer sedem miliárd. Zvyčajne každý pracovný deň nahrávajú video, pričom ich najobľúbenejšie je Amazing Game Show Cheaters, ktoré si od 5. apríla 2016 pozreli viac ako 30 miliónov krát.

Ich tretí kanál Good Mythical MORE sa objavil 14. decembra 2013 a dnes má takmer štyri milióny odberateľov a takmer jednu miliardu zhliadnutí všetkých ich videí dokopy – najpopulárnejšie na kanáli – Eating Surströmming with PewDiePie – bolo zhliadnutých viac ako 9,3 milióna krát. od 8. októbra 2014.

Štvrtý kanál Rhetta a Linka, Mythical Kitchen, bol vytvorený 23. januára 2014, na ktorý nahrávajú iba videá súvisiace s jedlom – kanál odoberá približne 1,5 milióna ľudí a spolu má takmer 95 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí. Jeho najobľúbenejšie video – 237 dolárov Wendy’s Baconator Taste Test | FANCY FAST FOOD – od 1. decembra 2019 si ho pozrelo takmer 2,5 milióna krát.

Piatym a posledným kanálom YouTube pre chlapcov sú Ear Biscuits, ktoré vytvorili 20. marca 2014 – dnes má viac ako 300 000 odberateľov a takmer 32 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí dokopy. Rhett a Link zvyčajne hovoria o náhodných veciach vo videách, ktoré nahrávajú na tento kanál, a ich najobľúbenejším videom je The Life and Loss of Ben, Our Other Best Friend, keďže ho od 22. marca 2020 videli takmer tri milióny krát.

Rhett a Link spolu hostili aj rôzne podcasty, vrátane RhetandLinkastLive – Ear Biscuits.

Iné podniky

Chlapci sú tiež hudobníci a vydali niekoľko albumov. Ich prvý – Just Mail Us the Grammy – vyšiel v roku 2001, druhý, I’m Sorry, What Was That? (Live in the Living Room vyšiel v roku 2005 a niekoľko ich ďalších albumov sú Websongs Vol 1, Secret Songs a Up To This Point.

Vydali tiež dve knihy – Book of Mythicality a The Lost Causes of Bleak Creek v roku 2017 a 2019.

Rhett a Link založili vlastnú spoločnosť Mythical Entertainment a 22. februára 2019 vyšlo najavo, že spoločnosť kúpila značku Smosh . Spoluzakladateľ spoločnosti Smosh Ian Hecox uviedol, že kanál YouTube spoločnosti Smosh bude mať stále plnú kreatívnu kontrolu.

Časopis Business Insider uvádzal chlapcov vo svojom zozname 25 najkreatívnejších ľudí v reklame v roku 2009 a v roku 2014 sa Rhett a Link umiestnili na 35. mieste v zozname 100 najlepších kanálov, ktorý zostavil online magazín NewMediaRockstars.

Manželky a deti

Dvaja muži sú viac-menej tajnostkárski, pokiaľ ide o ich osobné záležitosti, no niektoré detaily týkajúce sa ich minulých a súčasných záležitostí sú stále známe.

Rhett sa oženil so svojou polovičkou Jessie Lane v roku 2001 na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. Jessie im porodila synov Shepherda a Locka . Rhett v minulosti nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol chodiť.

Link si v roku 2000 vymenil sľuby so svojou polovičkou Christy Neal a majú spolu dvoch synov Landa a Charlesa IV., ako aj dcéru Lily. Rovnako ako Rhett, Link nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými by mohol chodiť.

Záľuby a iné záujmy

Rhettovým hlavným koníčkom je hranie basketbalu, ktorý začal hrať najskôr počas stredoškolského štúdia a pokračoval aj na univerzite, no dnes ho hrá len pre zábavu. Je fyzicky dosť aktívny a každý týždeň má niekoľko tréningov v telocvični, pričom sa zaujíma aj o hru na gitare, cestovanie a jedenie palaciniek!

Link je veľkým milovníkom zvierat a má psieho miláčika, o ktorom často hovorí a ktorého možno vidieť na mnohých jeho obrázkoch na Instagrame – jeho obľúbené zvieratá sú miniatúrne kone.

Rád ochutnáva rôzne jedlá a nápoje a jeho obľúbeným jedlom sú cereálie a keďže v prvých rokoch pil len sódu, neznáša vodu a mlieko.

Link nemá rád nič strašidelné , vrátane kníh a filmov, a uviedol, ako sa niekedy dokáže aj vystrašiť. Jednou z vecí, ktoré Linka baví najviac, je spievanie v sprche.

Vek, výška a čistý majetok

Rhett má 43 rokov – má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp 7 palcov (2,01 metra) a váži okolo 88 kg. Link má 42 rokov – krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 1,83 metra a váži okolo 75 kg.

Od decembra 2020 Rhettov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov, zatiaľ čo Linkov čistý majetok je len o niečo menší na viac ako 15 miliónov dolárov.