• Hlavná
  • Herci
  • Renee Felice Smith: je tehotná? Manžel, vzdelanie, životopis

Renee Felice Smith: je tehotná? Manžel, vzdelanie, životopis

ObsahKto je Renee Felice Smith? Wiki Bio

Renee Felice Smith sa narodila v New Yorku, USA, 16. januára 1985 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá si získala uznanie po tom, čo začala hrať Nell Jones v akčnom seriáli krimi NCIS: Los Angeles, v ktorom hrajú Chris O'Donnell, Daniela Ruah a Barrett Foa a ktorá sleduje námornú službu pre vyšetrovanie trestných činov, keď prinášajú zločin do Los Angeles. koniec. Pre seriál nakrúca od roku 2009, pričom šou získala 19 ocenení a bola nominovaná na 21 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

tak som tu. stojaci v kríkoch, ako vždy, ale v tento deň to bolo pre @rickwenner na vzdialené karanténne natáčanie. Rick je úžasný fotograf z New Yorku (a môjho rodného mesta) so skutočným talentom na kompozíciu. Ďakujem ti, Rick, že si ma zachytil v karanténe a ďakujem ti @christophergabriel za to, že si Rickovými rukami na zemi.

Príspevok zdieľaný používateľom @ reneefelicesmith dňa 29. apríla 2020 o 8:38 PDT

Detstvo a vzdelanie

Renee bola vychovávaná spolu so svojou mladšou sestrou Monikou v New Yorku ich talianskym otcom, ktorý je účtovníkom, a ich americkou matkou írskeho pôvodu, ktorá je zdravotná sestra. Renee vyrastala so záujmom o herectvo, pretože so svojou matkou často pozerala filmy a televízne seriály – mala len šesť rokov, keď sa objavila v reklame na jogurt Dannon. Keď sa zapísala na strednú školu Patchogue-Medford High School, okamžite sa pripojila k školskému dramatickému klubu a neskôr ju jej kolegovia zvolili za osobu, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrá Oscara.

Po imatrikulácii sa zapísala na Tisch School of the Arts na New York University , vyštudovala bakalársky titul v odbore žurnalistika a história.

Svoje herecké schopnosti potom ďalej rozvíjala na slávnom inštitúte Lee Strasbourg a na konzervatóriu Stonestreet Studios.

Úlohy v televíznych seriáloch a iných dielach

Svoju kariéru odštartovala účinkovaním v divadelných hrách, pričom jej prvým bol Wildflower.

Renee debutovala v televíznom seriáli, keď stvárnila Auditioner v epizóde I Can’t Believe I’m BritGirl16! v tínedžerská dráma Viralcom v roku 2008. V roku 2015 bola súťažiacou v hernej šou The Price is Right, zatiaľ čo jej posledné vystúpenie v televíznom seriáli bolo v roku 2017, v epizóde A Cricket's Tale zo sitcomu It's Always Sunny in Philadelphia, v ktorej stvárnila Belle.

V roku 2012 Renee a jej priateľ začali pracovať na sérii kníh pre deti s názvom Hugo podľa svojho francúzskeho buldočka, ale nezdá sa, že by bola kniha dokončená.

Vystúpenia vo filmoch

Renee bola pozvaná, aby si zahrala v dramatickom filme The Wyoming Story v roku 2010 ako Dinah Thorpe, ale pilotnú scénu nezachytilo žiadne štúdio, čím sa zastavila akákoľvek práca na nej.

Debutovala vo filme v roku 2011, keď stvárnila Missy v dramatickom filme Detachment, v ktorom hrali Adrien Brody, Christina Hendricks a Marcia Gay Harden. Príbeh sleduje suplujúceho učiteľa, ktorý sa snaží nadviazať spojenie medzi učiteľmi a ich žiakmi.

V roku 2014 bola Renee pozvaná, aby hrala vedľajšiu úlohu v dramatickom mysterióznom trileri Nanny Cam, v ktorom hrali India Eisley, Laura Allen a Cam Gigandet a ktorý sleduje dokonalý pár a ich osemročnú dcéru a zlú pestúnku, ktorá je hrozí zničením rodiny. V tom istom roku sa Renee objavila v krátkom sci-fi filme Code Academy a v komediálnom dramatickom filme That Thing with the Cat.

V roku 2015 si zahrala v akčnom thrilleri Baby, v ktorom si zahrali aj Akshay Kumar a Danny Denzongpa a ktorý sleduje tím vojakov kontrarozviedky, ktorí musia zastaviť teroristov pred zničením Indie.

V roku 2017 sa Renee stala slávnou po tom, čo stvárnila Becka vo filme komediálny film The Relationtrip , v ktorom si zahrali aj Matt Bush a Nelson Franklin a ktorý je o dvoch kamarátoch, ktorí nechcú byť vo vzťahu ako všetci ich ostatní priatelia a ktorí sa spolu vydajú na ‚priateľský‘ výlet, len aby sa do seba zamilovali. Renee pôsobila aj ako výkonná producentka, režisérka a scenáristka filmu – za svoj výkon získala Veľkú cenu poroty Medzinárodného filmového festivalu v Dallase za súťaž naratívnych hraných filmov a bola nominovaná na Veľkú cenu poroty na Nashville Film Festival a dve ceny filmového festivalu SXSW.

Jej najnovšia rola vo filme bola v pokračovaní That Thing with the Cat! v roku 2017, v ktorom stvárnila hlavnú postavu Emmu.

Miluj život a manžela. je tehotná?

Renee sa zoznámila so svojím priateľom Cristopherom Gabrielom počas štúdia na strednej škole a začali spolu chodiť krátko pred imatrikuláciou. Sú spolu už viac ako 17 rokov – hovorí sa, že sa títo dvaja vzali niekedy v roku 2010, ale Renee ani Cristopher to nepotvrdili. Nehovoria o svojom vzťahu na verejnosti, ale Renee často nahráva ich spoločné fotografie na svoj účet na Instagrame.

Keď si niektorí fanúšikovia Renee všimli, že jej brucho je väčšie ako zvyčajne, začali šíriť zvesti po internete. o tom, že je populárna herečka tehotná .

Potom, v epizóde NCIS: Los Angeles, si ľudia všimli, že Renee si opekala vodou a nie vínom a dospeli k záveru, že nepije alkohol, pretože očakávala. Renee sa k fámam nevyjadrila a neskôr sa ukázalo, že nie je tehotná, ale len pribrala (čo neskôr schudla).

Záľuby a iné záujmy

Renee je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika Mabel (okrem iného), ktorého často vidno na obrázkoch, ktoré nahráva na Instagram. Voľný čas rada trávi v prírode ako sú parky a hory, rada cestuje a bola vo viacerých štátoch USA, ale aj v niekoľkých európskych krajinách ako Slovinsko, Rakúsko či Francúzsko. Renee a jej priateľ sú obaja vášnivých snowboardistov a lyžiarov , a snívajú o tom, že strávia zimu v Alpách.

Rada číta a prečítala množstvo kníh, pričom si vedie akýsi denník citátov, do ktorého si zapisuje všetky najzaujímavejšie citáty, na ktoré narazila pri čítaní novej knihy.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Keanu Reeves, Jim Carrey a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú trilógia Matrix, franšíza Harry Potter a komédia v hlavnej úlohe. Jim Carrey – Áno, človeče.

Vzhľad a čistý majetok

Renee má 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,56 m, váži okolo 49 kg a jej dôležité štatistiky sú 33-24-34, nosí topánky veľkosti 6. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.