Regina Lasko – Kto je manželka Davida Lettermana Regina Lasko?

ObsahKto je Regina Lasko?

Regina Lasko sa narodila 20. novembra 1960 v Spojených štátoch amerických a je produkčnou manažérkou, no pravdepodobne najznámejšou ako manželka moderátora nočnej televíznej show na dôchodku Davida Lettermana. Jej manžel bol populárny ako moderátor Late Night s Davidom Lettermanom, počas svojej kariéry spracoval viac ako 6 000 epizód.

Čistá hodnota Reginy Lasko

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Reginy Lasko odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v zákulisí v niekoľkých televíznych projektoch. Predpokladá sa tiež, že bude ťažiť z veľkého bohatstva, ktoré jej manžel nazbieral počas svojej kariéry, keďže Letterman má čisté imanie odhadované na viac ako 400 miliónov dolárov v polovici roku 2020.

Ahoj Dave! David Letterman a jeho manželka Regina Lasko v publiku pred koncertom (Foto: Chris Lee)

pridané Newyorská filharmónia na Piatok 22. novembra 2019

Život a kariéra

Regina sa začala zaujímať o prácu v zábavnom priemysle už v mladom veku, hoci si sama seba nepredstavovala ako herečku. Namiesto toho bola fascinovaná vnútorným fungovaním programov a filmov a prostredníctvom vzdelávania sa dozvedela viac o produkcii. Nakoniec si našla svoju cestu a koncom 70. rokov pracovala ako súčasť niekoľkých produkčných tímov. Vystúpila na úroveň vedúcej výroby a jeden z jej prvých veľkých projektov bol v Inom svete. Mydlo rozprávalo príbeh niekoľkých obyvateľov žijúcich vo fiktívnom meste a trvalo viac ako tri desaťročia, kým sa skončilo.

Potom pracovala na natáčaní Saturday Night Live začiatkom 80-tych rokov, v čase, keď sa nočný program ešte len začínal orientovať na svoje zlaté roky. Spočiatku bola známa ako Saturday Night, neskôr sa z nej v roku 1980 stala Saturday Night Live. Koncom osemdesiatych rokov sa potom stretla s Davidom Lettermanom pri práci na jeho televíznom špeciáli k siedmemu výročiu. Začali dvaja zoznamka krátko potom.

záležitosti Davida Lettermana

David a Regina zostali vo vzťahu 20 rokov, kým sa títo dvaja rozhodli vziať, pričom komik dokonca žartoval o tom, ako dlho im trvalo, kým sa zomkli.

Len šesť mesiacov po ich obrade potom pár našiel v Lettermanovom aute škatuľu, ktorá obsahovala poznámku, v ktorej sa hrozilo zverejnenie jeho mnohých romantických afér na jeho pracovisku, spolu s dôkazmi a usvedčujúcimi dôkazmi v krabici. Vydierač požadoval 2 milióny dolárov a David namiesto toho, aby sa vzdal, dokonca verejne o svojich záležitostiach informoval priznávajúc verejnosti, že podviedol svoju partnerku.

Mnohí verili, že ho po odhalení pravdy opustí, no ona mu odpustila a zostali spolu.

Letterman koordinoval s políciou zadržanie vydierača, čo viedlo k zatknutiu producenta CBS Joea Haldermana, ktorý bol v tom čase vo vzťahu s Lettermanovou dlhoročnou asistentkou Stephanie Birkitt, s ktorou mal tiež pomer. Halderman objavil Lettermanove záležitosti prostredníctvom jej položiek a e-mailov. Mnohé sa tiež pýtali, či išlo o problém obťažovania na pracovisku kvôli Davidovmu postaveniu, ale všetky vzťahy, ktoré mal, boli konsenzuálne – ďalšie ženy sa neskôr prihlásili a priznali, že s ním mali krátke romantické pomery.

Regina Lasko a David Letterman

Manžel – David Letterman

David Letterman sa narodil v roku 1947 a vyrastal ako prostredné dieťa medzi dvoma sestrami v Indianapolise, kde jeho otec pracoval ako kvetinár, zatiaľ čo jeho matka slúžila ako cirkevná tajomníčka. V mladom veku obdivoval otcovu schopnosť zvládať sociálne situácie a byť komikom, čo si neskôr vo svojej kariére vzal k srdcu. Navštevoval Broad Ripple High School a po imatrikulácii sa zapísal na Ball State University. Bol priemerným študentom, ale práve v tomto období mal prvé skúsenosti v rozhlase a televízii.

Nebol povolaný do vojny vo Vietname, takže svoju kariéru začal ako spravodajca pre univerzitnú stanicu.

Po ukončení štúdia pokračoval v práci v rádiu ako hostiteľ diskusných programov pre WNTS, WTHR a mnoho ďalších. V sedemdesiatych rokoch začal prechádzať do televízie a bol povzbudený, aby vyskúšal písanie komédií. Presťahoval sa do Los Angeles a začal pracovať ako stand-up komik a pripojil sa k väčšej skupine, ktorá zahŕňala známe mená ako Jay Leno a Steve Oedekerk.

Úspech Davida Lettermana

Po niekoľkých rokoch práce ako spisovateľ dostal Letterman najprv ponuku rannej komediálnej show na NBC, ktorá bola kriticky úspešná, ale v hodnotení nedopadla dobre, čo viedlo k jej zrušeniu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hosťom, fanúšikom, publiku a vám všetkým – ďakujeme za skvelú 2. sezónu.

Príspevok zdieľaný používateľom David Letterman (@letterman) dňa 2. júla 2019 o 15:06 PDT

Jeho ďalší projekt – Late Night with David Letterman – ktorý sa začal vysielať v roku 1982 a bol veľmi úspešný, vďaka čomu sa stal jedným z najpopulárnejších nočných moderátorov na mnoho rokov, pričom relácia sa predĺžila do roku 2015 a dokonca prekonala Johnnyho Carsona ako najdlhšieho. - nočný moderátor v histórii americkej televízie.

V roku 2015 sa jeho show presunula na CBS a niekoľko posledných vystúpení mal v rámci programu Late Show s Davidom Lettermanom. Mal v úmysle pracovať ako hostiteľ ešte mnoho rokov po svojom odchod do dôchodku veku, ale po vydaní aféry v roku 2009 prehodnotil svoje životné rozhodnutia. Je považovaný za jedného z najväčších televíznych moderátorov všetkých čias a jeho šou je tiež súčasťou zoznamu najväčších televíznych relácií všetkých čias podľa TV Guide.

Jeho úspech v televízii ho podnietil k tomu, aby sa pustil do podnikania a vytvoril spoločnosť Worldwide Pants, ktorá vyprodukovala niekoľko televíznych hitov, pričom najväčším hitom bola dlhotrvajúca séria Everybody Loves Raymond.

Osobný život

Regina nie je Davidovou prvou manželkou, pretože bol ženatý s milenkou z vysokej školy Michelle Cook (1968-77) a mal tiež dlhodobý vzťah s producentom Merrilom Markoeom (1978-88). S Reginou začal chodiť v roku 1986, keď bol ešte vo vzťahu s Markoe, zostali spolu, ale vzali sa až v roku 2009, pričom niekedy na začiatku 21. storočia mali dieťa.

Ich manželstvo sa konalo na súkromnom súde v Choteau v Montane. Bol známy tým, že mal počas svojej kariéry veľa fanúšikov, vrátane niekoľkých stalkerov, z ktorých jeden si získal veľkú obľubu pre svoje činy, kým samovražda koncom 90. rokov 20. storočia.

V roku 2005 polícia odhalila plánovaný únos ich syna po tom, čo sa prihlásil muž, ktorý polícii povedal, že sa na neho obrátila maliarka Kelly Frank s plánom únosu, ktorý by viedol k miliónom, ak by sa mu to podarilo. Frank predtým pracoval pre Lettermana na jeho ranči a bol zajatý, čo ho priviedlo k nemu spoplatnené so sprisahaním.