• Hlavná
  • Modelky
  • Reece King – Kto je britský bisexuálny 25-ročný model? Životopis

Reece King – Kto je britský bisexuálny 25-ročný model? Životopis

ObsahKto je britský bisexuálny 25-ročný model Reece King? Wiki Bio

Reece Anthony King sa narodil v Essexe v Anglicku 1. novembra 1994, takže jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má britskú národnosť. Je to model, v súčasnosti podpísaný v Supa Model Management.

Raný život a vzdelanie

Reece bol vychovaný v Essexe jeho otcom, ktorý je Ír, a jeho matkou, ktorá sa narodila na Svätom Vincente a Grenadinách v Karibskom mori. Strávil nejaký čas u príbuzných v Portugalsku a má dvoch súrodencov, ktorí s ním tiež žili v Portugalsku. Vyrastal v túžbe stať sa modelom a vo veku 14 rokov si dal urobiť prvé tetovanie, pretože veril, že vďaka nemu vyzerá lepšie a dodáva mu sebavedomie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

VYDANIE GAY TIMES 501 LOUD + QUEER MY 8TH COVER HOT DIGGITY 🤯 fotilo @kenny_whittle_photo štylizované @umarsarwarx / asistenti @sollyotwarner @sophiemoncaster_ mua/grooming by @🦇bernyferr rozhovor od Simona Buttona PRI NÁKUPE

Príspevok zdieľaný používateľom Reece King (@reeceking_) 31. októbra 2019 o 5:17 PDT

V priebehu rokov namaľoval mnoho ďalších tetovaní, ako napríklad sovu na predlaktí, vlka na ruke a leva na prste. V roku 2012 zmaturoval na strednej škole a potom sa rozhodol pracovať na svojej ceste nahor v modelingovom priemysle, než aby študoval na vysokej škole.

Kariéra ako modelka

Počas prvých dvoch rokov na strednej škole sa Reece zameral na svoje vzdelanie a jazdu na skateboarde a neplánoval sa stať modelom. V roku 2011 však nahral svoju fotku na Instagram, keď mal na sebe LAMODA, značku dámskej módy a doplnkov, septum ring.

Snímku potom zverejnila spoločnosť LAMODA a stala sa virálnou. a Reece bol pozvaný niekoľkými modelingovými agentúrami, aby urobili ukážkové fotenie. Dva týždne po tom, čo mu prišli prvé pozvánky, sa stretol Leah Hibbertová a podpísali zmluvu so Supa Model Management. a odvtedy pózovala s niektorými veľmi populárnymi značkami oblečenia, akými sú okrem iného GAP a Elliott.

Reece je tiež dizajnér, pretože odevná spoločnosť Deck po zhliadnutí jeho práce ponúkla predaj jeho oblečenia pod ich menom a v roku 2017 spustila dcérsku spoločnosť Deck x King.

Reece priznáva, že sa stal modelom najmä preto, že mu to ponúka finančnú istotu, okrem iných výhod, ako je bezplatné oblečenie a možnosť cestovať popri práci.

Milujte život a vzťahy

Po tom, čo osoba v januári 2017 zverejnila necitlivý komentár na Reeceovom účte na Twitteri, Reece naň otvorene odpovedal, že je bisexuál, inak nereagoval na nevhodné správanie komentátora. Podrobnosti o svojich bývalých a súčasných priateľoch/priateľkách tajil pred verejnosťou, zatiaľ čo sa hovorí, že populárny model momentálne randí s mužom menom Brandon Lee.

Títo dvaja spolu začali randiť v decembri 2017 a Reece uviedol, že konečne našiel niekoho, kto sa k nemu správa tak, ako chce, aby sa k nemu správali, zatiaľ čo fanúšikovia sa neskôr vyjadrili, že ho videli kráčať s mužom, ktorý bol neskôr známy ako Brandon Lee. Chodili spolu dva roky a hoci väčšina ľudí verí, že sa rozišli v júni 2019, keď Reece vymazal svoje komentáre o Brandonovi, iní si myslia, že sa odvtedy dali dokopy a pokračovali v randení.

Záľuby a iné záujmy

Reece vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy na Netflixe a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Pamela Anderson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Piráti z Karibiku, Yes Man a Scary Movie 3.

Rád tiež sleduje televízne seriály a podľa webovej stránky thefamouspeople.com je jeho obľúbeným televíznym programom American Horror Story. Je fanúšikom rapovej hudby – niektorí z rapperov, ktorých najradšej počúva, sú Eminem, Lil Wayne a Snoop Dogg. Reeceho hlavným koníčkom je cestovanie, ako povedal: „Každé miesto, kam musím cestovať, som ešte nebol“. Bol vo viacerých európskych krajinách ako Nórsko, Fínsko a Francúzsko, ale aj v Indii a Rusku, ako aj v USA.

Je to veľmi poverčivý človek, najmä keď vidí vtáčika straku, ako mu vždy salutuje.

Vzhľad a čistý majetok

Reece má 25 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, meria 1,78 m (5 stôp) a váži približne 72 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Najobľúbenejšie britské mužské modely

Veľká Británia porodila množstvo mužských modelov, ktoré sú dnes považované za jedny z najlepších na svete. V zozname, ktorý sme pre vás zostavili, uvádzame päť najobľúbenejších britských mužských modelov.

Prvé miesto patrí David Gandy , narodená v Billericay v Essexe v Anglicku 19. februára 1980 a známa najmä vďaka spolupráci s britským Vogue a britskými časopismi GQ.

https://twitter.com/reeceking_/status/1211999799223955461

Oliver Luke Cheshire je na druhom mieste v našom zozname, narodil sa v Londýne v Anglicku 3. júna 1988 a je obľúbený pri zakladaní odevnej spoločnosti CHE STUDIOS. Tretie miesto si drží Sam Webb, ktorý sa narodil v Birminghame v Anglicku 23. mája 1986 a ktorý sa stal populárnym po spolupráci s agentúrou Why Not Model Management z Talianska. Okrem iných pózoval pre Dolce & Gabbana, Frankie Morello a Laura Biagiotti.

Gwilym Pugh je štvrtý, narodil sa v Rugby v Anglicku 25. mája 1984 a je tiež hudobníkom. Pózoval pre mnohé známe značky, ako napríklad Diesel, Canada Goose a Original Penguin, zatiaľ čo v súčasnosti spolupracuje s LG Mobile a BMW Motorrad. Na piatom mieste je Andrew Cooper, narodený v Buckinghamshire v Anglicku 24. februára 1981, ktorý sa preslávil v roku 2013 účinkovaním v reklame na Diet Coke. Je tiež hercom, ktorý sa objavil vo filmoch ako Citizen Khan v roku 2014, Tichý svedok v roku 2015 a Royal Hearts v roku 2018.