• Hlavná
  • Herci
  • Rebecca Staab – čistá hodnota, manžel William deVry, rodina

Rebecca Staab – čistá hodnota, manžel William deVry, rodina

ObsahKto je Rebecca Staab?

Rebecca Ann Staab sa narodila v Hays, Kansas USA, 27. júla 1961 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je bývalou kráľovnou krásy a herečkou , ktorá je azda najznámejšia vďaka úlohe Cindy Riegerovej v životopisnej dráme Breakthrough v roku 2019, v ktorej hrali Marcel Ruiz, Topher Grace a Sarah Constible, a je o 14-ročnom chlapcovi, ktorý spadol cez ľad do jazera. , a potom bol údajne zachránený modlitbami jeho matky – film získal dve ceny a bol nominovaný na 11 ďalších, vrátane Oscara za najlepší počin v hudbe napísanej pre filmy (Pôvodná pieseň).

Veľká vďaka všetkým, ktorí to včera sledovali!!! ♥️Som si istý, že A Christmas Miracle sa bude opakovať, tak si skontrolujte svoje miestne záznamy na Hallmark Movies and Mysteries Channel.

pridané Rebecca Staab na Piatok 15. novembra 2019

Raný život, rodina a vzdelanie

Rebecca bola vychovávaná ako jediné dieťa pôvodne v Hays svojimi rodičmi, ktorí sa obaja zaoberali obchodom s nehnuteľnosťami – keď vyrastala, rodina sa niekoľkokrát presťahovala.

Rebecca navštevovala Ralston Senior High School, na ktorej bola fyzicky veľmi aktívna, keďže sa venovala rôznym športom, a so svojím 4,0 Grand Point Average (GPA) bola tiež jednou z najlepších študentov. Ešte počas štúdia na strednej škole sa stala Miss Nebraska a neskôr sa prihlásila do súťaže krásy Miss USA a stala sa jednou z piatich finalistiek. Po imatrikulácii v roku 1979 zapísala sa na University of Nebraska, Lincoln v roku 1983 absolvovala bakalársky titul v odbore výtvarných umení s opäť 4.0 GPA.

Po ukončení štúdia začala Rebecca pracovať ako profesionálna modelka a presťahovala sa do Paríža vo Francúzsku, ktorý dodnes zostal jej obľúbenou cestovateľskou destináciou – kvôli foteniu cestovala po celom svete, navštívila krajiny ako Japonsko, Nemecko a Taliansko. . Po troch rokoch cestovania sa presťahovala do New Yorku a podpísala zmluvu s Ford Modeling Agency.

Úlohy v televíznych seriáloch

Rebecca sa objavila v takmer 100 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

V televíznom seriáli debutovala v roku 1985, keď stvárnila Jessie Matthewsovú v dvoch epizódach najdlhšie uvádzaná telenovela – The Guiding Light – ktorý sa vysielal v rokoch 1952 až 2009 a v hlavných úlohách si zahrali Kim Zimmer, Beth Chamberlin a Maureen Garrett – sleduje životy rodiny Bauerovcov žijúcich vo vymyslenom meste Springfield a získal 106 ocenení a bol nominovaný na viac ako 450 ďalších.

V nasledujúcich rokoch sa Rebecca objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad v kriminálnej dráme Columbo v roku 1990, v hlavnej gotickej telenovele Dark Shadows a v tínedžerskej dráme Beverly Hills, 90210. Iba v roku 1992 si Rebecca zahrala v jednotlivých epizódach piatich séria, z ktorých niektoré boli kriminálna dráma Pravdepodobní podozriví, ďalšia dráma The Wonder Years a sitcom Bob.

Pokračovala ako hosťujúca hviezda v epizóde Odpočívaj v pokoji kritikmi uznávaného sitkomu Love & War a objavila sa v niekoľkých ďalších sériách, kým bola obsadená ako jedna z hlavných postáv, Sherry Beck v dráme Live Shot v roku 1995 – táto séria tiež Hrali Sam Anderson a David Birney a sleduje život televízneho spravodajského tímu so sídlom v Los Angeles.

V roku 1994 bola Rebecca pozvaná, aby si zahrala vedľajšiu postavu Rebeccy Dunn v kriminálnej dráme One West Waikiki, a odtiaľ sa objavila v jednotlivých epizódach viac ako 10 sérií, kým začala stvárňovať hlavnú postavu Elizabeth Barrington v telenovele. Port Charles v roku 2003, v ktorom si zahrali aj Julie Pinson, Jon Lindstrom a Lynn Herring a sleduje životy ľudí pracujúcich vo Všeobecnej nemocnici v Port Charles.

V nasledujúcich rokoch pokračovala vo svojom zvyku objavovať sa v jednotlivých epizódach seriálu, ako napríklad v policajnej procedurálnej dráme NCIS v roku 2004, v detektívnom seriáli CSI: Vyšetrovanie miesta činu v roku 2006 a v komediálnej dráme The Cleaner v roku 2008.

V roku 2017 stvárnila Rebecca vedľajšiu postavu Colleen DeKizer v šiestich epizódach dramatického seriálu Somewhere Between a nedávno bola obsadená ako Carol Coronado v pripravovanom komediálnom seriáli Manopause, ktorý by mal vyjsť v prvej polovici roku 2021.

Úlohy vo filmoch

Rebecca debutovala vo filme v roku 1991, keď stvárnila Arlene v romantickej komédii The Marrying Man, v ktorej si zahrali Alec Baldwin a Kim Basinger, ale ktorá získala väčšinou negatívne recenzie – Kim bola dokonca nominovaná na cenu Zlatá malina za najhoršiu herečku.

Nasledujúci rok hrala Rebecca Cheryl v romantickom komediálnom filme Love Potion č. 9, v ktorom hrali Tate Donovan a Sandra Bullock, a niektoré z jej nasledujúcich úloh boli v nezávislý superhrdinský film (neuverejnený) Fantastická štvorka v roku 1994, nemecká dráma Tiché dni v Hollywoode v roku 1997 a americko-írsky akčný film Stray Bullet v roku 1999 – v tom istom roku Rebecca stvárnila profesorku Nicole Stewart v kriticky oceňovanom akčnom trileri The Substitute 3: Winner Takes All . V roku 2001 hrala vedľajšiu úlohu Kate Banks v dramatickom filme A House on a Hill, potom po osemročnej prestávke v účinkovaní vo filmoch hrala Rebecca Constance v tínedžerskej komédii Prvýkrát.

Tri z jej najnovších úloh vo filmoch boli v dráme The Miracle Season v roku 2018, v akčnom filme Surge of Dawn z roku 2019, ktorý napísal aj režíroval Alexander Fernandez, a v tom istom roku v kanadskej krátkej dráme La Buena.

Milostný život a manžel William deVry

Len nedávno, 21. júla 2020, Rebecca a jej druhá polovička William deVry oslávili 13 rokov spoločného života – napriek tomu, že sa všeobecne verí, William nie je Rebeccin manžel keďže sa títo dvaja rozhodli nekomplikovať si život manželstvom a papiermi, ale jednoducho zotrvať vo vzťahu. William je kanadský herec, ktorý sa narodil a vyrastal v Montreale v Quebecu a dnes je snáď najznámejší pre svoje úlohy v seriáloch Port Charles, All My Children a The Bold and the Beautiful.

William a Rebecca sa stretli pri natáčaní seriálu General Hospital – dohodli sa, že nebudú mať deti, aby sa mohli sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Rebecca pred stretnutím s Williamom nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla chodiť, a od septembra 2020 je s Williamom v partnerstve, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Rebecca bola vo svojich 20 a 30 rokoch fyzicky veľmi aktívna, pretože behala maratóny, praktizovala rôzne tanečné štýly a tiež jazdila na koni – bola vášnivou horolezcom a rada jazdila na kajaku. Aj dnes Rebecca rada jazdí na horskom bicykli a potápa sa, na čo má aj certifikát.

Rada sa učí jazyky a hovorí plynule po francúzsky, pričom vie aj trochu po taliansky a nemecky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pozri, koho mám zobrať na prechádzku!!! SKAUT!!! ❤️❤️❤️#AdoptDontShop #RescueDog #Seawall #EnglishBay #Vancouver #rescuedogsofinstagram

Príspevok zdieľaný používateľom Rebecca Staab (@rebeccastaab) 4. septembra 2020 o 15:53 ​​PDT

Je veľkou milovníčkou zvierat a spolu s Williamom sú aktívnymi psími záchranármi, keďže vychovali mnohých psov, ktorí mali byť utratení – rehabilitovali ich a pomohli im nájsť domov, pričom dnes majú svojich vlastných päť domácich miláčikov. Rebecca je tiež zanietená kuchárka, zaujíma sa o krajinnú architektúru a interiérový dizajn a jedným z jej obľúbených výkonov bolo, keď zrenovovala 100-ročný dom do podoby, v akej je dnes.

Rebecca má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Channing Tatum, Matt Damon a Amanda Seyfried, a medzi jej obľúbené filmy patrí Dear John, Good Will Hunting a Letters to Juliet.

Čistý majetok

Rebecca má 59 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži približne 59 kg.

Od septembra 2020 sa čistý majetok Rebeccy odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.