Rebecca Soteros – Kto je matka Meadow Rain Walker?

ObsahKto je Rebecca Soteros?

Rebecca Soteros je americká učiteľka, no svetu je známa najmä ako bývalá úlet zosnulého herca. Paul Walker . Hoci spolu randili len krátko, pár privítal dcérku Meadow Rain Walker. Rebecca bola zdrvená predčasným úmrtím herca a teraz pomáha Meadow prevádzkovať charitatívne organizácie, ktoré opustil jej zosnulý otec.

Rebecca Soteros Bio-Vek, detstvo, vzdelanie a kariéra

Rebecca Soteros sa narodila v roku 1974 na Havaji v USA a je dcérou Marla Soterosa a jeho manželky Julie Ann.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rodina je všetko, čo potrebujete. ❤❤❤ #paulwalker #meadowwalker #rebeccasoteros #family #familytogether #teampw #itsnevergoodbye #rippaulwalker #seeyousoon #seeyouagain

Príspevok zdieľaný používateľom PaulWalker navždy v mojom srdci (@paulwalker_forever_in_myheart) 25. februára 2020 o 13:00 PST

Nehovorila veľa o svojom detstve, o súrodencoch a vzdelávaní. Navštevovala vysokú školu, ale neprezradila ktorú, a neskôr bude pokračovať v magisterskom štúdiu. Začala však pracovať ako učiteľka v škole a štúdium sa vzdala.

Vzťah s Paulom Walkerom, dcéra

Paul a Rebecca sa zoznámili v roku 1998 a čoskoro nadviazali romantický vzťah, z náhodného stretnutia sa stala vášnivá aféra, z ktorej sa im narodila dcéra Meadow Rain Walker – jej krstným otcom je Bruce Willis. Pár spolu chodil len krátko, pretože Rebecca chcela svadbu, ale Paul nebol pripravený.

V dôsledku toho sa títo dvaja v roku 1999 rozišli a Rebecca odišla domov na Havaj, kde vychovávala svoju dcéru ako slobodná matka a žila tam ďalších 13 rokov, kým sa Meadow vrátila do Kalifornie, aby žila so svojím otcom. Rebecca mala v tom čase problémy so závislosťou od alkoholu a Paul žiadal o opatrovníctvo ich dcéry. Po rehabilitačnom programe sa Rebecca spamätala a presťahovala sa do Kalifornie, aby bola bližšie k svojej dcére. Paul zomrel pri tragickej autonehode v roku 2013 a odvtedy Rebecca a Meadow vedú Paulovu humanitárnu organizáciu.

Hoci Rebecca nesledovala serióznu kariéru, stále si zarobila slušné bohatstvo a podľa zdrojov sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 500 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Otec Meadow Rain Walker, Paul Walker

Paul William Walker IV sa narodil 12. septembra 1973 v Glendale v Kalifornii, USA, bol synom Paula Williama Walkera III a jeho manželky Cheryl (rodená Crabtree), ktorá bola modelkou. Jeho otec bol boxer na dôchodku, dvojnásobný šampión Zlatých rukavíc.

Paul mal anglický, nemecký, švajčiarsky a írsky pôvod a bol najstarším z piatich detí, všetky vyrastali v mormónskej domácnosti. V roku 1991 zmaturoval na Village Christian School a potom sa presťahoval z jednej komunitnej vysokej školy do druhej v južnej Kalifornii, kde nakoniec vyštudoval morskú biológiu.

Začiatky kariéry

Paul Od útleho veku sa venoval šoubiznisu, objavoval sa v reklamách a reklamách, predtým ako debutoval v televíznom seriáli Highway to Heaven v roku 1985.

V 80. rokoch mal niekoľko ďalších menších úloh, zatiaľ čo v 90. rokoch sa Paul objavil v niekoľkých filmoch, vrátane Meet the Deedles (1998), potom v komediálnom fantasy dramatickom filme Pleasantville (1998), nominovanom na Oscara, a spoluúčinkoval. v romantickej komédii She's All That v roku 1999.

Vzostup ku hviezde

So začiatkom nového tisícročia sa Paulova kariéra začala meniť k lepšiemu a rolou Briana O’Connera vo filme Rýchlo a zbesilo v roku 2001 si upevnil svoje herecké meno.

Objavil sa v siedmich častiach populárnej franšízy, pričom posledným bol Fast and Furious 7 zomrel pred dokončením filmu, ale s pomocou jeho bratov a CGI bola celá práca úspešne dokončená.

Okrem veľmi populárnej série si Paul zahral v niekoľkých ďalších filmoch, vrátane akčnej drámy Running Scared (2006), potom Vlajky našich otcov (2006), nominovanej na Oscara, a trilerovej drámy Hours (2013). .

Osobný život

Paul nemal stabilné vzťahy, ale viac sa zaujímal o jednorazové úlety.

Žil v Santa Barbare a intenzívne sa angažoval v komunite a charite ako celku. Založil vlastnú humanitárnu organizáciu Reach Out Worldwide. Automobilový nadšenec Paul vlastnil okolo 30 áut, z ktorých niektoré boli Ferrari Testarossa, Ferrari 400i, Ford Mustang Cobra R, množstvo vozidiel Porche a Volvo P1800. Po jeho smrti sa väčšina týchto áut predala na každoročnej aukcii áut.

Paul, uznávaný herec a automobilový nadšenec, mal iné záujmy vrátane morskej biológie a strávil 11 dní s posádkou relácie Expedition Great White, vysielanej na National Geographic Channel.

Bohatstvo a smrť

Stal sa hviezdou a jeho bohatstvo sa v rokoch vedúcich k jeho smrti značne zvýšilo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Paula Walkera v čase jeho smrti odhadoval na 25 miliónov dolárov.

Paul zomrel pri autonehode, keď sa vracal z podujatia organizovaného jeho organizáciou Reach Out Worldwide. Porsche Carrera GT, ktoré šoféroval jeho obchodný partner Roger Rodas, narazilo do betónového stĺpa osvetlenia a dvoch stromov. Auto začalo horieť a obaja zomreli na mieste. O jeho živote I Am Paul Walker bol natočený dokument, ktorý vyšiel v roku 2018.