Rachel Noe – vek, výška, priateľ, čistá hodnota, rodičia, Wiki

ObsahKto je Rachel Noe?

Rachel Noe sa narodila v USA 8. júna 1993 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je modelkou a hviezdou Instagramu , ktorá je pravdepodobne najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, pretože ju v súčasnosti sleduje viac ako 100 000 ľudí, pričom naň odovzdala približne 1 600 obrázkov, väčšinou zhotovených počas jej každodenného života, a ďalšie, ktoré nafotila počas jej fotení.

Raný život, rodičia a vzdelanie

Rachel bola vychovaná spolu so svojou mladšou sestrou Gracie Noe v USA jej otcom, ktorý bol účtovníkom, a jej matkou, ktorá pracovala ako úradníčka v advokátskej kancelárii. Rachel sa začala zaujímať o modeling počas navštevovania základnej školy ako začala čítať dievčenské časopisy so svojimi rovesníkmi, zatiaľ čo jej učitelia a rodičia jej neustále hovorili o tom, aká je krásna, a že by sa raz mohla stať modelkou.

Na strednej škole začala byť fyzicky aktívna, pretože chcela zostať fit a formovať si postavu – hrala futbal a tenis a nakoniec si ju všimol modelingový skaut, ktorý ju pozval na prvé fotenie.

Rachel, ktorá už začala svoju modelingovú kariéru, po imatrikulácii v roku 2011 nenavštevovala vysokú školu.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Rachel spočiatku zarábala peniaze reklamnými spoločnosťami na webových stránkach ako Union Bay a čoskoro sa stala módnou a kozmetickou blogerkou, kým sa stala modelkou na plný úväzok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vážim si VÁS ďakujem, že ma podporujete vo všetkých tých hlúpostiach, ktoré som sa rozhodol urobiť. Láskavosť cudzincov ma neprestáva prekvapovať. Ďakujem.

Príspevok zdieľaný používateľom Rachel Noe (@rachienoe) 19. septembra 2020 o 16:28 PDT

Všetko sa pre ňu zmenilo, keď vo februári 2013 podpísala zmluvu s Heffner Management a približne v rovnakom čase začala nahrávať obrázky na svoj účet na Instagrame. Odvtedy pózovala pre rôzne odevné značky a spoločnosti, pričom jednou z najpopulárnejších z nich je Nordstrom Inc. a objavila sa v mnohých časopisoch, vrátane Prairie Underground Magazine.

Rachel je aktívna na rôznych iných sieťach sociálnych médií a je veľmi populárna v službe zdieľania krátkych videí TikTok, ako je jej účet momentálne sledovaný od viac ako 420 000 ľudí a celkovo získala približne deväť miliónov „páči sa mi“ všetkých svojich videí. Webová stránka sa väčšinou používa na nahrávanie vtipných videí, čo Rachel robí a považuje sa za zábavné, čím si získala toľko fanúšikov – ona a jej mačka sa stali internetovými senzáciami.

Kedysi bola aktívna aj na svojom účte na Twitteri, ktorý spustila v novembri 2011, no v roku 2015 ho opustila, takže pomaly strácala svojich sledovateľov a dnes ich zostáva len 78.

Milovať život a priateľa

Rachel si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, ale špekuluje sa, že momentálne je v a romantický vzťah s Vinniem Hackerom , ktorý sa narodil 14. júla 2002, vďaka čomu je vzťah sotva legálny, keďže pred dvoma mesiacmi dovŕšil 18 rokov. Narodil sa v Seattli v štáte Washington a zoznámili sa pri spoločnom fotení, keďže Vinnie je modelka a tiež hviezda TikTok.

Hovorí sa, že sa prvýkrát stretli na internete a začali spolu chodiť začiatkom roku 2020, pričom svoj vzťah udržiavali v tajnosti.

Vinnieho vychovávali spolu so svojím starším bratom ich otec, ktorý bol elektrikár, a ich matka Maria Hacker, ktorá bola dispečerkou 911 – keďže jeho rodičia sú veľmi nábožensky založení, bol vychovaný ako katolík a chodí do kostola aspoň raz týždenne. Vinnie je tiež vášnivým hráčom baseballu a hral za tím svojej strednej školy O'Dea.

Od augusta 2020 je Rachel vo vzťahu s Vinniem Hackerom, nevydala sa a nemá deti.

pridané Rachel Noe na Streda 20. júla 2016

Záľuby a iné záujmy

Rachel rada počúva hudbu a rada chodí na festivaly a kempuje na nich – v roku 2018 sa zúčastnila hudobného festivalu Coachella so svojou najlepšou kamarátkou Juliou a na svoj účet na Instagrame nahrala ich spoločné fotky.

Je milovníčkou zvierat, pričom mačky sú jej obľúbené a mala niekoľko domácich mačiek, zatiaľ čo dnes je len jedna.

Rachel rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA ako Florida, Kalifornia či New York a dovolenkovala aj v niekoľkých európskych krajinách vrátane Grécka, Chorvátska a Talianska.

Voľný čas rada trávi v prírode, či už ide o turistiku v horách alebo prechádzky po národných parkoch.

Rachel rada pozerá hollywoodske filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Heath Ledger a Sandra Bullock, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a Kým si spal.

Vek, výška a čistý majetok

Rachel má 27 rokov. Má dlhé kučeravé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 130 libier (58 kg) a jej životne dôležité štatistiky sú 32-23-34.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 300 000 dolárov.