Priateľka Nelsona Agholora, Viviana Volpicelli? Vek, Wikipedia

ObsahKto je Viviana Volpicelli?

Viviana Volpicelli je populárna hviezda sociálnych médií, ako aj módna a lifestylová influencerka a blogerka, ktorá je pravdepodobne najznámejšia vďaka tomu, že je vzťah s profesionálnym hráčom amerického futbalu, ktorý vyhral Super Bowl Nelson Agholor . Okrem toho je všeobecne uznávaná vďaka svojej popularite na sociálnych sieťach, ako je Instagram, na ktorom má oficiálny profil @viviana_volpicelli sleduje viac ako 180 000 fanúšikov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jordan Sands (@jordansands.js)

Životopis, raný život a vzdelávanie

Viviana bola narodený v znamení zverokruhu Býka dňa 9thmája 1995 v Palos Verdes v Kalifornii v USA matke Diane, realitnej agentke, a otcovi Antonovi Volpicellimu, ktorý je lekárom. Má americkú národnosť a biele etnikum s určitými talianskymi a nemeckými predkami. Po ukončení základného vzdelania Viviana zmaturovala na strednej škole Palos Verdes a potom sa v roku 2013 zapísala na University of Southern California.

V roku 2017 ukončila bakalársky titul v odbore Real Estate Development.

Kariéra a popularita

Viviana sa dostala do centra pozornosti krátko po tom, ako sa začala aktivizovať na populárnej sociálnej sieti – Instagram. Zverejňovanie fotiek, na ktorých ukazuje svoju ladnú siluetu v často provokatívnych a módnych outfitoch, si rýchlo získalo obrovské množstvo fanúšikov. Postupne si vytvárala meno v globálnej online komunite a nakoniec sa stala vplyvnou hviezdou sociálnych médií, ako aj skutočným znalcom krásy, starostlivosti o pleť, fitness a zdravia.

Ako zanietený fanúšik zdravého životného štýlu, Volpicelli obhajuje používanie ekologických produktov a prírodných produktov.

Počas svojich tínedžerských rokov údajne čelila vážnym problémom s akné a nedokonalosťami pleti, čo ju motivovalo k tomu, aby sa zapojila do snahy zlepšiť nielen svoj fyzický vzhľad, ale aj vnútornú krásu. Po „študovaní a skúmaní rôznych produktov, ošetrení a praktík“ Viviana sa stala odborníčkou v starostlivosti o pleť, ako aj v kozmetických trendoch, a rozhodla sa podeliť o svoje poznatky najskôr len v kruhu svojej rodiny a priateľov, neskôr s obrovským fanúšikom.

Okrem vyššie uvedeného, ​​podporovaného podporou jej mnohých fanúšikov a sledovateľov, Viviana je tiež propagátorom niektorých popredných mien v módnom priemysle, vrátane luxusných značiek ako Chanel, Louis Vuitton a Gucci, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Na Vivianinej úradníčke webovej stránky , nájdete množstvo článkov pokrývajúcich veľké množstvo tém, ako sú tipy a stratégie na cvičenie, rady týkajúce sa stravovania a doplnkov výživy, ako aj denné postupy starostlivosti o pleť, kozmetické ošetrenia a návody na líčenie.

To najlepšie z krásnej Viviany Volpicelli od Lany Gordon ✨#cristophebeverlyhills #californiablonde

pridané Cristophe Beverly Hills na Sobota 7. októbra 2017

Osobný život

Ten 25-ročný Viviana má výšku 5 stôp (1,54 m), váži okolo 110 libier (50 kg), má postavu skutočných presýpacích hodín a dlhé zlaté blond vlasy.

Od roku 2017 bola zoznamka jej vysoká škola srdiečko , americký športovec Nelson Agholor.

Vivianin priateľ Nelson Agholor

Nelson Efamehule Agholor sa narodil 24thmája 1993 v Lagose v Nigérii, ale vyrastal v Tampe na Floride v USA, kam sa jeho rodina presťahovala, keď mal päť rokov.

Počas navštevovania Berkeley Preparatory School v Tampe vynikal Nelson v americkom futbale, kde hral nielen ako behajúci bek, ale aj ako široký prijímač a obranný chrbát pre školský tím amerického futbalu – Buccaneers. Po imatrikulácii v roku 2012 sa zapísal na University of Southern California a vynikal ako široký prijímač pre USC, v roku 2015 bol vybraný ako 20. miesto v prvom kole draftu NFL 2015 klubom Philadelphia Eagles.

Začiatkom roku 2017 Agholor etabloval sa ako štartér a dostal sa do popredia na Super Bowl LII proti New England Patriots, ktorý Eagles vyhrali so skóre 41 ku 33, čím sa tejto sérii podarilo získať prvé majstrovstvá v Super Bowle v jej 87-ročnej histórii. .

Od marca 2020 Agholor bol členom Las Vegas Raiders. Jeho prúd bohatstvo sa odhaduje na 24 miliónov dolárov.

Čistá hodnota

Odhaduje sa, že celkový počet Viviany Volpicelliovej čisté imanie , ku koncu roka 2020 sa pohybuje okolo impozantnej sumy 750 000 dolárov , ktorú získala vďaka svojej prítomnosti na sociálnych sieťach, ako aj vďaka spolupráci s rôznymi populárnymi značkami.