• Hlavná
  • Herci
  • Prečo Teilor Grubbs opúšťa Hawaii Five-0? Kto je Teilor Grubbs?

Prečo Teilor Grubbs opúšťa Hawaii Five-0? Kto je Teilor Grubbs?

ObsahTaylor Grubbs Wiki Bio

Teilor Kealohapauole Grubbs sa narodila v Honolulu na Havaji v USA 27. októbra 2001 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je herečkou, hviezdou sociálnych sietí a modelkou , ktorá by mohla byť najznámejšia zo stvárnenia Grace Williamsovej v akčnom kriminálnom seriáli Hawaii Five-0, ktorý je remakom rovnomenného seriálu zo 70. rokov. Vytvorili ho Peter M. Lenkov, Alex Kurtzman a Leonard Freeman, vysielal sa v rokoch 2010 až 2020 a zahrali si v ňom Alex O’Loughlin, Scott Caan a Taylor Willy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Teilor Grubbs (@teilorgrubbs)

Príbeh sleduje Steva McGarretta, ktorý sa vracia domov na Oahu, aby zistil, kto zabil jeho otca, zatiaľ čo guvernér mesta mu ponúka velenie nad jeho vlastnou špeciálnou jednotkou Five-0. Séria bola hitom, získala 18 ocenení, pričom bola nominovaná na 24 ďalších, vrátane Zlatého glóbusu.

Teilor sa objavila v 55 epizódach medzi rokmi 2010 a 2019, kedy bola jej postava z neznámych dôvodov odstránená.

Detstvo a vzdelanie

Teilor bola vychovaná v Honolulu spolu so svojimi sestrami Karter a Heiden, ich otcom Erikom, ktorý bol futbalovým trénerom na miestnej strednej škole, a ich matkou Kelou, ktorá bola učiteľkou klavíra.

Teilor vyrastala ako fyzicky aktívna gymnastka, venovala sa tancu a na strednej škole bola roztlieskavačkou. Už v skorom veku si ju všimol modelingový skaut, a tak sa podpísala pod Premier Models and Talent Agency. Teilor sa začala zaujímať o herectvo, keď sa stala členkou dramatického klubu svojej strednej školy a začala sa objavovať v školských hrách. Po imatrikulácii v roku 2019 sa zapísala na Britská akadémia tanca a múzických umení , na ktorej momentálne študuje herectvo pod vedením Scotta Rogersa.

Kariéra herečky

Teilor debutovala v dabingu v roku 2018, keď bola pozvaná, aby prepožičala svoj hlas Leilani v animovanom rodinnom dobrodružnom filme The Legend of Hallowaiian, ktorý napísali David Swift a Scott Owen, režíroval Sean Patrick O'Reilly a hlavnú úlohu si zahrala Vanessa Williams, Mark Hamill a Tia Carrere. Príbeh sleduje Kaia, Leilani a Eddieho, tri deti, ktoré na veľkom ostrove Havaj nájdu tajomnú modlu a spolu s ňou rozpútajú prastaré zlo v tvare ananásového monštra – trio teraz musí bojovať s monštrom s pomocou svojich priateľov, ktorí sú náhodou zvláštne mystické stvorenia.

Teilorovi sa pripísalo iba jedno ďalšie vystúpenie – v roku 2019, stvárnila Young Rose v hororovom thrilleri The Dawn , ktorý napísali Elliot Diviney a Brandon Slagle, režíroval Brandon Slagle a zahrali si v ňom Devanny Pinn, Stacey Dash a Ryan Kiser. Film sleduje ženu, ktorej otec zabil celú rodinu a ktorú teraz prenasledujú démoni jej minulosti – získal štyri ceny a tri ďalšie nominovali.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Teilor je na Instagrame dosť aktívna a momentálne ju sleduje takmer 250 000 ľudí, zatiaľ čo ona odovzdala okolo 570 obrázkov. Na Twitteri ju sleduje viac ako 20 000 ľudí a má tendenciu tweetovať každý deň.

Má tiež účet TikTok, ktorý sleduje približne 7 000 ľudí a má viac ako 15 000 označení páči sa mi to na všetky jej obrázky a videá.

lipy pokúsil sa stať aj YouTuberom , keďže svoj kanál spustila 11. januára 2013 a momentálne ho odoberá viac ako 12 000 ľudí, zdá sa však, že Teilor odstránila všetky videá, ktoré odovzdala.

Milujte život a vzťahy

Teilor je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, ale po internete kolujú klebety, že s nimi bola kedysi romanticky zapletená. Vyvolený Jacobs , slávny americký herec a spevák, s ktorým sa zoznámila na natáčaní Hawaii Five-0.

Títo dvaja sa často spolu zúčastňovali na akciách na červenom koberci, ako aj pózovali bok po boku, ale nepotvrdili klebety o ich vzťahu – predpokladá sa, že sa datovali od roku 2015 do roku 2017.

Niektorí sa tiež domnievajú, že Teilor je v súčasnosti vo vzťahu s chlapcom, ktorého stretla na párty v roku 2019, keďže niekoľko jej fanúšikov tvrdí, že ich videli kráčať ruka v ruke. Keďže Teilor tieto fámy nekomentovala, od októbra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Teilor je rada vonku a uprednostňuje prírodu pred preplnenými mestami – svoj voľný čas rada trávi turistikou po horách a kempovaním v lese. Je veľmi športová a je skvelá plavkyňa, futbalistka a gymnastka.

Keď ide do mesta, Teilor zvyčajne nakupuje oblečenie so svojimi najlepšími priateľmi a tiež si rada posedí vo svojej obľúbenej kaviarni na kávu alebo čaj.

Kvôli svojej hereckej aj modelingovej kariére precestovala niekoľko štátov USA, no modeling považuje len za hobby.

Pózovala pre niektoré veľmi populárne značky a spoločnosti, ako sú Hawaiian Airlines a Potter Barn.

Teilor má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Emma Watson a Amanda Seyfried, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, franšíza Harry Potter a Listy Juliette.

Vek, výška a čistý majetok

Teilor má 18 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 52 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov, z ktorých väčšinu zarobila účinkovaním v seriáli Hawaii Five-0.