• Hlavná
  • Speváci
  • Prečo je Mitch Grassi (člen Pentatonix) príliš chudý? – Rakovina…

Prečo je Mitch Grassi (člen Pentatonix) príliš chudý? – Rakovina…

ObsahKto je Mitch Grassi?

Mitchell Coby Michael Grassi sa narodil 24. júla 1992 v Arlingtone v Texase v USA a je spevákom, známym najmä tým, že je členom a cappella skupiny Pentatonix, jedinej skupiny svojho druhu, ktorá dosiahla úspech ako mainstreamoví umelci. Od svojho vzniku vydali rôzne cover albumy a pôvodné piesne.

Čistá hodnota Mitcha Grassiho

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Mitcha Grassiho odhaduje na viac ako 8 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v hudobnom priemysle. Okrem svojich zárobkov s Pentatonix zaznamenal obrovský úspech aj online vďaka spolupráci na YouTube s kolegom Scottom Hoyingom, ktorý sa volá Superfruit. Duo tiež vydalo hudbu pod rovnakým názvom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@austintaylormacedo @balenciaga

Príspevok zdieľaný používateľom Mitch Grassi (@mitchgrassi) 2. novembra 2019 o 12:48 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Mitch narodil v Arlingtone, jeho rodina sa presťahovala do Dallas-Fort Worth, pretože jeho otec tam získal prácu v leteckom priemysle, zatiaľ čo jej matka pracovala ako inštruktorka a školila dentálnych hygienikov. Vyrastal po boku staršej sestry, s ktorou si vypestoval silný záujem o hudbu – často spolu vystupovali a spievali piesne. Nakoniec sa stretol a spriatelil sa s budúcim kolegom zo skupiny Scottom Hoyingom, keď bol mladý, a obaja sa potom stretli a spriatelili s ďalšou budúcou zakladateľkou Pentatonix Kirstin Maldonado.

Trio sa zblížilo, vystupovalo v hudobnom divadle, hoci mali iné snahy, ktoré rozdelili ich čas.

Nakoniec sa Scott a Mitch dali dokopy pri produkcii Annie, potom sa opäť rozišli a dali sa dokopy pri produkcii Charlieho a továrne na čokoládu. Počas dospievania sa Mitch túžil stať úspešným hudobným umelcom. Navštevoval strednú školu v Martine, ktorá kládla dôraz na umenie, počas ktorého sa trio skutočne znovu spojilo a vytvorilo spevácku skupinu, ktorá sa neskôr stala Pentatonix.

Vzostup k sláve

Scott sa začal zaujímať o skupinu v štýle capella po tom, čo objavil súťažnú reality show The Sing-Off, ktorá v tom čase organizovala konkurzy. Keďže bola potrebná skupina piatich členov, objavili a naverbovali beatboxera Kevina Olusolu a basgitaristu Aviho Kaplana.

Skupina vyhral súťaž , čo ich priviedlo k tomu, aby začali svoju kariéru v hudobnom priemysle. Začali robiť a cappella cover verzie rôznych populárnych piesní, čo im časom pomohlo vybudovať si fanúšikovskú základňu.

Zatiaľ čo pôvodne podpísali nahrávaciu zmluvu, krátko na to boli vyradení, pretože spoločnosť nemala pocit, že majú dostatočne veľké publikum. Aby im pomohla získať pozornosť, skupina začala zverejňovať videá YouTube pravidelne – medzi ich najobľúbenejšie hity patria covery skladieb Somebody that I Used to Know a We Are Young. To ich potom viedlo k vydaniu kompilácií týchto obalov vo formáte Extended Play (EP) a niektoré z ich online vydaní si vyslúžili milióny zhliadnutí, čo následne prilákalo milióny predplatiteľov.

Ich prítomnosť na sociálnych médiách sa tiež exponenciálne zvýšila, pretože ich sledovanosť rástla.

Úspech hlavného prúdu

Od svojho vzniku skupina vydala 11 albumov, pričom väčšina z ich vydaní sa stala desiatkou hitov Billboardu. Oni majú vyhral tri ceny Grammy a mali dva albumy číslo jeden. Cestujú po celom svete vrátane Latinskej Ameriky, Ázie, Európy, ako aj Severnej Ameriky. Každý jednotlivec zo skupiny prispieva k možným skladbám, na ktorých bude pracovať, ktoré aranžuje s pomocou svojho producenta. V roku 2015 vydali svoj prvý originálny hudobný album – Pentatonix – ktorý sa dostal na popredné miesto v rebríčku Billboard 200, čím sa stal prvou a cappella skupinou, ktorej sa to podarilo.

Okrem Pentatonix, Grassi pravidelne spolupracuje s Hoyingom pre kanál YouTube Superovocie . Kanál začal ako niečo pre zábavu, ktorú títo dvaja robili mimo hudby, vydávali scénky, komediálne videá a duety. Bola to pre nich platforma na to, aby boli kreatívnejší a títo dvaja si vďaka tomu získali silnejších fanúšikov. Superovocie bolo tiež cestou pre duo, aby bolo otvorenejšie o svojej sexualite. Superfruit vydalo EP s názvom Future Friends, Part One v roku 2017 a neskôr v tomto roku naň nadviazala jeho druhá časť.

Štýl a verejné vystupovanie

Mitch je známy tým, že je viac módny a dobrodružný, pokiaľ ide o výber oblečenia, a mnohokrát vyjadril, že jeho vzhľad je vyjadrením toho, kým je. Miluje avantgardné umenie, ktoré je často vidieť cez oblečenie, ktoré nosí, jeho účes a časť hudby Pentatonix. Má tiež záujem o viac vintage štýly, od 80. do 90. rokov. Vďaka tomu sa objavil v niekoľkých časopisoch, vrátane InStyle, ktorý ho chválil za jeho odvážne módne rozhodnutia. Publikáciou Out ho tiež označili za jedného z najoprávnenejších bakalárov pre homosexuálov.

Vyjadril tiež používanie oblečenia bezpohlavnejším spôsobom a niekoľkokrát propagoval značky ako Balenciaga. Superfruit je tiež známy používaním rôznych odevov od obľúbených dizajnérov, vrátane Haidera Ackermanna, Maison Margiela a Alexandra Wanga. Jeho štýl oblečenia tiež vyjadruje dualitu v jeho osobnosti, v ktorej chce vyzerať odstrašujúco alebo strašidelne, no stále chce byť vnímaný ako prístupný. Má v úmysle dozvedieť sa viac o odevnom dizajne, pričom v budúcnosti sa možno spojí s významným dizajnérom, ktorý by vydal rad odevov.

Osobný život

Mitch je vo vzťahu so spevákom a skladateľom Beau Sloane, ktorý je známy vďaka singlu Outpost.

Títo dvaja sú často viditeľní spolu v rôznych online príspevkoch. Grassi tiež priznal, že bol v krátkom vzťahu s kolegom Scottom Hoyingom, aj keď to prešlo skôr do veľmi blízkeho priateľstva, ktoré nazýva niečo silnejšie než akékoľvek romantické puto.

V posledných rokoch si veľa ľudí všimlo jeho výrazné zníženie hmotnosti, ktoré znepokojilo mnohých jeho fanúšikov. Potom sa ukázalo, že mu diagnostikovali rakovinu. Aj keď o tom nezdieľal žiadne podrobnosti, choroba bola zachytená v počiatočnom štádiu a musel podstúpiť chemoterapiu, ktorá výrazne znížila jeho hmotnosť.