• Hlavná
  • Rapperi
  • Prečo je Kat Stacks slávna? Odkiaľ je? Najnovšie aktualizácie

Prečo je Kat Stacks slávna? Odkiaľ je? Najnovšie aktualizácie

ObsahCat Stacks Wiki Bio

Andrea Herrera – na sociálnych sieťach známa ako Kat Stacks – sa narodila vo Venezuele 2. novembra 1989 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má venezuelskú aj americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych médií a rapperkou , ktorá môže byť známa najmä vďaka videám, v ktorých sa objavila a ktoré boli odovzdané na kanály YouTube iných ľudí.

Detstvo a vzdelanie

Kat strávila prvých osem rokov svojho života vo Venezuele, kým sa s rodinou presťahovala do USA – jej rodičia boli veľmi prísni a ona nesmela robiť väčšinu vecí, ktoré mohli jej rovesníci. Mala však 14 rokov, keď začala chodiť s oveľa starším mužom, z ktorého sa vykľul pasák a ktorý ju nútil pracovať ako prostitútka. Kat odišiel zo strednej školy, aby pre neho mohla pracovať, no v 19 rokoch sa jej podarilo dostať z prostitúcie. po tom, čo porodila svojho syna - nie je známe, kto je otcom chlapca, a špekuluje sa, že to nevie ani Kat.

Katina kariéra

Kat si získala trochu uznania svojimi rapovými skladbami, ale tie nedokázali pritiahnuť dostatočnú pozornosť a zatiaľ sa jej nepodarilo prelomiť – momentálne pracuje pre WorldStarHipHop.com a niekoľko jej skladieb nájdete na webe.

Kat je tiež spisovateľka, ktorá má vydala svoju knihu Becoming Kat Stacks .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jasonom Powersom (@powers3168)

Na Instagrame bola celkom populárna, pretože jej účet mal viac ako 100 000 sledovateľov a bolo naň nahraných viac ako 200 obrázkov, avšak Kat svoj účet buď nedávno deaktivovala, alebo ho Instagram zakázal pre porušenie podmienok používania – momentálne je väčšinou aktívna na svojom druhom instagramovom účte, ktorý sleduje viac ako 20 000 ľudí. Kat má aj tretí účet na Instagrame, ktorý sleduje takmer 9 000 ľudí, zatiaľ čo jej fanúšikovský účet sleduje približne 500 ľudí.

Na Twitteri je aktívna od januára 2019 a sleduje ju takmer 900 ľudí a má tendenciu tweetovať niekoľkokrát denne. Kat je aktívna aj na Facebooku a jej stránku sleduje približne 300 ľudí.

Kat je tiež herečka, ktorá sa objavila v roku 2019 v krátkom horore Lilith, ktorý napísal a režíroval Mikel Thomas – Kat hrala hlavnú titulnú postavu spolu s Timylle Adams a Joshua Lewis Magee.

Milujte život a vzťahy

Kat chodila alebo spala s približne 30 ľuďmi, pričom jej posledný vzťah bol od roku 2015 do polovice roku 2016 s rapperom Yung Mazim, ktorý bol zastrelený v apríli 2017 približne osem mesiacov po tom, čo bol napadnutý a zastrelený vo Waffle House. . Od rozchodu s Yungom je Kat slobodná.

Jedna z jej prvých afér, o ktorých verejnosť vie, bola s Josephom Anthonym Buddenom II., americkým vysielateľom a mediálnou osobnosťou, ktorý je tiež bývalým rapperom. Po ňom mala Kat krátke romániky s rappermi Gucci Mane, NLE Choppa a Cassidy. Mala krátky vzťah s americkým rapperom a skladateľom Jayom Rockom a po ňom chodila so spevákom, skladateľom a rapperom Seanom Kingstonom, rapperom Jae Millzom a ďalšou rapperkou Guddou Guddou.

Kat pokračovala v rande s Nelly, americkým rapperom, spevákom, skladateľom a investorom, a potom mala pomery s rappermi Mackom Maineom, Shadom Mossom a T-Painom – špekuluje sa, že Kat spala s Lil’ Waynom v roku 2010 a že spala aj so Soulja Boy, Yung Berg a Lil Twist.

Bola tiež s futbalistom Marcusom Gilbertom, futbalistom Cornerbackom Waltom Aikensom a basketbalovým hráčom Doronom Emmanuelom Calvinom Lambom.

Záľuby a iné záujmy

Kat trávi väčšinu svojho voľného času – ako inak – prácou na svojej hudbe, no dnes sa na to pozerá skôr ako na hobby než na prácu, keďže sa jej nepodarilo zarobiť si na tom. Rada počúva známych rapperov ako Kanye West, Jay Z či Nicky Minaj, pričom sa občas oblieka aj za Nicki.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má niekoľko domácich mačiek, a keďže miluje zvieratá viac ako ľudí, Kat neje mäso a vyhýba sa konzumácii živočíšnych produktov, ako je mlieko a vajcia. Navštívila mnoho zoologických záhrad v USA a počas svojich tínedžerských rokov dobrovoľne pracovala v niekoľkých útulkoch pre zvieratá.

Je veľkou fanúšičkou tetovaní a má na svojom tele množstvo atramentov – prvé si dala vo veku 15 rokov po tom, čo ju k tomu donútil jej bývalý priateľ, no odvtedy je na nich závislá.

Kat rada pozerá mafiánske a kriminálne filmy a medzi jej obľúbené patria franšízy Krstný otec, Taxikár a Scarface.

Vek, výška a čistý majetok

Kat má 31 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok najlepšie odhaduje na približne 200 000 dolárov.