Prečo Edd China opustil show? čo robí teraz?

Keď sa Edd China po 13 sezónach náhle rozhodol opustiť Wheeler Dealers, stavte sa, že sa medzi ním a jeho spoluhostiteľom alebo ním a producentmi stalo niečo vyslovene ohavné. Britský excentrický mechanik zreštauroval autá s obmedzeným rozpočtom v týždennom motoristickom seriáli, v ktorom hral aj televízny moderátor Mike Brewer a ktorý sa vysielal na Discovery Channel už v roku 2003.

Prehliadka bola obrovským hitom a mala dokonca aj spin-off sériu, takže sa mnohí čudovali, prečo sa vo svete Edd rozhodol nevrátiť 14. sezónu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No, brožovaná väzba je dnes vonku, takže ak máte pár hodín voľného času... možno to nie je podstatné, ale určite ruší! smarturl.it/GreaseJunkie

Príspevok zdieľaný používateľom Edd Čína (@theeddchina) 2. apríla 2020 o 5:56 PDT

No, zdá sa, že noví producenti, Velocity, chceli urobiť nejaké zásadné zmeny v programovom obsahu šou, aby znížili náklady na produkciu, čo sa Eddovi vôbec nepáčilo. On povedal , Bohužiaľ, pri prvom pokuse Velocity o produkciu show zistili, že Wheeler Dealers je príliš ťažké vytvoriť, aspoň v jej súčasnom formáte.

Edd má rád podrobné informácie o tom, ako opravuje auto, čím si získava viac fanúšikov, keďže show je verná konceptu Do-It-Yourself (DYI), ktorý je prvoradý od prvého dňa.

Nepáči sa mu, že producenti upravujú to, čo v skutočnosti robia na workshope, a cítil, že to podkopáva jeho prácu, ako aj jeho integritu. Jeho posledné slová boli:...takže som dospel k záveru, že mojou jedinou možnosťou je nechať Velocity, aby to zvládla bezo mňa. Bolo to priame vysvetlenie bez obvyklej drámy alebo škandálu spojeného s rezignáciou alebo ukončením hlavnej hviezdy šou, bolo to prijateľné vysvetlenie. Žiadne zlé vibrácie, však?Výstava sa rozhodla získať iného výrobcu automobilov, Ant Anstead, ako jeho náhradu. Na druhej strane sa zdá, že Eddovi sa darí skvele, vytvára obsah a uverejňuje videá na YouTube s celkovým počtom viac ako 19 miliónov zobrazení.

Zdalo sa, že všetci od toho odišli, kým sa Edd od Mikea nedopočul, že sa mu online vyhrážali smrťou, a najhoršie na tom je, že zneužívanie internetu sa neobmedzovalo len na neho, ale aj na celú jeho rodinu.

Zdá sa, že fanúšikovia sa ešte nepohli a nasmerovali svoj hnev na Mikea nad Eddovým odmietnutím pripojiť sa k tímu pre 14. sezónu. Niektorí fanúšikovia si mysleli, že Mike mal odmietnuť prepracovanie obsahu programu. Títo dvaja možno nevidia do očí zmeny vo výrobe, ale Edd ich nenašiel vyhrážky smrťou cool a vyzval fanúšikov, aby podporili obe ich rozhodnutia. Edd ďalej riešil tento problém tým, že povedal: Je to teraz môj obľúbený človek? No asi nie. A viem určite, že nie som jeho. Ale to je v poriadku, obaja sme dospelí a prekonáme sa. Prekonáme to a bude nám dobre.

Ak sú v dobrom vzťahu, prečo by fanúšikovia útočili na Mikea a jeho rodinu? Zdá sa to trochu čudné, kým nevyhrabete Mikeov predchádzajúci tweet, ktorý hovorí: Edd odišiel, nepovedal, jednoducho opustil show a potom ju po 13 rokoch zlikvidoval...kto je zradca? Okamžite bol odstránený, ale internetoví experti už urobili screenshot tweetu. Mike tiež predtým vyvrátil Eddove tvrdenie, že Discovery Channel sa rozhodol zredukovať dielenský segment relácie.

Ďalej povedal počas rozhovor na autosalóne v Connecticute, keď urobil veľmi zlé veci, znamenalo to, že kanál Discovery s ním jednoducho nemohol spolupracovať. Dali mu teda možnosť odísť a on ju využil. Aj keď nikdy nie je dobré hádzať sa na kohokoľvek smrťou, aspoň teraz vieme, prečo boli niektorí fanúšikovia z celej záležitosti naštvaní.

Edd China sa vybral na vyššiu úroveň a udržal spory na minimálnej úrovni, aby sa pravdepodobne vyhol zapojeniu svojej rodiny do drámy.

Je ženatý s Imogen China a jeho svokor je jedným zo známych kaskadérskych režisérov v Hollywoode. Edd sa zameral na produkciu motoristického obsahu a jeho zverejňovanie na YouTube. Jeho pilotná epizóda pre jeho reláciu na YouTube Edd China’s Garage Revivial získala o niečo viac ako tri milióny videní. Rozhodol sa však zamerať viac na písanie kníh a v auguste 2019 vyšlo vydanie jeho autobiografie v tvrdej väzbe Grease Junkie: A Book of Moving Parts.

Dostala sa na vrchol rebríčka predajnosti kníh v Spojenom kráľovstve, takže brožované vydanie bolo neskôr vydané.

V súčasnosti pracuje na prekonaní niektorých rýchlostných rekordov, as hovoril s ľuďmi z Guinessovej knihy rekordov, aby sme prediskutovali parametre. Urobí to isté, čo urobil so svojou populárnou pohovkou pre voľný čas. Tento šialený vynálezca vyštudoval inžinierstvo a produktový dizajn na London South Bank University a nepochybne by opäť šokoval svet, keby vozil svoj nový odporný motorizovaný nábytok po plochej dráhe.