Prečo bol Billy The Exterminator zrušený? Zatknutý? Wiki

William Bretherton – známy ako Billy the Exterminator – je americká televízna hviezda reality show a deratizátor. Bol hlavnou postavou v televíznom seriáli Billy the Exterminator, ktorý sa vysielal na sieti A&E a sledoval jeho život a kariéru.

ObsahRaný život, vzdelanie, rodina

Billy Bretherton sa narodil 16. septembra 1968 v Louisiane v USA – má mladšieho brata Rickyho. Jeho rodičia sú Bill a Donnie Brethertonovci, ktorí ho vychovali a všetci členovia rodiny sa objavili v sérii Billy the Exterminator.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jazero Caddo

Príspevok zdieľaný používateľom Billy The Exterminator (@billythexterm6) 17. júna 2013 o 21:12 PDT

Vo veku 19 rokov Billy narukoval do amerického letectva a hľadal kariéru v presadzovaní práva. Vojenská prijímacia skúška ukázala, že je dobrý v biológii, a tak pokračoval v štúdiu entomológie a biológie.

Kariéra

Billyho kariéra v oblasti vyhladzovania začala na leteckej základni Nellis v Las Vegas v Nevade. Následne v roku 1996 s podporou svojej rodiny založil spoločnosť Vexcon Kontrola zvierat a škodcov v Bentone v Louisiane, tesne predtým, ako odišiel z letectva ako starší letec.

Keď jeho otec odišiel do dôchodku, rodina žila v New Jersey a všetky peniaze na dôchodok investoval do svojich synov, ktorí založili spoločnosť.

Vzhľad TV

Jeho prvá televízna skúsenosť bola v seriáli Discovery Channel s názvom Špinavá práca s Mikeom Roweom v roku 2005: epizóda Vexcon v prvej sezóne a epizóda Termite Controller v druhej sezóne. V roku 2004 spoločnosť Pilgrim Film kontaktoval a dal nápad natočiť pre Discovery Channel, pričom Vexcon bol vybraný z 200 spoločností.

Takto si Billyho všimli televízni producenti.

V roku 2009 začal The Exterminator, ale jeho názov sa zmenil počas prvej sezóny na Billy Deratizátor . Billyho matka, Donnie, sa objavila ako dispečer Vaxconu a ďalší členovia rodiny boli súčasťou show, pretože Vaxcon bol rodinný podnik - dokonca aj Rickyho bývalá manželka sa objavila v show. Séria sledovala bratov, ktorí cestovali po okolí a pomáhali miestnym deratizátorom.

V roku 2012 po šiestich sezónach bola show zrušená bez ďalších vysvetlení. Billy sa však presťahoval do Illinois a opustil spoločnosť z osobných dôvodov, takže jeho fanúšikovia si mysleli, že preto sa séria skončila. Medzitým Donnie a Bill odišli do dôchodku a Ricky teraz riadi spoločnosť. V roku 2015 si otvoril aj kanál YouTube a začal sériu Vexcon the Exterminators, no zverejnil len 17 epizód a neprilákalo to veľa predplatiteľov. V roku 2016 Corus Entertainment a Billy spolupracovali Billy ide na sever séria začala.

Najprv mala premiéru v Kanade, potom v USA pokračovala ako siedma sezóna Billyho Vyhladzovateľa, no mala len 12 epizód, natočených hlboko v kanadskej divočine. Billy zvyčajne v epizódach vysvetľuje prostredie, podáva informácie o škodcoch a chorobách spojených s daným druhom. Fanúšikovia oceňujú, že Billy počas svojej práce používal organické pesticídy a prírodné metódy na premiestňovanie zvierat.

Osobný život

Počas prvej show bola v hlavnej úlohe vedľa Billyho rodičov a jeho brata Rickyho aj jeho manželka Mary.

Majú syna Brycea. V prvých sezónach opustila show, takže sa začali klebety o rozvode, ale nikdy sa nepotvrdili. Naopak, Billy povedal, že to bolo jej rozhodnutie opustiť šou a on ju len podporil. Pár bol v roku 2012 zatknutý za prechovávanie marihuany, ktorú našli v ich izbe v hoteli Louisiana Boardwalk v Bossier City, ako aj vybavenie na jej fajčenie. Billy zaplatil pokutu 500 dolárov, robil verejnoprospešné práce a súhlasil aj s rutinnými testami na alkohol a drogy. Priznal sa, ale všetky obvinenia voči jeho manželke boli zrušené.

Mária nie je jeho prvou manželkou. Keď bol Billy v 80-tych rokoch v letectve, mal krátke manželstvo, ale tieto informácie zo svojho súkromného života nikdy nekomentoval.

Čistá hodnota

Počas svojej slávy ako televízna hviezda mal Billy príjem zo seriálu, ako aj zo svojho podnikania ako deratizátor. Jeho čistý majetok sa v tých časoch odhadoval na viac ako 500 000 dolárov. Posledných pár rokov nebol Billy v centre pozornosti, takže jeho čisté imanie začiatkom roku 2020 nie je známe.

Zaujímavosti

  • Billy má zaujímavý módny štýl. Nosí kožené bundy, tričká s kovovými kapelami, kovbojské klobúky a veľké strieborné šperky. Poznáte ho aj podľa slnečných okuliarov, no nosí ich na ochranu očí pred svetlom fotoaparátu. Dlhé vlasy sú tiež Billyho osobným podpisom.
  • Ostrihal si vlasy len pre Dirty Jobs, len preto, že na tom jeho matka trvala. Ale nepresvedčila ho, aby zmenil štýl a začal nosiť polokošele.
  • Počas svojej práce bol Billy často poštípaný včelami a osami, na ktoré sa ukázalo, že je alergický. V ďalších rokoch alergiu prekonal.
  • Ženy spôsobili príliš veľkú drámu, a tak ich Billy vytlačil z šou. Prvá bola jeho bývalá švagriná Pam, Rickyho bývalá manželka. Než jeho manželka Mária. Šou opustili na začiatku, v prvej sezóne.
  • Jeho matka však zostala. Donnie zasahuje do života jej synov a neváha povedať, že neschvaľuje ich výber žien. Objavili sa správy, že práve ona bola jedným z dôvodov, prečo manželstvo medzi Pam a Rickym nevyšlo.
  • Na začiatku série sa mu nepáčilo, že sa namiesto práce vo vyhladzovaní sústredil na jeho rodinné vzťahy a súkromný život. Neskôr to v sezónach zmenil, ale epizódy už neboli také zaujímavé ako predtým.
  • Billy nemá rád davy ľudí. Chodeniu na koncerty a podujatia sa vyhýba, najmä odkedy sa stal slávnym. Toľko ľudí na jednom mieste mu jednoducho nevyhovuje.
  • Dva roky predtým, ako Billyho a jeho manželku prichytili s marihuanou, obvinili z prechovávania marihuany aj jeho brata Rickyho, keď ho polícia zastavila na rutinnej dopravnej kontrole. Za dopravný priestupok dostal aj pokutu.
  • Billy má rád heavy metalovú hudbu a je fanúšikom Black Sabbath a HIM.
  • Neznáša ohnivé mravce, šváby a potkany.