Pravda o Kristine Sunshine Jung – Dcéra Georga Junga

ObsahÚvod

Väčšina ľudí by bola hrdá na to, že mená ich rodinných príslušníkov sú známe po celom svete. Avšak dcéra Georgea a Mirthy Jungových strávila väčšinu svojich mladých rokov snahou viesť život úplne oddelený od svojich celosvetovo známych rodičov. Kde je teda dnes dcéra jedného z najväčších pašerákov drog v 70. rokoch? Aký má život?

Raný život a rodina

Kristina Sunshine Jung sa narodila 1. augusta 1978 v USA. Jej rodičmi sú neslávne známy pašerák drog George Jung, ktorý bol členom Medellinského kartelu, a jeho bývalá manželka a narkomanka Mirtha Jung.

Mala ťažké detstvo kvôli úsiliu svojich rodičov.

Mirtha brala drogy aj počas tehotenstva a drogami zostala až do Kristinových troch rokov, keď ju zatkli za prechovávanie drog. V tom čase sa už oddelila od Georga, ktorý bol tiež odsúdený na roky väzenia za svoje nezákonné aktivity. Kvôli tomu Kristinu vychovávali jej starí rodičia Ermine a Frederick Jung. Na dlhú dobu pre ňu nastolili stabilitu a bezpečnosť, ďaleko od rodičov. Každý rok jej poskytli novú krabicu hračiek a oblečenia a zo všetkých síl sa jej snažili umožniť normálne detstvo.

Keď Kristinin starý otec zomrel, opatrovníctvo bola zverená jej tete Marie Jung, s ktorou zostala až do svojich 18. narodenín. Celé detstvo však mala dobrý vzťah so svojou matkou, ktorá kvôli dcére nechala drogy a fazuľu žiť čistý život.

Od júna 2020 neexistujú žiadne zverejnené informácie o presnom mieste narodenia Kristíny a školách, do ktorých chodila.

Fúkať

V roku 2001 vyšiel film Blow, v ktorom si zahrali Johnny Depp, Penelope Cruz a Franka Potente, ktorý sa zameral na životný príbeh Georgea Junga, jeho manželky a dcéry.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Skutočného George Junga s jeho dcérou Kristinou Sunshine Jung (hore) stvárnili Johnny Depp a Jaime King vo filme Blow (2001) #georgejung #kristinasunshinejung #johnnydepp #jaimeking #blow #basedonatruestory #teddemme

Príspevok zdieľaný používateľom GramFellas247 (@gramfellas247) 20. mája 2019 o 7:11 PDT

Film bol nominovaný na Oscara a vrátil rodinu Jungových späť do titulkov. Samotná Kristina sa objavila vo vymazanej scéne vo filme, ako jedna z osôb v súdnej sieni. Kristínu vo filme stvárnila Emma Roberts.

Film bol natočený podľa knihy Brucea Portera s názvom Blow: How a Small Town Boy Made 100 Million $ with the Medellin Cocaine Cartel and Lost It All, ktorá vyšla v roku 1993.

George Jung bol hlavnou postavou nelegálnych operácií pašovania kokaínu v 70. a na začiatku 80. rokov. Stal sa veľkým menom v karteli potom, čo začal spolupracovať so svojím bývalým spolubratom, Carlos Lehder .

Títo dvaja sa stali vodcami jednej z prvých a najväčších operácií na pašovanie drog medzi Kolumbiou a USA – začiatkom 80. rokov pašovali okolo 80 % svetového kokaínu. George bol za svoju činnosť niekoľkokrát zatknutý – napokon v roku 1994 bol zadržaný v Topeka v Kansase USA a odsúdený na 60 rokov väzenia. Jung bol prepustený v roku 2014 po tom, čo si odsedel 20 rokov, no odvtedy bol zatknutý najmenej raz.

Podľa filmu Kristina nikdy nenavštívila svojho otca vo väzení, napriek jeho neustálym želaniam a prosbám, a ich vzťah bol vzdialený, na rozdiel od jej spojenia s matkou Mirthou.

Avšak správy uvádzajú že po filme sa ich vzťah zlepšil a že Kristina prvýkrát navštívila v roku 2002, rok po uvedení filmu. Naďalej bola pravidelným návštevníkom, až kým ho v roku 2014 neprepustili, a hovorí sa, že patrí medzi prvých ľudí, ktorí mu „telefonovali“.

Život Georgea Junga bol vykreslený v niekoľkých ďalších knihách, ako sú Al Cimino's Drug Wars: the Blood Reign of Mexican Cartels a William Rodriguez-Abadia Yo Soy El Hiro Del Cartel De Cali.

Osobný život

Kristina sa zaviazala s Romainom Karanom a majú dcéru, ktorej dali meno Athena Romina Karan. Od júna 2020 žije pár v Kalifornii.

O ich súkromnom živote nie je známe takmer nič, pretože sa držia ďaleko od centra pozornosti, ale žili v niekoľkých mestách v Kalifornii vrátane San Mateo, Millbrae, Concord a Walnut Creek.

Je aktívna na sociálnej sieti Instagram, na ktorej má viac ako 35 000 sledovateľov. Aj keď je jej profil súkromný, je zrejmé, že už nemá žiadne problémy s tým, kto je jej otec, keďže jej titulok ju označuje ako ‚Smuggler's Daughter‘. V skutočnosti si dokonca vytvorila vlastnú líniu oblečenia – Oblečenie Smuggler’s Daughter Wear (tiež známy ako Boston George Apparel and Merchandise) – a predáva rôzne odevy s titulkami ako Cocaine express a Blow.

pridané Kristína Sunshine Jung na Streda 4. decembra 2013

Na svojich príspevkoch na Instagrame často vyjadruje vďaku svojim starým rodičom.

Kristina má aj facebookový profil, no v posledných rokoch na ňom nie je príliš aktívna.

Na rozdiel od detstva sa Kristina v poslednom desaťročí javí ako oveľa bližšie k otcovi ako k matke, aspoň na verejnosti. Jedným z dôvodov môže byť to, že Mirtha Jung odmieta verejné vystupovanie a snaží sa viesť súkromný život.

Kristina bola v policajnej väzbe pre obvinenie z prechovávania drog.

Kristina je poetka a spisovateľka, o ktorej sa hovorí, že pracuje na knihe, ktorá opíše život jej matky.

Čistá hodnota

Keďže jej otec George Jung prišiel o celý svoj majetok, keď ho v roku 1994 zatkli, Kristina údajne nikdy nemala prospech z nezákonne získaného bohatstva svojho otca. Na druhej strane prevádzkuje pomerne úspešnú firmu, ktorá predáva tovar vrátane rôznych odevov. Na druhej strane, film Blow zarobil veľa peňazí, ale nie je známe, či z toho rodina Jungovcov niečo zarobila alebo nie. Film bol natočený s rozpočtom 53 miliónov dolárov, ale v pokladni zarobil viac ako 83 miliónov dolárov. Od júna 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 150 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Kristína je blondínka s mierne opáleným odtieňom pleti a tmavými očami. Je vysoká 5 stôp a 6 palcov (1,67 m), no o jej váhe nie je známe, že má priemernú postavu.