Penguinz0 Wiki: Vek, priateľka, čistá hodnota, výška, skutočné meno

ObsahKto je Penguinz0 a aké je jeho skutočné meno?

Penguinz0 – tiež známy ako Cr1TiKaL a vlastným menom Charles Xavier ‚Charlie‘ White Jr., – sa narodil v USA 2. augusta 1994 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je YouTuber, zberateľ kariet a streamer na Twitchi , ktorý je azda najznámejší vďaka svojim videám, v ktorých komentuje videohry.

Detstvo a vzdelanie

Penguinz0 je veľmi tajný, pokiaľ ide o jeho osobný život, ale v priebehu rokov odhalil niektoré podrobnosti týkajúce sa jeho rodiny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Charliem (@bigmoistcr1tikal)

Je známe, že nemá súrodencov a že má veľmi blízko k svojmu otcovi, ktorého môžete vidieť v niekoľkých videách Penguinz0 za posledných pár rokov. Penguinz0 zistil, že sa u neho vyvinula obsedantno-kompulzívna porucha keď navštevoval strednú školu a čo mu pomohlo bojovať s poruchou, bolo sledovanie filmu Národný poklad každý večer pred spaním.

Počas navštevovania strednej školy trávil Penguinz0 väčšinu svojho voľného času hraním videohier, no napriek tomu mal rovno A – po imatrikulácii v roku 2012 sa zapísal na univerzitu v Tampe, ktorú 7. mája 2016 ukončil s titulom bakalár umenia.

Kariéra youtubera

Penguinz0 je najlepšie známy pre svoj rovnomenný kanál YouTube, ktorý spustil 8. mája 2007 a ktorý dnes odoberá viac ako šesť miliónov ľudí, pričom má viac ako 2,4 miliardy zobrazení všetkých videí Penguinz0 spolu. Jeho dve najobľúbenejšie videá sú A New Slapping Champion Has Arrived, ktoré od 27. júna 2019 videlo viac ako 14,5 milióna krát, a Glory Hole Repair, ktoré od 10. februára 2018 videlo takmer 13 miliónov krát.

Prvé video Penguinz0 – glitch ozubeného kolesa vojnového jetpacku (žiadny pohotovostný režim alebo prepínač oneskorenia) AP – bolo nahrané 5. augusta 2007 a odovzdal mnoho ďalších herných videí, ale žiadne z nich nevzbudilo veľkú pozornosť. Získal uznanie, keď začal komentovať hry, ktoré hral, ​​a bol chválený za to, že bol vážny a mal hlboký hlas – následne predstavil svoj humor a svoj sarkazmus k svojim videám a začal si postupne budovať základňu fanúšikov.

To, čo mu pomohlo stať sa slávnym, bolo najmä jeho video Najobtiažnejšia hra, ktorá bola kedy vytvorená Gameplay and Commentary, v ktorom sa objavil pri hraní hry QWOP, v ktorej musíte ovládať športovca a dokončiť jeho pomlčku – Penguinz0 nedokázal dokončiť hru a stále tomu nadával.

Penguinz0 potom podpísal zmluvu s neznámou spoločnosťou, ktorá mu, zdá sa, platí za každé nahrané video, hoci väčšinu týchto peňazí potom venuje na charitu.

Trhnutie

Penguinz0 je na Twitchi aktívny od 15. augusta 2016 – bežne streamuje pri hraní Apex Legends, Fortnite a Super Smash Bros. Ultimate, pričom vlastne väčšinou iba chatuje so svojimi fanúšikmi. V priemere má 10 400 divákov na stream, pričom najvyšší počet divákov na jednom streame bol 32 174. Penguinz0 zvyčajne streamuje približne 37 hodín týždenne , a momentálne je 109. najsledovanejšia osoba na Twitchi, keďže jeho účet má viac ako 1,4 milióna sledovateľov.

Milovať život a priateľku

Penguinz0 má už niekoľko rokov vzťah so svojou priateľkou Tianou Tracy – je tiež veľmi aktívna na internete a má na svojom instagramovom účte viac ako 17 500 sledovateľov .

Penguinz0 prvýkrát spomenul, že má priateľku začiatkom roku 2018, ale všeobecne sa verí, že spolu začali chodiť rok predtým. Obaja momentálne žijú spolu so svojimi dvoma psíkmi, keďže sú obaja veľkí milovníci zvierat.

Všeobecne sa verí, že Penguinz0 bol vo vzťahu so svojou láskou z vysokej školy v rokoch 2013 až 2015, keďže niekoľko jeho fanúšikov tvrdilo, že ich často videli kráčať spolu ruka v ruke – hovorí sa, že sa rozišli, pretože sa Penguinz0 chcel sústrediť na jeho kariére.

Od októbra 2020 je vo vzťahu s Tianou, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Penguinz0 je šachový veľmajster, ktorý začal hrať šach vo veľmi ranom veku a čoskoro zostal bez súperov, pretože nikto proti nemu nechcel hrať (pretože nemohli vyhrať).

Je to herec, ktorý sa objavil v približne 15 filmoch a televíznych seriáloch, pričom režíroval tri televízne seriály: Moist Meter, Penguinz0 a The Official Podcast – niektoré z animovaných seriálov, v ktorých vyjadril svoje postavy, sú krátke LORE in a Minute, komédia FTL Kestrel Adventures a akčná komédia Killer Bean. Je veľkým fanúšikom animovaného seriálu Yu-Gi-Oh a karty hrané v sérii – kartičky zbiera už dlhé roky.

Penguinz0 vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a jeho obľúbenými hercami sú Jim Carrey, Tom Hanks a Julia Roberts a niekoľko z jeho obľúbených filmov je Bruce Almighty, The Terminal a The Runaway Bride.

Vek, čistý majetok a výška

Penguinz0 má 26 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 139 libier (63 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na približne 4,2 milióna dolárov.