Patrick Michael James Sajak – Kto je syn Pata Sajaka? Wiki

ObsahKto je Patrick Michael James Rhymes?

Patrick Michael James Sajak sa narodil v USA 22. septembra 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je známy len tým, že je synom Pata Sajaka , slávna americká televízna osobnosť a hostiteľ hernej šou.

Detstvo a vzdelanie

Patrick bol vychovaný v USA spolu so svojou mladšou sestrou Maggie Sajak (narodená 5. januára 1995) ich otcom a matkou Lesly Brown Sajak, ktorá bola fotografkou – Maggie je dnes speváčkou country hudby , známa najmä svojimi videoklipmi First Kiss a Wild Boy, ktoré vyšli v rokoch 2012 a 2013.

Aj keď je jeho otec v USA veľmi slávna osoba, Patrick sa počas dospievania stále dokázal držať mimo pozornosti médií a jeho rodičia nemali nič proti jeho túžbe viesť súkromný život – to isté platí o jeho sestre Lesly ako ani o jej osobnom živote sa toho veľa nevie. Patrick navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej hral bejzbal, a hoci nie je známe, či navštevoval vysokú školu alebo nie, mnohí sa domnievajú, že maturoval v roku 1998 a bakalársky titul získal v roku 2012.

Patrikova kariéra

Patrick sa už viac ako desať rokov drží mimo pozornosti médií, takže o jeho kariére nie je nič známe.

Milujte život a manželstvo

Je dosť tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, a to spôsobilo, že sa po internete začalo šíriť veľa klebiet o jeho minulých a súčasných vzťahoch.

Niektorí veria, že Patrick je ženatý muž, ktorý si vymenil sľuby so svojou polovičkou v polovici roku 2010, zatiaľ čo iní tvrdia, že je gay, a preto držal sa ďalej od svetla reflektorov a nehovoril o svojich vzťahoch.

Keďže sa žiadna z týchto klebiet nepotvrdila, Patrick je od novembra 2020 slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Vek, výška a čistý majetok

Patrik má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg). Jeho bohatstvo nie je známe, ale od novembra 2020 čistý majetok jeho otca sa odhaduje na viac ako 65 miliónov dolárov.

Kto je Pat Sajak?

Patrick Leonard Sajak sa narodil v Chicagu, Illinois, USA, 26. októbra 1946 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Možno je najlepšie známy tým, že bol hostiteľom americkej rodinnej hernej show Wheel of Fortune, ktorú vytvoril Merv Griffin v roku 1975 a v ktorej hrali aj Susan Stafford a Charlie O'Donnell – každá epizóda zobrazuje troch súťažiacich, ktorí sa snažia uhádnuť, aké písmená sa tam nachádzajú. sú v zobrazenom slove alebo fráze a víťaz dostane domov s peňažnou cenou.

V roku 1983 začal Pat hosťovať rovnomennú re-make show a za svoj výkon bol nominovaný na 19 cien Daytime Emmy za vynikajúceho hostiteľa hernej show a vyhral tri.

Pata vychovávali spolu so svojimi bratmi Davidom Sajakom a Williamom Backalom v Chicagu ich otec Leonard Anthony Sajak, ktorý bol robotníkom v továrni, a ich matka Joyce Helen, ktorá bola v domácnosti – Leonard zomrel, keď mal Pat asi sedem rokov a Joyce sa vydala. Walter Backal. Pat navštevoval Farragut High School a po imatrikulácii v roku 1964 zapísal na Columbia College Chicago , pričom súčasne pracuje v hoteli Palmer Hohttps://www.instagram.com/p/B9Nshm9AIvI/používa sa ako recepčný.

Pat bol tiež diskdžokejom v americkej armáde – bol hostiteľom show Dawn Buster počas vojny vo Vietname a skopíroval Adriana Cronauera, keď začal svoje vystúpenia s „Good Morning Vietnam“.

Pat získal uznanie po tom, čo nastúpil do rozhlasovej stanice WEDC a stal sa ich spravodajcom pracujúcim od 12:00. do 6:00 – vtedy ešte študoval na vysokej škole, potom bol po promócii odvedený do americkej armády a odišiel do Vietnamu. Začiatkom 70-tych rokov pracoval Pat na rozhlasovej stanici WSM a v roku 1977 sa pripojil k KNBC-TV sieti a stal sa ich meteorológom.

Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 1982, keď bol obsadený do malej úlohy moderátora v parodickom filme Airplane II: The Sequel, v ktorom hral Robert Hays, a nasledujúci rok stvárnil Kevina Hathawaya v telenovele Days of Our Lives. .

Od roku 1984 do roku 1989 bol hostiteľom hernej show Super Password a 9. januára 1989 začal hosťovať neskorú nočnú talkshow na CBS až do 13. apríla 1990. V roku 1993 Pat vyjadril postavu v animovanom seriáli pre deti Rugrats, zatiaľ čo o 10 rokov neskôr hostil rôzne relácie vrátane Live with Regis a Kelly (náhradný moderátor) a Pat Sajak Weekend – v roku 2002 začal moderovať rozhlasovú športovú talkshow The Pat Sajak Baseball až do roku 2006.

Je tiež tvorcom logických hier, pričom jeho najpopulárnejšia je Lucky Letters, ktorá sa začala predávať v roku 2007. V roku 2010 začal Pat pracovať pre konzervatívny redakčný časopis National Review ako spisovateľ a prispieval aj na webovú stránku Ricochet.com.

8. mája 2019 prekonal Guinnessov svetový rekord za to, že bol hostiteľom hernej show najdlhšie, počítalo sa 38 rokov a 198 dní – jeho aktuálna zmluva hovorí, že Pat bude moderovať Wheel of Fortune do roku 2022.

Je veľkým fanúšikom bejzbalu av roku 2005 investoval do Golden Baseball League – Pat je tiež fanúšikom hokeja a fandí Washington Capitals súťažiacim v National Hockey League (NHL). Je tiež podnikateľom a vlastní rozhlasovú stanicu WNAV so sídlom v Annapolise v štáte Maryland – od novembra 2020 už 22 rokov.

Dňa 8. novembra 2019 sa Pat podrobil operácii na odstránenie črevnej obštrukcie a do 5. decembra 2019 bol mimo práce, zatiaľ čo Vanna White počas toho času hostila Koleso šťastia.