Paloma Jiménez – je Vin Diesel ženatý so svojou dlhoročnou partnerkou? Wiki

Paloma Jiménez je mexická modelka, ktorá sa však v súčasnosti zrejme preslávila najmä tým, že je dlhoročnou partnerkou hollywoodskeho herca Vin Diesela. Pár spolu chodí takmer 15 rokov, no nezosobášili sa, hoci majú tri deti.

ObsahRaný život a rodina

Karla Paloma Jiménez Denagustin sa narodila 22. augusta 1983 v Acapulcu, Guerrero, Mexiko, jej znamenie zverokruhu je Lev a má mexickú štátnu príslušnosť. O Palominých rodičoch a ďalších členoch rodiny sa vie len málo – stále žijú v Mexiku a Paloma ich tam často navštevuje. Presťahovala sa do USA, aby sa venovala svojej modelingovej kariére, pretože vždy snívala o modelingu alebo herectve.

Prišiel A͙B͙R͙I͙L͙ a s ním môj C͙U͙M͙P͙L͙E͙ a s ním aj môj T͙A͙S͙ •• Foto od @jesussuarezphoto

pridané Paloma Jimenez na Pondelok 1. apríla 2019

Vzdelanie

Paloma maturovala na miestnej strednej škole v Acapulcu v roku 2001 a potom začala pracovať ako modelka, pričom nenastúpila na žiadnu vysokú školu ani univerzitu.

Kariéra

Palomina kariéra sa rozvíjala celkom úspešne, pretože len po niekoľkých rokoch modelingu zdobila obálku Maxim Mexico v roku 2005 a spolupracovala s agentúrami ako ID Model Management, Two Management a Look Models (Mexiko). Počas svojej kariéry ju bolo možné vidieť v reklamných kampaniach pre značky ako Honda, Coke a Pantene. V roku 2008 však s aktívnym modelingom skončila, porodila svoje prvé dieťa a zamerala sa na rodinný život a novú rolu mamy. V roku 2016 tvrdila, že sa vráti do modelingu spôsobom, akým pracovala v tomto odvetví predtým, ako mala deti, ale stále sa len zriedka objavuje v niektorých tlačených reklamách atď.

Osobný život, manžel Vin Diesel

Paloma je dlhoročnou partnerkou Vin Diesela, populárneho amerického herca. Stretli sa v roku 2006 a začali spolu žiť. Nikdy nekomentujú svoj súkromný život, takže nikto vlastne nevie, prečo vynechali oficiálny sobáš. Paloma však porodila ich tri deti: najstaršia dcéra Hania Riley sa narodila v roku 2008, prostredná, syn Vincent, v roku 2010 a ich najmladšia dcéra Pauline v roku 2015. Vin Diesel oznámil narodenie svojej tretej dcéry na svojom účte na Facebooku 16. marca 2015, v ktorom uviedol, že bola pomenovaná po jeho zosnulom priateľovi a kolegovi Paulovi Walkerovi, ktorý hral s Vinom v sérii filmov Rýchlo a zbesilo Paul Walker zomrel pri autonehode v roku 2013 a Vin je krstným otcom Paulovej dcéry menom Meadow.

Podvádzal Vin Diesel Palomu?

V roku 2016 niektoré zdroje blízke Vinovi a Palome oznámili, že pár sa chystá rozísť, keďže Paloma zistila, že ju Vin podvádza. Podľa zdrojov mala dosť správ o jeho aférach a chystala sa „späť kontrolu nad svojím životom“, čím oživila svoju modelingovú kariéru. Fámy sa však nepotvrdili a pár stále žije spolu a odvtedy sa neobjavili žiadne nové klebety. V roku 2001 Vin randil so svojou herečkou Michelle Rodriguez, stále spolu pracujú a hrali vo filmoch Rýchlo a zbesilo. Skutočnosť ich predchádzajúceho vzťahu tiež vrhla tieň na život Vin a Palomy.

Krátky životopis a kariéra Vin Diesela

Palomin partner sa narodil 18. júla 1967 ako Mark Sinclair a preslávil sa ako Vin Diesel, americký herec, producent a režisér.

Vyrastal v okrese Alameda v Kalifornii a nikdy sa nestretol so svojím biologickým otcom, zatiaľ čo jeho matka, Delora Sherleen Sinclair Vincent, pracovala ako astrologička, je nemeckého, škótskeho a anglického pôvodu. Vin má dvojča Paula.

Vin začal hrať na javisku, keď mal len sedem rokov, keď dostal svoju prvú rolu v produkcii Barbary Garsonovej Dinosaur Door. Zaujímavosťou bolo, že Vin nemal v úmysle zúčastniť sa hry, jeho, jeho kamaráta a brata prichytil riaditeľ Divadla pre Nové mesto, keď sa trio pokúsilo vylomiť zámky divadelného priestoru a vandalsky ho zneškodniť. .

Pokiaľ ide o dohodu, režisér namiesto volania polície navrhol chlapom úlohy v hre. Vin rád hral na javisku a rozhodol sa stať hercom. Rozvinul aj svoj scenáristický talent, navštevoval Hunter College v New Yorku.

Vin sa preslávil najmä tým, že sa objavil vo filmoch ako XXX, v ktorom hral hlavnú úlohu Xandera Cagea, a v sérii filmov Rýchlo a zbesilo, v ktorých stvárnil Dominica Toretta. Jeho úloha Richarda B. Riddicka vo filme The Chronicles of Riddick bola kritizovaná publikom aj odborníkmi a celá séria filmov o Riddickovi nebola taká úspešná, ako Vin dúfal, že bude, keďže filmy aj produkoval.

Dokonca ho nazvali najhorším hercom a v roku 2005 získal ocenenie Zlatá malina. Vin si však srdcia svojich fanúšikov získal ešte raz, keď prehovoril Groota vo filme Guardians of the Galaxy (2014) – jeho postava sa objavila vo filmoch Avengers, Avengers: Infinity War and Avengers: Endgame.

Najbližšie projekty Vin Diesela

Zoznam chystaných filmov, v ktorých Vin stvárňuje postavy alebo ich prehlasuje, dojíma. Zahŕňa také veľmi očakávané filmy ako Avatar 2 a Avatar 3, ktorých producentom je Vin, pracuje aj na filme F9, deviatej zo série filmu Rýchlo a zbesilo, a tiež oznámil, že desiata časť filmu The Fast a Furious sa očakáva do roku 2023.

Medzitým je Vin v procese vyjadrovania Groota v Thor: Love and Thunder.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Paloma trávi väčšinu času so svojou rodinou a často ju možno vidieť na videách a fotografiách, ktoré Vin uverejňuje na svojich účtoch na sociálnych sieťach, ako sa baví s deťmi. Plávajú v bazéne na dvore svojho kaštieľa, skáču na trampolíne atď. Paloma pomáha svojej najstaršej dcére Hanii cvičiť na hodiny jiu-jitsu a juda Hania je držiteľkou čierneho pásu za úspechy v športe.

Vzhľad, štýl oblečenia

Paloma má dlhé čierne vlasy, ktoré sú prirodzene kučeravé a hnedé oči.

Jej výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m), váži okolo 132 libier (60 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-24-35, pretože aj po troch tehotenstvách stále veľa pracuje, aby sa udržala v kondícii. Čo sa týka štýlu obliekania, drží sa ležérneho štýlu, no rada sprevádza svojho manžela na červených kobercoch, keď sa oblieka do dizajnérskych outfitov. Má rada vysoké podpätky, pretože sa v takýchto topánkach cíti pohodlne vďaka svojim modelingovým a predvádzacím schopnostiam.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že Paloma vlastní čistý majetok 5 miliónov dolárov . Jej manžel Vin Diesel alias Mark Sinclair ťaží zo svojej mnohostrannej kariéry herca, režiséra a producenta a údajne nazbieral viac ako 200 miliónov dolárov .