• Hlavná
  • Herci
  • Olivia Chenery Wiki: Vek, výška, manžel, čistá hodnota, rodina

Olivia Chenery Wiki: Vek, výška, manžel, čistá hodnota, rodina

ObsahKto je Olivia Chenery?

Olivia Chenery sa narodila v Londýne v Anglicku 11. marca 1989 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má britské občianstvo. Ona je herečka , ktorá je snáď najznámejšia tým, že stvárnila hlavnú postavu Mary, škótsku kráľovnú v minisérii Queens, v ktorej hrala aj Rebecca Scott Matt McClure a ktorá sleduje životy dvoch žien: Márie, škótskej kráľovnej a Alžbety I. film získal kameramana Javiera Salmonesa cenu poroty Iris v Španielsku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Oh hej... jebni ťa tam dole

Príspevok zdieľaný používateľom Olivia Cheneryová (@oliviachenery) 11. septembra 2020 o 7:39 PDT

Raný život, rodina a vzdelanie

Oliviu vychovávali v Londýne ako jediné dieťa jej otec, právnik, a jej matka, ktorá pracovala v miestnej pekárni – rodina sa niekoľkokrát presťahovala, kým bola Olivia ešte veľmi mladá. O herectvo sa začala zaujímať už počas základnej školy, keďže veľa času trávila pred televíznymi seriálmi a filmami so svojou matkou. Po zápise na strednú školu vstúpila do školského dramatického krúžku a začala sa objavovať v predstaveniach, ktoré sa tam hrali. Olivia bola v tomto období aj fyzicky aktívna, keďže hrala futbal a tenis, väčšinou aby zostala fit.

Zmaturovala v roku 2007 a nezapísala sa na vysokú školu, ale zamerala sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Olivia debutovala vo filme v roku 2008, keď stvárnila hlavnú postavu Mean Girl 1 v krátkom filme Flushed, ktorý režíroval a napísal Martin Stirling – vo filme si zahrali aj Caroline Haines a Jo Hartley a sleduje bacuľatého chlapca, ktorý musí použiť školské záchody, čoho sa najviac bojí.

V roku 2011 hrala ako Rachel v ďalšom krátkom filme Penguin a v roku 2014 stvárnila Sandy vo filme akčný mysteriózny sci-fi film The Anomaly , v ktorej si zahrali Noel Clarke a Ian Somerhalder.

V roku 2015 Olivia hrala Yasmin v komediálnom filme Legacy, ktorý režírovali a napísali Davie Fairbanks a Marc Small, v ktorom hrali Franz Drameh a Amy Tyger. V roku 2016 stvárnila Sariya v kriminálnom trileri Brotherhood, ktorý režíroval a napísal Noel Clarke, ktorý si v ňom zahral aj po boku Arnolda Ocenga a Red Madrella.

Dve z jej najnovších úloh boli v thrilleri 10×10, v ktorom hrala ako Alana, po boku Kelly Reilly a Luke Evans, a v komediálnom kriminálnom filme Playing Dead, v ktorom hrala Clarissu, obe v roku 2018. obsadenie úlohy Mie v pripravovanom filme Brawl.

Úlohy v televíznych seriáloch

Olivia debutovala v televíznom seriáli v roku 2012, keď stvárnila slávnu herečku Hedy Lamarr v epizóde Mobilné telefóny dokumentárneho seriálu How We Invented the World a v roku 2013 sa objavila ako princezná v dvoch epizódach komediálneho seriálu Family Tree, ale ktorá odvysielala len osem epizód, kým bola zrušená.

V roku 2015 bola jej hosťujúcou hviezdou ako Svedkyňa v jedinej epizóde mini-série The Interceptor a v tom istom roku získala uznanie po tom, čo stvárnila postavu Čarodejnice v deviatich epizódach kriticky uznávaného seriálu. fantasy hororová séria Penny Dreadful .

V roku 2016 si zahrala v jedinej epizóde akčného dobrodružného seriálu Beowulf: Return to the Shieldlands, v ktorom si zahrali Kieran Bew, Joanne Whalley a Ed Speleers a ktorú vytvoril James Dormer.

Tri z najnovších účinkov Olivie v televíznom seriáli boli v dvoch epizódach kriminálneho seriálu Silent Witness, v ktorom hrala Beth Roscoe, a v epizóde Confection mysteriózneho kriminálneho seriálu Endeavour, v ktorom stvárnila Islu Fairford, obe v roku 2019. V roku 2020 sa objavila v ôsmich epizódach akčného kriminálneho seriálu Bulletproof, v ktorom stvárnila Scarlett 'Scooch' Hailton.

Miluj život a manžela

Olivia si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, no občas na svoj instagramový účet nahrá fotky, na ktorých je ona a jej polovička. Nedávno sa s ňou vydala dlhoročný priateľ Chris Grierson ktorý v súčasnosti pôsobí ako moderátor a producent v Crystal Palace F.C. Obaja sa zoznámili na večierku, ktorý zorganizoval ich spoločný priateľ v roku 2016 a onedlho spolu začali chodiť. Dnes spolu žijú v Anglicku, Londýne a rozhodli sa, že v nasledujúcich rokoch nebudú mať deti, keďže sa obaja momentálne sústredia na svoju kariéru.

Predpokladá sa, že Olivia mala kedysi dlhodobý vzťah s mužom, s ktorým chodila viac ako dva roky predtým, ako sa z neznámych dôvodov rozišli – podľa povestí boli pred rozchodom aj zasnúbení.

Záľuby a iné záujmy

Oliviino obľúbené ročné obdobie je leto, pretože sa rada opaľuje na pláži a pláva v oceáne.

Je milovníčkou zvierat a jej obľúbenými sú delfíny, zatiaľ čo má domáceho psa, ktorého často vidno na obrázkoch, ktoré odovzdáva. na jej instagramový účet .

Olivia je cestovateľka a jej kariéra herečky jej umožnila cestovať po celej Európe, pričom bola aj v niekoľkých amerických štátoch vrátane New Yorku a Kalifornie.

Radšej trávi svoj voľný čas v prírode obklopenej stromami, horami a zvieratami, než aby trčala v preľudnených mestách.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Kate Winslet, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Dobrý Will Hunting a The Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Vek, výška a čistý majetok

Olivia má 31 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,7 metra a váži okolo 59 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov.