Odhalená skrytá pravda o hviezde Storage Wars Jarrodovi Schulzovi

Jarrod Schulz sa dostal z pestrého pozadia k relatívnej sláve, keď sa v roku 2010 prvýkrát objavil v show Storage Wars siete A&E Network spolu so svojou partnerkou Brandi Passante. V šou ho nazvali „The Young Gun“ a sledovali, ako vyrástol z malého obchodníka na jedného z velikánov šou. Jarrod možno nebol vždy tým priamym a čestným obchodníkom, akého poznáme dnes, a jeho živnosť nie je striktne legálna, pretože si vyslúžil meno ako riskant a veľmi sa spolieha na dôležitých členov svojej rodiny, aby ho udržali sústredený, na správnej ceste, a s chladnou hlavou.

ObsahRaný život a rodina

Jarrod bol narodený dňa 15. októbra 1977 v Kalifornii v USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto je pripravený na víkend #storagewars #outlawapparel

Príspevok zdieľaný používateľom Jarrod Schulz (@jarrodschulz) 16. novembra 2018 o 11:05 PST

O svojej rodine a pôvode toho veľa nezdieľa, ale vieme, že si udržiava nejaké zdanie vzťahu so svojou matkou a tetami. Ako dieťa bol Schulz prirodzene zvedavý a dokázal hodiny rozoberať autíčka. S pribúdajúcim vekom sa jeho zvedavosť rozšírila na pokročilejšie nápady, špecificky sa rozvinula do fascinácie trezormi – Jarrod dokáže pohotovo otvoriť zdanlivo každý trezor a každý, kto sledoval túto show, vám môže povedať, ako nadšený sa stane, keď nájde trezor, ktorý bol vylúčený v skladovacom zariadení. Súvislosť medzi jeho hľadaním úložného priestoru a trezormi je zrejmá, pretože tvrdí, že úložné skrinky sa zdajú byť obrovskou, tajomnou formou konvenčného trezoru.

Vzdelávanie

Neexistujú žiadne informácie o formálnom vzdelaní, ktoré mohol Jarrod Schulz získať. V dražobnom a nákupnom priemysle sa väčšina učenia vykonáva priamo v práci. V niektorých z ich ľudskejších a sympatickejších momentov mu spolukupujúci podali ruku a nejaké vedomosti.

Kariéra

Dotkni sa a choď

V roku 1977 strávil Jarrod Schulz šestnásť mesiacov vo väzení za obchodovanie s narkotikami a pod vplyvom alkoholu. Táto skúsenosť poslúžila ako skutočný budíček pre Schulza, a keď sa znovu objavil v reálnom svete, rozhodol sa, že je čas ísť legitímne. Schulz sa zamestnal ako obchodný manažér v Tustin v Kalifornii, kde pracoval pre spoločnosť na čistenie kobercov.

Tu sa prvýkrát stretol so svojou budúcou obchodnou partnerkou a priateľkou Brandi Passante. Brandi a Jarrod založili hypotekárnu firmu, ktorá skrachovala takmer hneď, ako bola založená, a Schulz zostal na čas nezamestnaný.

Veci Pozrite sa hore

V roku 2002 Jarrod a priateľ spustili značku oblečenia, Outlaw Apparel . Fungujúc hlavne online, cieľom bolo vytvoriť oblečenie, ktoré umožňuje sebavyjadrenie a vytvára nervózny pocit. Kým odevný rad začínal ako zdroj medzi priateľmi, nabral na sile, keď sa Schulz raketovo preslávil premiérou Skladových vojen. Jarrodove experimenty v dražobnom priemysle sa začali na návrh člena rodiny, začalo to ako malý podnik, nakupoval na aukciách a predával na swapových stretnutiach, no nakoniec peniaze ospravedlnili jeho prácu a Brandi si otvorila sekáč s názvom Now and Potom.

Regály obchodu sú pravidelne plné domácich potrieb, elektrického náradia, nábytku a zvláštnych starožitností.

Realitná televízia

V roku 2010 obchod nabral dostatočnú dynamiku, aby upútal pozornosť režisérov stojacich za Storage Wars, a on a Brandi boli odmenení umiestnením v prehliadke. Prehliadka ilustruje životný štýl moderného lovca skladov, keď skúšajú svoje šťastie pri kúpe úložných skriniek, ktoré sa vydražili za tri mesiace za prenájmom. Je to oveľa zložitejšie, ako to znie – kupujúci si musí kúpiť celú jednotku a celý jej obsah iba s letmým nahliadnutím do interiéru. Zatiaľ čo mnohé hviezdy seriálu môžu byť drsné a zlomyseľné, Jarrod prejavil súcitnejšiu stránku, príležitostne pomáhal novým kupcom a rozdával rady, pamätajúc si peklo, ktoré mu dali ostatní, keď bol v tomto odvetví nový.

Pár urobil niekoľko skvelých nálezov na výstave, vrátane skrýš spomienkových predmetov Marvel a Star Wars. Títo dvaja opustili show v roku 2018, ale nie skôr, ako hrali vo svojej vlastnej reality show, Brandi & Jarrod: Ženatý za prácu v roku 2014. Prehliadka mala krátke trvanie a nikdy neprekonala prvú sezónu.

Reštaurátor

Jarrod v súčasnosti pracuje v reštaurácii Rush Bar and Grill v Kalifornii, ktorú spoluvlastní. Práve tu stretol svoju novú priateľku a začal nový život, ďaleko od obrazovky a svojej bývalej priateľky Brandi Passante.

Osobný život

Brando Passante a Jarrod Schulz

Jarrod sa stretol so svojou dlhoročnou priateľkou Brandi Passante, keď pracoval ako obchodný manažér v spoločnosti na čistenie kobercov.

Keďže bol technicky šéfom Brandi, správnosť toho, že ju romanticky prenasleduje, je veľmi otázna. Ani jeden z nich sa nevyjasní, kto oslovil toho druhého ako prvý, vieme len to, že mali zjavne šťastný vzťah až do roku 2018.

Rodina

Jarrod a Brandi majú spolu dve deti: Cameron Schulz narodený v roku 2003 a Payton Schulz, narodený v roku 2005. Zostali úzkou rodinou po mnoho rokov, kým sa Jarrod a Brandi nakoniec rozišli. Ich vzťah nebol nikdy ľahký, najmä vzhľadom na hodiny, ktoré spolu trávili v šou, a ako v mnohých prípadoch, finančný prvok vzťahu ich veľmi zaťažoval.

pridané Jarrod Schulz na Pondelok 10. apríla 2017

Zatiaľ čo títo dvaja boli v šou mimoriadne populárnym párom, nikdy sa nezosobášili, a to aj napriek tomu, že vo svojej spin-off reality show Brandi & Jarrod: Married to the Job dráždili blížiacu sa svadbu. Jarrod a Brandi si možno uvedomujú, že je zdrojom ich úzkosti, a preto dôrazne povzbudzujú svoje deti, aby v živote nasledovali iné cesty, ako sú tie ich.

Po Passante

Po rokoch, keď mal po svojom boku uzemnenú a vyrovnanú Brandi Passante, sa život Jarroda Schulza poriadne zmenil. Zatiaľ čo on našiel novú lásku s Rochel Beckman , barman v Rush Bar and Grill, ktorý spoluvlastní, sú v jeho živote aj iné, menej pozitívne stránky.

Rochel Beckman dala verejnosti vedieť, že je hlboko zamilovaná do Schulza, uverejnením Je šialené, o koľko šťastnejší môže byť život, keď si vás vážia a starajú sa o to, ako by človek mal byť. Schulzove menej zdravé vystupovanie v médiách prichádza po tom, čo bol 12. júla obvinený z kladenia odporu voči dôstojníkovi. Polícia nemôže poskytnúť viac informácií, keďže ide o otvorený prípad.

Vzhľad

Jarrod zostal v priebehu rokov celkom rozpoznateľný a udržiaval si bradu a hlavu v takmer neustálom stave plešatosti. Je vysoký 6 stôp a 2 palce (1,88 m) a hoci jeho váha značne kolíše, v súčasnosti váži približne 66 kg.

Jeho vlasy sú tmavohnedé, čo je vlastnosť, ktorú odovzdal obom svojim deťom, a zdá sa, že má vo svojom dedičstve určitý hispánsky vplyv. Nedávno sa zdá, že Schultz si vypestoval plnú hlavu vlasov a plnú bradu.

Čistá hodnota a plat

Schulz investoval do viacerých podnikov vrátane reštaurácie, ktorú spoluvlastní, a jeho odevnej línie. Outlaw oblečenie prináša okolo 700 000 dolárov ročne, čo je pekný doplnok k jeho značnému platu zo Storage Wars. Jarrod Schulz prešiel z boja o vyžitie sa s čistým majetkom viac ako 2 milióny dolárov, čo je obrovské zlepšenie jeho predchádzajúceho životného štýlu. O Jarrodovi je známe, že hovorí, že Storage Wars bola nápomocná pri pretváraní jeho životného štýlu a zvyšovaní jeho životnej úrovne.