Novinárka Naked Truth Of Fox News – Molly Line – Kto je ona?

Molly Line je americká novinárka, ktorá je najlepšie známa ako jedna zo spravodajských správ Fox News Channel.

ObsahRaný život a rodina

Molly Line sa narodila 31. januára 1977 v Západnej Virgínii v USA. Nie je známe veľa informácií o jej rodine, okrem fotografie, ktorú mala so svojou mamou, ktorú zverejnila na svojom účte na Twitteri, keď ju pozdravila na Deň matiek v roku 2019.

Vzdelanie

V roku 1995 absolvovala strednú školu Tucker County High School v Hambletone v Západnej Virgínii. V roku 1999 ukončila bakalársky titul v odbore masová komunikácia a politológia na Polytechnickom inštitúte vo Virgínii a Štátnej univerzite.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V tejto dovolenkovej sezóne je to žiadané! Prinášame vám viac informácií o slávnej čižme LL Bean ručne vyrábanej v Maine. 14:50!

Príspevok zdieľaný používateľom Molly Line (@mollylinefnc) 8. decembra 2016 o 9:35 PST

Kariéra

Prvé kroky

Molly sa štyrikrát zúčastnila súťaže krásy Miss West Virginia, prvýkrát v roku 1995 ako Miss Tucker County, druhýkrát v roku 1997 ako Miss Greater Bluefield Area, v ktorej sa umiestnila ako jedna z desiatich najlepších semifinalistiek, tretíkrát v roku 1999 ako Miss Canaan Valley a naposledy v roku 2000 ako Miss Rhododendron, v ktorej vyhrala Miss Preliminary Talent Award a umiestnila sa na treťom mieste v Miss West Virginia.

Jej kariéra novinárky začala, keď v rokoch 1999 až 2000 začala pracovať v televíznej stanici pridruženej k CBS, digitálny kanál 5 VHF WDTV v Bridgeporte, WV ako fotografka a reportérka.

Potom sa presťahovala do Albany v štáte New York, aby dva roky (2000-2002) pracovala ako moderátorka a reportérka na televíznej stanici pridruženej k Fox, virtuálny kanál 23 WXXA-TV.

Ďalší úspech

Tri roky (december 2002 – december 2005) pracovala aj ako reportérka a moderátorka na virtuálnom kanáli WFXT Boston 25, čo je televízna stanica pridružená k Foxu s licenciou pre Boston, Massachusetts. Bolo to počas jej pôsobenia tam pokryté správy o odsúdení člena al-Káidy Richarda Reida, ktorý bol prezývaný ako Shoe Bomber, keď sa pokúsil odpáliť bombu v topánkach, keď bol na palube „lietadla letu z Paríža do Miami v decembri 2001“.

PnG

Zaoberala sa aj požiarom v nočnom klube The Station v roku 2003, pri ktorom bolo 230 zranených a 100 ľudí bolo zabitých vrátane gitaristu rockovej skupiny Great White, Ty Longleyho, keď odpálená pyrotechnika spôsobila vzplanutie a rozšírenie ohňa. Oheň, intenzívne teplo, čierny dym a tlačenica ľudí, ktorí sa ponáhľali z miesta uniknúť, mali za následok vysoký počet obetí, len 132 ľudí vyviazlo bez zranení, no utrpeli psychickú traumu.

Line sa pripojila k Fox News Channel v januári 2006 a pracovala ako spravodajkyňa. Zaoberala sa zatknutím a vydaním Neila Entwistle za údajnú vraždu jeho manželky Rachel a 9-mesačného dieťaťa Lilian v ich prenajatom dome v januári 2006.

Neskôr bol odsúdený a naďalej si odpykáva svoj doživotný trest vo väzení so stredným stupňom stráženia, Old Colony Correctional Center, v Bridgeporte bez možnosti podmienečného prepustenia.

Tiež informovala o Boston Mooninite Panic v roku 2007. Na polícii bol 31. januára 2007 nahlásený podozrivý objekt, o ktorom sa predpokladá, že ide o výbušné zariadenie na Interstate 93 nad stanicou Sullivan. na identifikáciu a odpálenie zariadenia. Na mieste bolo niekoľko zásahových vozidiel. Úradníci uviedli, že nešlo o bombu a nazvali to falošné zariadenie, ktoré malo niektoré vlastnosti podobné ako improvizované výbušné zariadenie.

Ďalší bol spozorovaný a nahlásený na inom mieste. Zariadenie 1 x 1,5 bol v skutočnosti LED znak s postavičkou Mooninite, ktorá dáva prst Mooninite bola postava z animovaného seriálu pre dospelých od Aqua Teen Hunger Force. Asi 40 z týchto zariadení bolo vyrobených a 20 bolo zavesených pred dvoma týždňami, zatiaľ čo ostatné boli nainštalované len dva dni pred prvým nahlásením. Bolo to súčasťou propagačnej marketingovej kampane pre ich pripravovaný film.

Molly si vyskúšala herectvo, keď bola obsadená ako jedna z Divine Dating Angels v temný komediálny film , My Last Five Girlfriends, ktorý mal premiéru v roku 2009 na filmovom festivale Tribeca a distribuovaný spoločnosťou Paramount Pictures International.

Bol založený na najpredávanejšom románe Alaina de Bottona Essays on Love, z ktorého sa predalo dva milióny výtlačkov a stále pribúdajú. Nezúčastnila sa žiadnych iných filmov a pokračovala vo svojej práci vo Fox News.

Dňa 14. októbra 2012 Molly odvysielala naživo reportáž o najsmrteľnejšej masovej streľbe na základnej/strednej škole v histórii USA. 20-ročný Adam Lanza zabil svoju 52-ročnú matku Nancy v ich dome, potom odviezol auto svojej matky do základnej školy Sandy Hook v Newtowne v štáte Connecticut a zabil celkovo 26 ľudí, z toho 20 šesť- a sedemročné deti a ostatní zamestnanci školy.

Prvý hovor na linku 911 sa uskutočnil okolo 9:35. Zabil sa päť minút predtým, ako polícia Newton vstúpila o 9:45 do priestorov školy.

Objavila sa v epizóde na rôznych reláciách Fox News Channel, vrátane The O'Reilly Factor (2011), Huckabee (2012) a Fox News Sunday s Chrisom Wallaceom (2012). Line bude prítomný v niekoľkých epizódach ako spravodajský prispievateľ do spravodajskej a politicko-komentárskej relácie Špeciálna správa s Bretom Baierom (2012 – 2015), ako aj ako polopravidelný hosťujúci spolumoderátor počas víkendových popoludní v americkej spravodajskej centrále (2016 – 2019). ). Relácie, v ktorých ju bolo často vidieť, boli Happening Now (2012-2017), Fox and Friends (2012-2019) a Fox Report s Jonom Scottom (2012-2020).

Medzi ďalšie novinky za rok 2019, ktoré pokrývala, patrili 12thstoročia požiar katedrály Notre-Dame de Paris a najväčší škandál s úplatkárstvom pri prijímaní na vysoké školy.

Osobný život

Molly sa stretla s Mattom, keď boli ešte na Virginia Tech a jej spolužiak Paul, ktorý bol náhodou Mattov spolubývajúci, ich predstavil v jednu noc v reštaurácii, ale až po rokoch, keď obaja dostali prácu v Novom Anglicku, začali. zoznamka. Zasnúbili sa 9. júna 2011 a zosobášili sa 21. júla 2012 v Jackson Community Church v Jackson, New Hampshire. Majú a dcéra menom Maryn , narodený 9.8.2016.

Ďakujem za všetky milé priania! Sme trochu unavení, ale každú sekundu nasávame týmto dlho očakávaným požehnaním. ❤️

pridané Molly Line na Streda 7. septembra 2016

Zaujímavé fakty a fámy

  • Molly rada chodí na turistiku, cyklistiku, lyžovanie a potápanie.
  • O svojom osobnom živote veľa nezverejňuje okrem fotografie svojej dcéry zo septembra 2016 na svojej facebookovej stránke @MollyLine. Záujem o urban gardening bol evidentný aj na jej príspevkoch tu.
  • Jej instagramový účet @mollylinefnc bol naposledy aktualizovaný vo februári 2017. Aktívnejšia je na svojom Twitter účte @MollyLineFNC s popisom profilu, v ktorom je šťastne vydatá a čerstvá mama. Jej tweety sa väčšinou týkajú práce, hoci každé Vianoce uverejnila rodinnú fotografiu, ako aj fotografie svojej dcéry 4.thjúla, Halloweenu a Veľkej noci.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,7 m), váži 132 libier (60 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-26-37. Má tmavohnedé vlasy a modré oči.

Čistý majetok

jej čisté imanie k máju 2020 sa podľa dôveryhodných zdrojov odhaduje na 2,5 milióna dolárov, keďže od jej prijatia do zamestnania v roku 2006 pracovala vo viac ako 25 reláciách na Fox News Channel av niektorých z nich stále pracuje ako spravodajkyňa, prispievateľka, a spoluhostiteľom.