• Hlavná
  • Kotvy
  • Novinárka Naked Truth Of Fox News – Lisa Boothe – Vek, telo

Novinárka Naked Truth Of Fox News – Lisa Boothe – Vek, telo

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Lisa Marie Booth sa narodil 3. februára 1985 v Západnej Virgínii, USA. Je americkou politickou komentátorkou a republikánskou stratégkou a pracuje pre Fox News. Vyrastala vo Washingtone D.C. so svojou matkou Dianne Marie Boothe (rodená Wilkinson), ktorá bola v domácnosti, a jej otcom Jeffrey Ferris Boothe. Jej otec sa desaťročie venoval politike a bol asistentom senátora na Capitol Hill. Má troch starších bratov.

V roku 2003 navštevovala University of Tennessee av roku 2007 ukončila bakalársky titul v odbore politológia a vláda, čo jej pomohlo pri úspešnej kariére politického komentátora a republikánskeho stratéga.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes späť. Uvidíme sa o 13:35 ET na @outnumberedot! Bude tiež na rádiu Fox o 14:35 ET!

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Bootheová (@lisamarieboothe) 15. apríla 2020 o 10:07 PDT

Počas rokov na univerzite bola súčasťou spolku Phi Mu.

Kariéra

politika

Po ukončení štúdia pracovala ako asistentka republikánskeho personálu v Snemovni reprezentantov USA. Jej tvrdá práca znamenala, že v roku 2010 začala pracovať v Národnom republikánskom kongresovom výbore a o dva roky neskôr počas predvolebnej kampane, keď bola v roku 2012 riaditeľkou komunikácie pre zástupkyňu republikánov Sandy Adams. Pracovala pre znovuzvolenie Sandy kampaň od roku 2011 do roku 2012, a aj keď voľby v novembri 2012 prehrali, Lisa získala skúsenosti a silné renomé.

Bola vtedajšou hovorkyňou senátnej kampane Tommyho Thompsona a potom spolupracovala aj s uznávanými politikmi, ako sú kongresmanka Shelley Moore Capito a kongresman Mark Meadows. V roku 2014 bola pozvaná, aby počas predvolebnej kampane pracovala ako vrchná riaditeľka pre globálnu spoluprácu pri riadení investícií, Black Rock Group. Bola tiež konzultantkou pre Senát Dana Sullivana, vrátane vývoja komunikačných stratégií pre politikov. V roku 2015 sa stala viceprezidentkou pre výskum verejných záležitostí vo výskume WPA a politického prieskumu, ktorý zahŕňal spoluprácu s rôznymi politikmi z celej krajiny.

V rokoch 2016 až 2017 prispievala do denníkov The Washington Examiner, The Hill a The Washington Times. Je prezidentkou a zakladateľkou spoločnosti pre komunikáciu s verejnosťou a politické záležitosti High Noon Strategies, ktorá úzko spolupracuje so spoločnosťami z rebríčka Fortune 500 pri poskytovaní politických konzultácií a stratégií. Je vedúcou členkou konzervatívnej aktivistickej skupiny Independent Women’s Voice, ktorá je sesterskou organizáciou Independent Women’s Forum.

Fox News

Začala pracovať pre Fox News Channel v októbri 2016, pričom začala ako sieťová prispievateľka s jej povinnosťami vrátane politických komentárov a analýz v hlavných a denných programoch FNC.

Od svojho začiatku na sieti sa Lisa objavila v rôznych reláciách Fox a počas niekoľkých segmentov zastupovala hostiteľov. 6. augusta 2017 Fox News oznámili, že Lisa zastúpi Erica Bollinga v ich šou Specialists, ale v septembri 2017 oznámili zrušenie šou po Ericovom odchode zo siete.

Príležitostne je spolumoderátorkou The Five a Outnumbered, často je hosťom v The Story a členkou panelu v Special Report, ktoré sú všetky vysielané na Fox News Channel.

Osobný život

Je tajnostkárska a svoj osobný život si rada zachováva v súkromí.

Údajne je vo vzťahu s Johnom Bourboniou Cumminsom, klebety sa objavili po tom, čo John zverejnil komentár k jednej z Lisiných fotografií na Facebooku, v skutočnosti je to trochu sarkastický komentár, v ktorom jej poďakoval za to, že ho z fotky vystrihla. Ako odpoveď odpovedala: „Milujem ťa. Mysli to vážne.‘

Bella Marie Boothe je jej pes Cavalier King Charles.

Je otvorená a hrdá na to, že je republikánska, a rýchlo obhajuje svoje stanovisko a presvedčenie. Vo vydaní Washington Examiner z apríla 2017 Lisa napísala: „Počet tiel sa hromadí a je čas bojovať. Videli sme, že ľavica sa nezastavila pred ničím, aby systematicky ničila životy ľudí, s ktorými nesúhlasia... A hoci by sa pravica nikdy nemala zapájať do násilných taktík ľavice, nikdy by tiež nemala dovoliť, aby boli potlačené ich hlasy.

Nebála sa brániť amerického prezidenta Donalda Trumpa. Jedným z takýchto prípadov bolo, keď sa údajne stretol s ruským právnikom, ktorý údajne sľúbil, že Trumpovi poskytne usvedčujúce informácie proti Hillary Clintonovej.

Nedávno obhajovala prezidenta Trumpa, keď ho spevák Bruce Springsteen obvinil z protiamerického správania. V The Story povedala: „Myslím si, že byť prezidentkou Spojených štátov je asi také americké, najmä pre chlapa, ktorý sa vzdal svojho pohodlného životného štýlu miliardára, aby sa rozhodol kandidovať na prezidenta... Takže si myslím, že prezident Trump miluje táto krajina.'

pridané Lisa Bootheová na Piatok 10. júla 2015

Pre svoju očividnú otvorenosť, pokiaľ ide o jej politické postavenie, je zapojená do mnohých kontroverzií a pravidelne obviňuje médiá z liberálnej zaujatosti, pričom má pocit, že väčšina novinárov má liberálne sklony. Po inaugurácii prezidenta Trumpa sa na Fox News podelila o to, že si myslí, že „odhalil médiá ako prevažne stranícke“.

Dňa 14. júla 2017, keď vysielala The Five na Fox News, urazila Hillary Clintonovú tvrdením, že Hillary sa tak zúfalo snaží stať sa prezidentkou, že by predala svoju dcéru, ak by jej to zabezpečilo víťazstvo.

Jej vyhlásenie vzbudilo ešte väčšiu pozornosť, keď naň Hillaryho dcéra odpovedala prostredníctvom tweetu a povedala: „Nie, neurobila. Nikdy som nepochyboval a vždy som vedel, že som najdôležitejšou súčasťou jej života. Teraz, ako mama, som svojej mame ešte vďačnejšia.“

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Na strednej škole hrala lakros a pozemný hokej a vyhrala dva štátne majstrovské prstene. V poslednom ročníku strednej školy bola kapitánkou ich lakrosového tímu. Potrebovala rekonštrukčnú operáciu po tom, čo si pri hraní roztrhla predný krížny väz, čo bolo zranenie, ktoré obmedzilo akúkoľvek myšlienku na kariéru v športe, a tak obrátila svoju pozornosť na svojich akademikov.

Vzhľad

Má blond vlasy a orieškovo hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 2 palce (1,57 m), váži okolo 120 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 35-25-35.

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 10 miliónov dolárov. Je považovaná za najznámejšiu reportérku na Fox News, a preto údajne dostáva ročný plat 600 000 dolárov. Za svoj príspevok k písaniu dostáva viac ako 121 000 dolárov ročne. Jej celkový príjem sa pohybuje okolo 2 miliónov dolárov ročne.