• Hlavná
  • Herci
  • Noureen DeWulf's Measurements, Net Worth, Manžel, Bio

Noureen DeWulf's Measurements, Net Worth, Manžel, Bio

ObsahKto je Noureen DeWulf?

Noureen Ahmed sa narodila 28. februára 1984 v New Yorku v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä účinkovaním v rôznych filmoch, vrátane Záložného plánu, Príbehu zo Západného brehu a Ghosts of Girlfriends Past. Pracovala tiež na mnohých televíznych reláciách, vrátane Anger Management a reality programu Hockey Wives.

Čistá hodnota Noureen DeWulfovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Noureen DeWulf odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v hereckej profesii od roku 2005 v zábavnom priemysle. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, profesionálneho hokejistu Ryana. Miller, ktorého čisté imanie sa odhaduje na viac ako 14 miliónov dolárov.

pridané Noureen DeWulf na Utorok 12. júna 2018

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Noureen narodila v New Yorku, jej rodina sa neskôr presťahovala do Stone Mountain v štáte Georgia, kde mala vyrastať. Jej rodičia boli pôvodne z Pune v Indii a bola vychovaná v moslimskom presvedčení. Je prostredným dieťaťom medzi tromi dcérami – obe jej sestry by sa venovali právnickej kariére, a tak je jediná, ktorá túžila po kariére herectva.

Po maturite na strednej škole sa zapísala na Bostonskú univerzitu, kde vyštudovala divadlo a medzinárodné vzťahy.

Je to súkromná univerzita, ktorá bola kedysi pridružená k Zjednotenej metodistickej cirkvi, ale už dlho sa stala nesektárskou a je známa kvalitným vzdelaním, má množstvo absolventov, ktorí uspeli v rôznych oblastiach. Po ukončení štúdia nadviazala na svoju túžbu stať sa herečkou, presťahovala sa do Los Angeles na konkurz a hľadala príležitosti. Vo svojom prvom projekte si rýchlo získala uznanie, pretože bola obsadená v krátkom filme West Bank Story, kde stvárnila hlavnú úlohu pokladníčky, ktorá sa zamiluje do vojaka, ktorý by mal získať Oscara.

Pokračovanie v hereckej práci

Po tomto úspechu DeWulfovej prišlo do cesty viac projektov a bola obsadená do filmu Ocean's Thirteen, ktorý je pokračovaním filmu Ocean's Twelve, v ktorom hrali George Clooney, Matt Damon a Brad Pitt. Potom sa objavila v romantickej komédii Ghosts of Girlfriends Past, v ktorej hrali Matthew McConaughey a Jennifer Garner, a ako už názov napovedá, je inšpirovaná novelou A Christmas Carol, ktorú napísal Charles Dickens v roku 1843.

Pracovala tiež po boku Jeremyho Pivena vo filme The Goods: Live Hard, Sell Hard, ktorý mal mierny úspech v pokladni aj napriek väčšinou negatívnym recenziám.

Potom sa začala zameriavať na prácu v televízii a bola obsadená do opakujúcej sa úlohy v Outsourced, čo je seriál odohrávajúci sa na indickom pracovisku. Objavila sa aj v programe MTV The Hard Times of RJ Berger, ktorý rozpráva príbeh o nepopulárnej stredoškolskej titulnej postave, ktorá sa vydáva na cestu strednou školou plnú rozpakov a nešťastí. Objavila sa aj v Maneater a Hawthorne.

Vystúpte na výslnie

V roku 2010 Noureen pracovala na filme Záložný plán, v ktorom si zahrala Jennifer Lopez, a potom sa objavila v nezávislom filme The Taqwacores, ktorý vychádza z rovnomenného románu Michaela Muhammada Knighta.

Potom bola obsadená do jednej zo svojich najväčších úloh v seriáli Anger Management, ktorý vychádza z rovnomenného filmu z roku 2003, tentokrát s Charliem Sheenom ako variáciou postavy, ktorú v origináli stvárnil Jack Nicholson. Šou mala silný začiatok a nakoniec mala 100 epizód, zakončenie v roku 2014.

Okrem rôznych hereckých projektov sa objavila v niekoľkých populárnych časopisoch vďaka svojej príťažlivosti, robila funkcie a fotila pre Men’s Health, Giant, Complex a Nylon. Bola zaradená do rebríčka Maxim Hot 100, ktorý hlasovali čitatelia najžiadanejších žien na svete.

V roku 2014 bola obsadená do nezávislého filmu Coffee, Kill Boss, v ktorom stvárnila vražednú brigádničku, a za svoju rolu získala cenu festivalu Comedy Ninja Film and Screenplay Festival. Jedným z jej najnovších projektov je reality show Hokejové manželky , ktorá sleduje životy niekoľkých žien zapletených s profesionálnymi hokejistami.

Manžel - Ryan Miller

Ryan vyrastal v hokeji, pôvodne hral ako útočník, no po tom, čo bol frustrovaný brankárom svojho mládežníckeho tímu, zmenil svoju rolu. Pochádza z rodiny profesionálnych hokejistov a počas pôsobenia na Michiganskej štátnej univerzite hral s univerzitným tímom v Národnej univerzitnej atletickej asociácii (NCAA).

Kay Lenz

Počas svojho pôsobenia tam vytvoril rekord v počte vyradených z kariéry a získal niekoľko ocenení, ktoré už predtým draftovalo Buffalo Sabres v drafte National Hockey League (NHL) v roku 1999.

V roku 2002 debutoval za Sabres a v priebehu rokov rozvíjal svoje schopnosti, vďaka čomu bol vyhlásený za najlepšieho brankára ligy a ako dôkaz v roku 2010 vyhral cenu Vezina. Je tiež držiteľom rekordu pre najviac víťazný brankár v NHL, ktorý má v celej histórii ligy americký pôvod.

Stal sa známym svojim hybridným štýlom, štýlom brankárstva, ktorý sa viac zameriava na reakcie. Je jedným z 30 hráčov v histórii NHL, ktorí vyhrali 300 zápasov v kariére.

Okrem NHL hral aj s americkým tímom na Zimných olympijských hrách v roku 2010 a pomohol im získať striebornú medailu ako štartujúci brankár tímu. Hral aj na Zimných olympijských hrách 2014, ale USA neprešli kvalifikačným kolom.

Osobný život

Noureen bola prvýkrát vydatá za umelca Jamesa DeWulfa, ktorý je známy svojím avantgardným štýlom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čarovný spoločensky vzdialený plážový deň

Príspevok zdieľaný používateľom Noureen DeWulf (@noureen) 16. mája 2020 o 17:37 PDT

Obaja sa vzali v roku 2000 krátko predtým, ako sa dala na hereckú kariéru, čo je jeden z dôvodov, prečo použila jeho priezvisko ako umelecké meno, s ktorým sa po desaťročí spolu rozviedli. V roku 2011 sa vydala za Ryana Millera byť spolu na rok. O štyri roky neskôr sa im narodilo dieťa.

V posledných mesiacoch trávila viac času s rodinou, keďže obmedzenia spôsobili, že väčšina ľudí zostala doma, aby zabránila šíreniu koronavírusu. Rodina stále podniká výlety na miestnu pláž, no dbajú na vzdialenosť od ostatných. Je veľmi prepojená so svojím indickým dedičstvom a kritizuje cvičebné rutiny, ktoré sa snažia napodobňovať indické praktiky a indickú klímu.