• Hlavná
  • Kotvy
  • NFL Network Colleen Wolfe’s Wiki – Manžel, merania

NFL Network Colleen Wolfe’s Wiki – Manžel, merania

ObsahÚvod

Byť športovou reportérkou sa považuje za kariéru, v ktorej dominujú muži, avšak rastúci počet žien v tomto odvetví hovorí, že obe pohlavia môžu byť v tejto oblasti úspešné. Jednou zo žien, ktoré majú prominentnú kariéru, je Colleen Wolfe, reportérka Národnej futbalovej ligy (NFL). Viete nejaké informácie o jej kariérnych začiatkoch? Za koho je vydatá?

Raný život a vzdelanie

Colleen Wolfe sa narodila 2. januára 1985 vo Philadelphii v Pensylvánii v USA a má kaukazskú národnosť a má americkú národnosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto je môj opaľovací krém psa. ☀️ Mali by ste ho nosiť, ak aj vaša pokožka odmieta slnko.

Príspevok zdieľaný používateľom Colleen Wolfe (@colleenwolfe) 15. júna 2020 o 17:20 PDT

O jej rodičoch alebo súrodencoch, ktoré by mohla mať, sa toho veľa nezverejňuje, ale je to tak povrávalo sa že jej otec je letecký inštruktor. Jej rodičia sa rozviedli, keď bola malá, a starostlivosť bola zverená jej matke, ale Wolfe zostala blízko aj jej otcovi. Vyrastala v Horshame v Pensylvánii, kde chodila na Hatboro-Horsham Senior High School. Po imatrikulácii sa zapísala na Drexel University vo Philadelphii a v roku 2007 ukončila bakalársky titul v odbore podniková komunikácia.

Kariéra

Po jej skončení ju rozbehla novinárska kariéra pracuje pre WTXF-TV vo Philadelphii. Potom nakrátko nastúpila do Sports Radio 94 WIP a Comcast SportsNet Philadelphia, v ktorých pracovala ako producentka rezervácií. V roku 2012 nastúpila do FOX 29, kde sa stala športovou reportérkou. Presadila sa ako on-air osobnosť, keď pracovala pre PHL17 a bola moderátorkou CSN Golf Show. V roku 2014 sa stala súčasťou siete národnej futbalovej ligy.

Wolfe pracoval ako pridružený producent, asistent produkcie, linkový producent, producent rezervácií, producent show, ale predovšetkým ako reportér, spisovateľ, moderátor, fotograf a redaktor na digitálnych aj vysielacích platformách. Wolfe informoval o miestnych správach a regionálnych a národných športových sieťach. Je častým hosťom podcastu Around the NFL, ktorý sa vysiela na webovej stránke NFL.com. Jednou z televíznych relácií, na ktorých pracuje, je Good Morning Football Weekends, priamy ranný televízny program. Wolfe je hostiteľkou Dear Diary With Colleen Wolfe #GMFB, v ktorej sa venuje rôznym témam, ako napríklad sebadeštruktívnemu správaniu futbalového rozohrávača Carsona Wentza.

Robila rozhovory s mnohými známymi ľuďmi, ako napríklad A.J. Green a Andy Dalton.

V roku 2019 sa umiestnila na 33. mieste v zozname športových mediálnych talentov 40 pod 40, ktorý vytvorila skupina The Big Leads.

Osobný život

Wolfe oznámila svoje zasnúbenie so športovým spisovateľom The Ringer Johnom Gonzalezom v roku 2010, ktorý je známy aj tým, že pracuje ako moderátor pre Inquirer Sports Person. Zviazali sa 4. septembra 2011 a duo sa často objavuje spolu v programe NFL Network's Top 10. Okrem neho nebol Wolfe nikdy verejne romanticky spájaný s nikým iným.

Je vášnivou fanúšičkou amerického futbalového tímu Philadelphia Eagles.

Wolfe miluje zvieratá a často zachraňuje zvieratá bez domova alebo zranené zvieratá, ktoré si prinesie domov, alebo ich vezme do najbližšieho útulku, o ktorom je tiež známa adopcia zachránených zvierat.

Keď sa Wolfe venovala tréningovému kempu v roku 2017, najmä Oakland Raiders, oslovil ju hráč amerického futbalu Marshawn Lynch, ktorý ju počas rozhovoru o jeho novej reštaurácii s duševným jedlom pozval na rande, kým si všimol jej snubný prsteň a zložil jej kompliment. Klip z rozhovoru sa stal virálnym na platformách sociálnych médií. Jeden klip má na Twitteri dokonca viac ako 1,5 milióna videní!

Ďalší klip Wolfe, ktorý sa stal virálnym, bol vytvorený 8. februára 2018, keď bola nahraná spontánne rapovaním k Bodak Yellow, skladbe od Cardi B, počas prestávky NFL Network, v deň, keď pokrývala prehliadku Super Bowl LII. Video bolo „tweetované“ športovým a popkultúrnym blogom Barstool Sports a prilákalo viac ako 600 000 zobrazení.

Wolfe je súkromne známa ako „Connie Fox“, čo je prezývka, ktorú dostala na strednej škole, keď si jeden z jej spolužiakov nevedel spomenúť na jej presné meno a nazval ju Connie Fox, keďže to (zrejme) znelo podobne ako Colleen Wolfe.

Wolfe je populárny na platformách sociálnych médií, najmä na Instagrame a Twitteri. Na svojom instagramovom účte, na ktorom často zverejňuje svoje kariérne počiny, má takmer 70 000 sledovateľov. Rovnaké číslo má aj na svojom oficiálnom účte na Twitteri, na ktorom zverejňuje zábery seba a svojej práce.

Od júna 2020 býva so svojím manželom v Los Angeles v Kalifornii.

Čistá hodnota

Wolfe je úspešná športová reportérka a jej údajný ročný plat je okolo 1 milióna dolárov. Okrem pravidelnej práce pre NFL si pekné sumy zarába aj hosťovaním v rádiu a televízii. Od júna 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 500 000 dolárov!

Fyzicka charakteristika

Wolfe je mnohými považovaná za jednu z najkrajších žien v zábavnom priemysle. Má tmavé oči a vlasy si prefarbuje na blond. Je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 143 libier. Jej telo je hruškovitého tvaru s vitálnymi štatistikami okolo 30-24-35.