Nevýslovná pravda o „najsmrteľnejšom úlovku“ ex-star – Jake Harris

Jake Harris je americký rybár a bývalá hviezda televíznej reality show, narodený 23. októbra 1986 v Seattli, Washington, USA. Je známy svojím vystúpením v najsmrteľnejšom úlovku Discovery Channel.

ObsahRaný život a rodičovský vzťah

Jacob Charles Harris sa narodil ako druhé dieťa Mary a Phila Harrisových. Jeho otec bol kapitánom lode s rybárskymi krabmi Cornelia Marie a čiastočne ju vlastnil. Neexistujú žiadne informácie o Jakeovom vzdelaní, hoci je známe, že spolu so svojím bratom Joshuom – Joshom – prežili ťažké detstvo kvôli chaotickému vzťahu, ktorý mali ich rodičia.

V knihe vydanej v roku 2013 s názvom Captain Phil Harris: The Legendary Crab Fisherman, Our Hero, Our Dad, ktorú napísali obaja bratia, prezradil detaily svojho detstva , ťažký život ich otca a jeho problematické romantické vzťahy.

Náš Jake!!<3 http://fuckyeahcorneliamarie.tumblr.com/post/88851675834/josh-harris-and-jake-harris-the-phil-harris

pridané Modlitby za Jakea Harrisa na Utorok 28. novembra 2017

Phil sa s Mary – exotickou tanečnicou a slobodnou matkou dvoch detí – zoznámil okolo roku 1977. Rýchlo sa do seba zaľúbili, začali vzťah a v roku 1983 privítali Josha. Vzťah bol však naplnený vzájomnou neverou, ktorú ešte zhoršila Philova závislosť na kokaíne, alkohole a hazardných hier. V roku 1991 manželia požiadali o rozvod po deviatich rokoch manželstva, hoci boli spolu najmenej 14 rokov.

Phil získal po odlúčení svoje deti do starostlivosti, potom sa v roku 1992 znova oženil so ženou menom Teresa. Ani toto druhé manželstvo nevyšlo, keďže Jakeova a Joshova nevlastná matka citovo týrala ich otca, zhoršovala jeho závislosť a privádzala ho do depresie. Až v roku 2003 sa Phil konečne rozviedol so ženou, ktorú jeho deti tajne prezývali Satan.

Teresa – ktorá je v knihe opísaná ako zlá – zomrela v roku 2011 na infarkt. Harrisových bratov, ktorých dnes už zosnulá žena fyzicky týrala počas rokov, keď bol ich otec ženatý, táto správa nezarmútila. Josh napísal: „Necítil som sa zle. Bola jedným z najpodlejších ľudí, akých som kedy stretol.‘

Kariéra

Najsmrteľnejší úlovok

Phil Harris a jeho dve deti sa prvýkrát objavili v druhej sezóne televíznej reality show Deadliest Catch od Discovery Channel v roku 2004. Hoci sa špekuluje, že Jake a Josh sa naučili rybárčiť od útleho veku, keďže ich otec Phil bol skúsený licencovaný Kapitán, bratia boli v čase, keď sa predstavenie začalo, len palubnými pomocníkmi a ešte stále veľmi neskúsení.

V roku 2013 prešla Cornelia Marie údržbou a neobjavila sa v seriáli počas jeho siedmich a ôsmich sérií, zatiaľ čo Jake bol predstavený ako palubný pomocník na rybárskej lodi Time Bandit, ktorú vlastnia aj hviezdy Deadliest Catch, bratia Hillstrandsovci. Ôsma sezóna však bola pre Jakea poslednýkrát v show, pretože bol zatknutý po jej skončení.

Osobný život

Neexistujú žiadne informácie o Jakeových minulých romantických partneroch a súčasnom vzťahu. Nemá žiadne deti a jeho súčasný rodinný stav je slobodný.

Otcova smrť

29. januára 2010 utrpel Phil Harris mŕtvicu na Aljaške počas sezóny krabov Opilio.

Bol prevezený do Anchorage a podstúpil operáciu, pretože kamery Deadliest Catch neustále nahrávali show podľa Philových želaní. Po operácii vykazoval sľubné zlepšenie svojho stavu, ale potom utrpel vnútrolebečné krvácanie, ktoré ukončilo jeho život 9. februára toho roku.

Nešťastnú udalosť odvysielala televízia so súhlasom rodiny zosnulého kapitána. „Samozrejme sme nechceli ukázať nič, čo by bolo nevkusné,“ povedal výkonný producent Thom Beers. „Kráčali sme na skutočne tenkom ľade. Samozrejme, mal som zábery, ako niekto kričí „čisto“ a vyťahuje lopatky, ale prečo by som to mal ukazovať? Hlavným cieľom bolo ukázať uhol pohľadu člena rodiny doma, ktorý zavolá. To je spôsob, akým žijeme všetci. Takto zistíme, ako naši otcovia zomreli alebo zomreli.‘

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na pamiatku Phila Harrisa. Jeden z najlepších kapitánov. R.I.P. ▪️ @fvcorneliamarie @joshharriscm @deadliestcatch ▪️ #philharris #captainphilharris #joshharris #jakeharris #deadliestcatch #fangdeslebens #alaska #dutchharbor #beringsea #crabfishing #fishing #crab #crablegs #crabbers #naneliamaritern #brabber #naneliamarie #brigest #discoverychannel #dmax #fvcorneliamarie #fvbrennaa #fvsummerbay #fvsaga #fvwizard #fvnorthwestern #fvtimebandit

Príspevok zdieľaný používateľom Fanpage najsmrteľnejších úlovkov (@dc_german_fp) 24. januára 2019 o 23:19 PST

Jakeov brat Josh sa objavil v „The Tonight Show with Jay Leno“, deklaroval, aká ťažká bola pre neho situácia : „Bolo ťažké to prežiť a bude naozaj ťažké to znova prežiť,“ povedal v súvislosti so svojím rozhodnutím pozrieť si epizódu seriálu, v ktorej zomrel jeho otec: „Chcem vidieť tie posledné chvíle môjho života. otec'.

Drogová závislosť

Jake Harris pred smrťou svojho otca zápasil so závislosťou od drog a pokračoval v tom aj po jeho odchode. V roku 2011 to vyhlásil Derrick Ray, ktorý po jeho smrti nahradil Phila Harrisa ako kapitána Oregon naživo jeho problémy s Jakeovou závislosťou na palube: „Fajčil drogy v Dutch Harbor, keď sme nakrúcali scény pred pohrebom jeho otca. Cez okno kormidlovne sa natáčala nočná scéna a ja som sa pozeral na mapy a bol ukameňovaný. Sedela som s ním na večeri a pozerala som sa, ako slintá. Natočili ho, ako fajčí drogu na lodi.“

Ray sa obával o pohodu svojej posádky a v epizóde relácie zavolal políciu na loď: „Dôvodom, prečo som telefonoval, bolo pokúsiť sa ho prinútiť, aby sa z toho dostal.“ (...) „Pobrežná stráž má politika nulovej tolerancie. Mať drogy na lodi je v rozpore so zákonom. Mám kapitánsky preukaz. Môžem prísť o kapitánsky preukaz. Sú z toho zábery a vedel som, že fajčil drogy, a snažil som sa ho prinútiť, aby prestal.'

Dokončil svoje vysvetlenie, čím dal jasne najavo, že sa snažil Jakeovi odhovoriť od konzumácie drog na palube Cornelie Marie, hoci priznal, že jeho úsilie bolo márne: „Keď si narkoman ako Jake, jemu to bolo jedno a Josh bol krytie jeho (brata) pre televíznu zmluvu.“

Ray v tom roku opustil show a svoju pozíciu kapitána.

Prvé zatknutie

Len týždeň po smrti svojho otca bol Jake zatknutý v Seattli.

Dan McDonald, hovorca hliadky štátu Washington, vyhlásil ľuďom podrobnosti o zatknutí najmladšieho syna Phila Harrisa: „Pán. Harrisa vo štvrtok večer nepravidelne zbadal šoférovať BMW radu 3 občan v Shoreline, WA. Podarilo sa nám nájsť jeho vozidlo lietadlom a zastavili ho v oblasti Seattlu. Auto bolo registrované na jeho otca.

Okrem toho bol Jake uznaný vinným zo šoférovania pod vplyvom alkoholu, ktorý spôsobil nehodu: „Neuspel v teste triezvosti v teréne a odmietol sa podrobiť toxikologickému testu.“ (...) „Po ďalšom vyšetrovaní sa zistilo, že bol účastníkom zrážky a úteku s iným obsadeným vozidlom skôr večer. Mal vzadu iné auto.'

Neexistujú žiadne ďalšie podrobnosti o Jakeovom zatknutí, hoci sa neskôr v tom istom roku znova objavil v Deadliest Catch.

Útok

V roku 2016 sa Jake dostal na jednotku intenzívnej starostlivosti po tom, čo ho zbili a okradli, keď opustil kasíno Quil Ceda Creek vo Washingtone. vyhlásil Jake domov ho viezla dvojica, no hádka skončila tak, že Jake vyhodili na vedľajšej ceste, so zlomenou lebkou a chýbajúcimi 2 400 dolármi. Policajné oddelenie Spokane prípad vyšetrovalo a dve osoby boli obvinené z lúpeže.

Druhé a tretie zatknutie

V apríli 2017, počas cesty z Washingtonu do Phoenixu s neznámou ženou, Jake údajne vzal jej auto bez povolenia. Neskôr bol zatknutý, pretože mal uvedené auto spolu s liekmi na predpis a pervitínom. Jakea prepustili z väzenia, hoci bol obvinený z krádeže a držby nebezpečných a nelegálnych liekov na predpis.

V januári 2019 bol Jake po tretíkrát zatknutý za údajné pod vplyvom alkoholu, držanie drog a ukradnutú strelnú zbraň. Obvinenia z držby zbraní boli zamietnuté, pretože sa neskôr zistilo, že ruku v roku 2018 skutočne kúpil od osoby spojenej s ozbrojenou lúpežou, hoci Jake bol pozitívne testovaný na drogy a polícia našla v jeho dome unce heroínu. V auguste toho roku, Jake bol odsúdený na 18 mesiacov väzenia .

Čistá hodnota

Od polovice roku 2020 má Jake Harris odhadovanú čistú hodnotu 100 000 dolárov, ktorá sa nahromadila z jeho práce rybára na palube Cornelia Marie, spolu s príjmami z jeho účinkovania v Deadliest Catch.

Fyzický vzhľad

Jake je muž bieleho etnika, má hnedé vlasy a sivé oči. Má štíhly, mlado vyzerajúci vzhľad spolu s tetovaním na pravom predlaktí.

Zaujímavosti

Jakea Harrisa jeho otec opísal ako najšikovnejšieho rybára zo svojich synov, hoci to bol jeho brat, ktorý v roku 2015 nahradil Phila ako kapitána Cornelie Marie. Bývalý kapitán Cornelie Marie Derrick Ray verejne prezradil, o čom sa domnieval, že sú bratia Harrisovci “ skutočná motivácia nastúpiť na rybársku loď: „Nechceli tam byť. Nie sú to rybári, ani jeden z nich. … Chcú robiť televíziu.“

Jakeov otec Phil Harris vlastnil iba 25 percent Cornelia Marie, pretože jeho 75 percent patrilo žene, po ktorej bola loď pomenovaná – Cornelia Marie Devlin. V roku 2015 kúpil loď Jakeov brat Josh spolu s ďalšími investormi, ktorí na nej urobili vylepšenia.

Jake má z matkinej strany o dva kroky starších súrodencov, aj keď o nich nie sú žiadne ďalšie informácie.