Nevyslovená pravda tetovacieho modelu Ethana Bramblea. Kto je on?

ObsahKto je Ethan Bramble?

Ethan ‚Modboy‘ Bramble sa narodil v Newcastle v štáte Nový Južný Wales v Austrálii 23. septembra 1996 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má austrálsku národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí a modelom , ktorý je pravdepodobne najznámejší vďaka svojmu instagramovému účtu, na ktorom ho sleduje viac ako 220 000 ľudí a na ktorý nahral takmer 400 obrázkov, väčšinou zameraných na jeho potetované telo a tvár.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prajem vám všetkým pekný deň

Príspevok zdieľaný používateľom 𝕰𝖙𝖍𝖆𝖓 𝕭𝖗𝖆𝖒𝖇𝖑𝖊 (@ethanmodboybramble) 17. septembra 2020 o 15:38 PDT

Raný život a vzdelanie

Ethana vychovávali ako jediné dieťa v Raymond Terrace v štáte New South Wale jeho otec, ktorý bol robotníkom v továrni, a matka, ktorá učila angličtinu na miestnej škole. Začal sa zaujímať o tetovanie vo veľmi ranom veku, keďže mnohí ľudia, ktorých videl okolo seba, mali tetovania, rovnako ako jeho matka a otec. Ethan sa stal fyzicky aktívnym počas navštevovania strednej školy Irrawang, keďže hral futbal a basketbal a do telocvične začal chodiť vo veku 17 rokov – dodnes má každý týždeň štyri až päť tréningov.

V roku 2014 maturoval a potom sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru ako model a hviezda sociálnych médií.

Kariéra ako model tetovania

Podľa webový magazín Dailymail.com , Ethan mal 11 rokov, keď začal upravovať svoje telo a v 13 rokoch začal tráviť väčšinu svojho voľného času v tetovacích štúdiách, vtedy vedel, že jedného dňa pokryje väčšinu svojho tela tetovaním.

Ethan má za sebou viac ako 40 procedúr.

Má prepichnuté nosné dierky, rozrezaný jazyk a odstránený pupok – postup, ktorý ho najviac vystrašil, bol, keď si potetoval očné buľvy a injekčnú striekačku mal priamo pred okom, ako vysvetlil: „Máte jednu osobu držte viečka otvorené a je len na vás, aby ste na určitom mieste hľadeli do steny. Je to také stresujúce, pretože ak pohnete očnou guľou, keď je v nej injekčná striekačka, oslepnete. Takže to je určite naozaj útržkovité. Obe Ethanove uši boli odrezané a oblasť pod spodnou perou bola odrezaná.

Ethan je aktívny na niekoľkých ďalších sieťach sociálnych médií vrátane Twitteru, na ktorom ho sleduje viac ako 1 200 ľudí, a TikTok, na ktorý však získal iba 15 sledovateľov, keďže stále nenahral žiadne videá. Svoj rovnomenný kanál na YouTube spustil 4. marca 2017 a momentálne ho odoberá viac ako 4 000 ľudí, pričom obe jeho videá má dokopy okolo 46 000 pozretí – tieto dve sú Modboy prichádza na Ukrajinu, ktoré si pozrelo okolo 15 000 krát od 22. mája 2019 a Modboy Q&A Mukbang Feat. Tukoi, ktorý bol od 1. apríla 2019 videný približne 31 000-krát.

Milujte život a vzťahy

Ethan začal chodiť so svojou stredoškolskou láskou Belfry ‚Trad Goth Pagan Witch‘ Sioux v roku 2013 a možno ju vidieť v jeho videách na YouTube, ako aj na mnohých obrázkoch, ktoré nahral na svoj účet na Instagrame. Belfry žije v Londýne, ale veľa času trávi aj v Sydney s Ethanom – je to hviezda sociálnych médií známa svojím účtom na Instagrame, na ktorom má okolo 2 700 sledovateľov.

Ethan požiadal Belfry o ruku v roku 2017 keď mal 20 rokov a sú zasnúbení už viac ako tri roky bez akýchkoľvek známok toho, že by sa vzali – hovorí sa, že títo dvaja mali v roku 2019 nejaké problémy, ktoré takmer spôsobili prerušenie zasnúbenia, ale zrejme sa podarilo veci medzi nimi napraviť.

Zdá sa, že Belfry je jediné dievča, s ktorým bol Ethan, a od augusta 2020 je s ňou zasnúbený, (zatiaľ sa neoženil) a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ethan trávi väčšinu svojho voľného času v posilňovni, a teda aj jeho svalnaté telo, a drží prísnu diétu, jedáva len zdravé jedlá. Rád cestuje , a bol v mnohých európskych krajinách, ako je Švajčiarsko, Švédsko a Nórsko, a v Londýne pri mnohých príležitostiach, aby navštívil svoju polovičku. V USA bol len pri jedinej príležitosti, keď navštívil svojho bratranca v New Yorku. Ethan rád počúva metalovú a rapovú hudbu a jeho obľúbené kapely sú Black Sabbath a Iron Maiden, v jednom období svojho života sa zaujímal o jazzovú hudbu.

Vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Johnny Depp a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Počiatok, V ako Vendeta a Leon: Profesionál.

Vek a výška

Ethan má 23 rokov. Má hnedé vlasy a oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 70 kg.

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na približne 1 milión dolárov.