Nevyslovená pravda syna YoungBoya NBA – Tylin Gaulden

ObsahKto je Taylin Gaulden, syn YoungBoya NBA?

Taylin Gaulden sa narodil v Louisiane v USA 19. marca 2017 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je známy len za to, že je jedným z piatich synov YoungBoya NBA (Never Broke Again), slávneho amerického rappera.

Taylinov raný život

Taylina vychováva jeho matka Niya v Louisiane, keďže jeho otec strávil veľa času vo väzení a nebol tam, keď sa narodil, ani počas prvého roku života – YoungBoy vyšiel z väzenia len niekoľko dní pred prvým Taylin. narodeniny.

YoungBoy sa vraj stará o svoje deti a posiela peniaze ich matkám, ale zvyčajne s nimi netrávi veľa času – má päť detí so štyrmi matkami.

Taylin je veľmi aktívne dieťa, ktoré rado behá a spoznáva svoje prostredie. Hovorí sa o ňom, že je veľmi šikovný, a hoci YoungBoy tvrdí, že nebude nútiť dieťa chodiť na vysokú školu a nechá ho vybrať si povolanie, aké chce, bol by rád, keby sa z jeho syna jedného dňa stal spevák alebo rapper.

Vek a výška

Taylin má tri roky. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, meria 0,94 m (3 stopy) a váži okolo 31 libier (14 kg). Od augusta 2020 čistý majetok jeho otca sa odhaduje na približne 6 miliónov dolárov, na ktorých sa samozrejme podieľa podľa potreby.

Kto je YoungBoy NBA?

Kentrell DeSean Gaulden sa narodil v Baton Rouge v Louisiane USA 20. októbra 1999 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to rapper , ale možno známejší pre problémy, ktoré mal so zákonom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na tomto konci to nie je všetka láska. #nahrávanie

Príspevok zdieľaný používateľom SKUTOČNÁ BOLESŤ.🩸 (@nba_youngboy) 15. júla 2020 o 14:49 PDT

YoungBoy bol vychovaný ako jediné dieťa v Baton Rouge – jeho matka opustila rodinu, keď bol ešte veľmi mladý, zatiaľ čo jeho otec bol odsúdený na 55 rokov väzenia, takže YoungBoya vychovávala jeho stará mama z matkinej strany. Bol len batoľa, keď si zlomil krk a musel nosiť ortézu hlavy, ktorá mu zanechala stopy na čele. YoungBoy sa čoskoro zaplietol do nezákonných aktivít a vo veku 14 rokov opustil školu, aby sa mohol venovať kariére rappera. O niekoľko dní neskôr bol však zatknutý za lúpež a nejaký čas strávil v záchytnom stredisku Tallulah v Louisiane – práve tam. začal písať texty pre svoje piesne.

Po prepustení YoungBoy zistil, že jeho stará mama zomrela na problémy so srdcom, a tak pozval svojho priateľa, rappera s názvom NBA 3Three, aby s ním žil dvojicu, ktorá sa zaoberala rôznymi nezákonnými aktivitami, aby zaplatila za svoj čas v štúdiu.

Mikrofón, ktorý YoungBoy použil pre svoje prvé piesne, bol zakúpený vo Walmarte. Jeho debutový mixtape vyšiel v polovici roku 2015 s názvom Life Before Fame a v tom istom roku nasledovalo niekoľko ďalších mixtape s názvom Before I Go, Mind of a Menace a Mind of a Menace 2.

Uznanie si získal v októbri 2016 po vydaní svojho mixtapu 38 Baby, ktorý bol nahraný v spolupráci s Boosie Badazz, Kevinom Gatesom a NBA 3Three. V novembri 2016 sa objavil jeho nový mixtape s názvom Mind of a Menace a približne v rovnakom čase sa spolu s ďalším rapperom Scottym Cainom začali navzájom osočovať vo svojich skladbách, ktoré obsahovali aj vyhrážky smrťou, nikdy sa však fyzicky nekonfrontovali.

V decembri 2016 bol YoungBoy zapojený do streľby pri jazde autom a bol zatknutý, pretože bol hlavným podozrivým z pokusu o vraždu.

Poslali ho, aby strávil nejaký čas vo väzení vo farnosti East Baton Rouge v Louisiane, a kým tam, vyšli jeho dva nové mixtapes s názvom Mind of a Menace 3: Reloaded a Before I Go: Reloaded. Po zaplatení kaucie v máji 2017 bol prepustený z väzenia a potom produkoval svoj nový singel Untouchable. Jeho ďalší mixtape A.I. YoungBoy vyšiel 3. augusta 2017 a vyvrcholil na 24. mieste v Billboard 200, zatiaľ čo jeho singel Untouchable dosiahol 95. miesto v rebríčku Billboard Hot 100 Chart – jeho ďalší singel No Smoke dosiahol 61. miesto v rebríčku Billboard Hot 100.

6. januára 2018 vydal YoungBoy svoj nový singel Outside Today, ktorý sa umiestnil na 31. mieste v rebríčku Billboard Hot 100.

Vo februári ho opäť zatkli, ale 15. marca ho prepustili z väzenia a 27. apríla vyšiel jeho debutový dlhohrajúci album Until Death Call My Name. 19. mája vydal svoj nový mixtape Master The Day of Judgment a potom začal pracovať na svojom projekte 4 EP (extended play). Prvý, 4Respect vyšiel 24. augusta a po ňom nasledoval druhý, 4Freedom 30. augusta – 4Loyalty a 4WhatImportant vyšli 6. a 14. septembra. Jeho nový mixtape s názvom Decided vyšiel 7. septembra a dosiahol 9. miesto v rebríčku Billboard 200. Ku koncu roka 2018 vydal 20. decembra svoj mixtape Realer.

V septembri 2019 bol YoungBoy umiestnený do domáceho väzenia na 14 mesiacov po tom, čo porušil svoju skúšobnú dobu, ale naďalej robil hudbu doma. Prepustil jeho nový singel House Arrest Tingz 25. septembra a 4. októbra ďalší singel Bandit s rapperom Juice Wrldom, ktorý sa umiestnil na 10. mieste v rebríčku Billboard Hot 100. Jeho ďalší mixtape Al YoungBoy 2 vyšiel 10. októbra a umiestnil sa na vrchole rebríčka Billboard 200, ktorý dodnes zostala najlepšou pozíciou YoungBoy v rebríčkoch.

Vo februári 2020 vyšiel jeho ďalší mixtape s názvom Still Flexin, Still Steppin, ktorý sa umiestnil na 2. mieste v rebríčku Billboard 200 Chart a jeho nasledujúci mixtape 38 Baby 2 bol vydaný 24. apríla a dostal sa na prvé miesto v rebríčku Billboard 200.

YoungBoy nedávno oznámil, že 11. septembra vydá nový album – Top.

V roku 2016 bol YoungBoy zatknutý po tom, ako začal strieľať na auto plné ľudí uprostred ulice, a bol obvinený z dvoch pokusov o vraždu. Vo väzení strávil asi pol roka a bol prepustený na tri roky aktívnej skúšobnej doby. Dňa 25. februára 2018 bol opäť zatknutý za spáchanie útoku a únosu a po 15 dňoch bol prepustený, keď zaplatil kauciu 75 000 USD. V roku 2019 zabil nevinného muža a bol poslaný na tri mesiace do väzenia, po ktorých nasledovala 14-mesačná podmienečná väzba. Očividne je v týchto záležitostiach viac, ako bolo zverejnené.