Nevyslovená pravda syna YoungBoya NBA – Kayden Gaulden

ObsahKto je Kayden Gaulden, syn YoungBoy NBA?

Kayden Gaulden sa narodil v USA 4. júla 2016 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je prvým zo štyroch synov YoungBoy NBA , známy americký rapper.

Dospievanie

Kaydena Gauldena vychováva jeho matka Kisha, ktorá mala 18 rokov, keď sa narodil – je všeobecne známe, že štyri z piatich detí YoungBoy NBA majú rôzne matky. YoungBoy NBA bol veľmi nadšený, keď sa Kayden narodil a v roku 2016 odovzdal niekoľko jeho fotografií, na ktorých je iba chlapec, zatiaľ čo on neurobil to isté pre ostatné svoje deti – YoungBoy v júni 2018 tvrdil, že jeden z jeho synov – Baby K – nie je biologicky jeho synom.

Kayden môže svojho otca vídať tak často, ako len chce, ale YoungBoy je veľmi zaneprázdnený a internetom kolujú chýry, že svoje deti nevidí príliš často, ale stále posiela peniaze ich matkám – YoungBoy uviedol, ako nebude svojho syna do ničoho nútiť, ale chcel by, keby sa z neho stal hudobník.

Vek a výška

Kayden mala štyri roky pred takmer dvoma mesiacmi. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,01 metra a váži okolo 18 kg.

Od augusta 2020 čisté bohatstvo jeho otca YoungBoya sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov, na ktorých sa podľa potreby pravdepodobne podieľa aj Kayden.

Kto je YoungBoy NBA?

Kentrell DeSean Gaulden sa narodil v Baton Rouge v Louisiane USA 20. októbra 1999 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to rapper ktorý sa volá YoungBoy Never Broke Again a ktorý sa preslávil najmä vďaka singlu Outside Today, ktorý vyšiel v januári 2018 a ktorý sa dostal na 31. miesto v rebríčku Billboard Hot 100.

Kayden mal ťažké detstvo, pretože jeho otec bol zatknutý a odsúdený na 55 rokov vo väzení, zatiaľ čo jeho matka z neznámych dôvodov tiež nebola nablízku. Zlomil si krk, keď bol ešte dieťa, a musel nosiť ortézu hlavy, ktorá mu zanechala jazvy na čele. Kayden bol vychovaný jeho babičkou z matkinej strany, ktorú opustil na strednej škole pred ukončením prvého ročníka. Vo veku 15 rokov bol zatknutý za lúpež a nejaký čas strávil v zadržiavacom centre v Tallulah v Louisiane, kde začal písať texty svojich piesní.

Jeho stará mama zomrela na zlyhanie srdca, keď bol uväznený, a tak Kayden pozval svojho priateľa rappera OG 3Three, aby s ním žil – títo dvaja sa zaoberali nezákonnými aktivitami, aby zaplatili za nahrávanie svojich skladieb v štúdiu.

Kayden začal robiť hudbu vo veku 14 rokov po kúpe mikrofónu od Walmartu a mal 16 rokov, keď v roku 2015 vyšiel jeho debutový mixtape s názvom Life Before Fame – stal sa známym neustálym vydávaním nových materiálov a v r. v tom istom roku – Before I Go, Mind of a Menace a Mind of a Menace 2.

V USA sa stal trochu populárnym po vydaní svojho mixtapu 38 Baby v októbri 2016 a 4. novembra vyšiel jeho nový mixtape s názvom Mind of a Menace 3. Všeobecne sa verí, že to, čo Kaydena skutočne urobilo populárnym, bol jeho spor s rapper Scott Cain, keďže obaja písali piesne, v ktorých sa navzájom urážali, vrátane vyhrážok smrťou, ale nikdy sa fyzicky nekonfrontovali.

YoungBoy bol opäť zatknutý v decembri 2016 v Austine v Texase po tom, čo vyzeralo ako pokus o vraždu prvého stupňa – strávil nejaký čas vo väzení vo farnosti East Baton Rouge v Louisiane, a keď tam vyšli jeho dva mixtapes s názvom Mind. of a Menace 3: Reloaded a Before I Go: Reloaded.

Z väzenia vyšiel v máji 2017 po uzavretí dohody o vine a treste s prokurátorom a zaplatení kaucie a len o sedem dní neskôr vydal svoj nový singel Untouchable. Dňa 3. augusta 2017 YoungBoy vyrobil nový mixtape – A.I. YoungBoy – ktorý sa umiestnil na 24. mieste v Billboard 200, zatiaľ čo jeho singel Untouchable dosiahol 95. miesto.

Vo februári 2018 bol YoungBoy opäť zatknutý a poslaný do väzenia, prepustený 15. marca. 19. mája vyšiel jeho nový mixtape s názvom Master The Day Of Judgment a 27. apríla 2018 vyšiel jeho debutový plnohodnotný album s názvom Until Death Call My Name a oznámil, že vydá štyri rozšírené hry (EP) cez leto.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ona zneužíva drogy zo zlomeného srdca oh..oh...mám zlú závislosť Celý mesiac som tvrdo omámil drogy

Príspevok zdieľaný používateľom SKUTOČNÁ BOLESŤ.🩸 (@nba_youngboy) 25. augusta 2020 o 15:54 PDT

Jeho prvé EP 4Respect vyšlo 24. augusta, po ňom 4Freedom 30. augusta. 6. septembra vyšlo tretie EP zo série s názvom 4Loyalty a 4WhatImportant nasledovalo o osem dní neskôr. Jeho nový mixtape bol vydaný 7. septembra 2018 s názvom Decided a vyvrcholil na #9 v Billboard 200 – jeho 13. mixtape Realer sa objavil 20. decembra 2018.

V septembri 2019 bol YoungBoy umiestnený do domáceho väzenia na 14 mesiacov a v súčasnosti si odpykáva svoj trest. Počas tohto obdobia však vydal niekoľko skladieb, vrátane Bandit a House Arrest Tingz.

10. októbra 2019 vyšiel jeho nový mixtape Al YoungBoy 2 a vo februári 2020 nasledoval jeho 15. mixtape s názvom Still Flexin, Still Steppin a vyvrcholil na 2. mieste v Billboard 200. Jeho mixtape 38 Baby 2, ktorý vyšiel na 24. apríla 2020 sa stal jeho prvým mixtapom, ktorý sa umiestnil na vrchole rebríčka Billboard 200. Nedávno oznámil, že jeho nový album TOP má vyjsť 11. septembra 2020.

Pokiaľ ide o jeho milostný život, zdá sa, že počas tohto posledného obdobia uväznenia je pozastavený.