Nevyslovená pravda syna Vincea Neila – Neil Jason Wharton

ObsahKto je Neil Jason Wharton?

Neil Jason Wharton je najstarším dieťaťom, ktorému sa narodilo Vince Neil , slávny americký rockový hudobník, ktorý nasledoval svojho otca do hudobného priemyslu a teraz je frontmanom kapely Rock-n-Roll Junkies, ktorá je poctou Motley Crue. Neil si buduje svoju vlastnú slávu, no je veľkou otázkou, či niekedy vystúpi z tieňa svojho otca.

Neil Jason Wharton Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Neil Jason Wharton sa narodil 3. októbra 1978 v Los Angeles v Kalifornii v USA Vinceovi a jeho matke Tami Jones, s ktorou mal jeho otec vzťah počas 70. rokov.

Má mladšiu nevlastnú sestru Elizabeth Ashley Wharton a mal mladšiu nevlastnú sestru Skylar, ktorá zomrela len vo veku štyroch rokov.

Kariéra

Jason prejavoval záujem o hudbu už od útleho veku a so svojím otcom sa začal učiť hrať na gitare. S pribúdajúcim vekom sa jeho záujem o hudbu zvyšoval a so Stevenom, Patrickom a Metty Vincent založil kapelu Rock-and-Roll Junkies. V súčasnosti je kapela poctou Motley Crue a vystupovala na rôznych miestach po celých USA, najmä v Los Angeles. To mu prinieslo slávu, ale stále zostáva známy ako syn Vincea Neila.

Neil Jason Wharton Čistá hodnota, výška, hmotnosť

Neil je rockový hudobník, ale jeho kariéra nie je ani zďaleka taká úspešná ako kariéra jeho otca, čo ovplyvnilo jeho bohatstvo. Napriek tomu zarobil slušnú sumu a podľa zdrojov je jeho majetok začiatkom roku 2020 okolo 1 milióna dolárov.

Neilove telesné miery nie sú známe, rovnako ako jeho váha a výška, no má atletickú postavu. Má blond vlasy a tmavohnedé oči.

Osobný život Neila Jasona Whartona, Manželstvo, Manželka, Deti

Neil Jason Wharton je ženatý muž, jeho manželka sa volá Jennifer Bonet. Neexistujú však presné informácie, kedy sa obaja vzali, no 14. októbra 2011 sa páru narodil syn Trace Vincent Neil. V roku 2016 mala jeho dcéra zdravotné problémy a celá rodina začala zbierku.

Dobročinná činnosť

Neil Jason Wharton prispel niekoľkým filantropickým organizáciám, vrátane fondu Skylar Neil Memorial Fund svojho otca, ktorý okrem iných chorôb pomáha deťom, ktoré bojujú s rôznymi typmi rakoviny.

Organizoval fundraisingové koncerty pre viaceré charitatívne organizácie.

Otec Neila Jasona Whartona, Vince Neil

Vincent Neil Wharton sa narodil 8. februára 1961 v Hollywoode v Kalifornii v USA, má mexický a indiánsky pôvod, je synom Clois ‚Odie‘ Wharton a jeho manželky Shirley. Počas svojho detstva zažil veľa problémov, napríklad sa veľa sťahoval po USA, žil v Inglewoode, Watts a potom v Glendore, kde sa rodina usadila. Chodil na Sunflower Intermediate School a potom sa zapísal na Royal Oak High School.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#vinceneil #motleycrue #80s #80shudba #glammetal

Príspevok zdieľaný používateľom Motley Crue (@motleydirtycrue) 11. júna 2020 o 17:21 PDT

Počas stredoškolských rokov Vince urobil prvé kroky k tomu, aby sa stal profesionálnym hudobníkom, ale okrem iných športov sa zaujímal aj o basketbal, surfovanie, zápasenie a futbal.

Kariéra

Pred Motley Crue bol Vince dva roky členom kapely Rock Candy, potom sa pridal k Motley Crue, s pomocou svojich priateľov zo strednej školy, Tommyho Leeho, bubeníka kapely. Od roku 1981 do roku 1992 sa Vince a Motley Crue stali jednou z najznámejších glam rockových skupín, ktoré vydali také albumy ako Too Fast for Love (1981), Shout at the Devil (1983), Girls, Girls, Girls (1987) a Dr. Dobrá nálada v roku 1989.

V roku 1992 kapelu opustil a začal svoju sólovú kariéru, no v roku 1997 sa dal znovu dokopy s Motley Crue a v tom istom roku vydali nový štúdiový album Generation Swine. Odvtedy skupina pracovala na novej hudbe a urobila si niekoľko prestávok, ale teraz sú aktívni a na novom turné po celých USA. Ich posledným štúdiovým vydaním bol album Saints of Los Angeles z roku 2008.

Sólová kariéra Vincea Neila

Vince je tiež známy svojimi sólovými projektmi, keď v roku 1992 opustil Motley Crue a začal pracovať na svojom debutovom sólovom albume Exposed, ktorý vyšiel 27. apríla 1993.

Album bol verejnosťou veľmi dobre prijatý, keďže sa dostal na 13. miesto v rebríčku Billboard 200. O dva roky neskôr vydal Vince svoj druhý album Carved in Stone, ktorý bol jeho najmenej úspešným dielom, keďže sa v rebríčku Billboard 200 dostal len na 139. miesto. Napriek tomu mal stále nové nápady a v roku 2010 vyšiel jeho posledný album s názvom Tattoos & Tequila, ktorý sa dostal na 57. miesto v rebríčku Billboard.

Vince Neil Čistá hodnota a osobný život

Vince je jedným z najpopulárnejších hudobníkov súčasnosti a jeho majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na 60 miliónov dolárov.

Aby sme hovorili o jeho osobnom živote, bol ženatý a rozvedený štyrikrát, jeho prvá manželka Beth Lynn sa zaňho vydala v roku 1981, ale obaja sa rozviedli v roku 1985. V roku 1987 sa oženil so zápasníčkou v bahne a modelkou Sharise Ruddell. V roku 1993 sa však manželia rozviedli, ale mali dcéru Skylar, ktorá bohužiaľ v roku 1995 zomrela. Jeho treťou manželkou bola playboy kamarátka Heidi Mark, s ktorou bol ženatý len 15 mesiacov, od roku 2000 do roku 2001. Jeho štvrtou manželkou bola Lia Gerardini, a manželstvo trvalo od roku 2005 do roku 2010.

Vince Neil<3

pridané Milovníci vlasového metalu m/ na Pondelok 17. júla 2017

Vince bol účastníkom dopravnej nehody, ktorá ukončila život Nicholasa ‚Razzle‘ Dingley Vince šoféroval a po nehode sa zistilo, že jeho hladina alkoholu bola 0,17. Ako rozsudok strávil 15 dní vo väzení a obetiam musel zaplatiť 2,6 dolára. Okrem toho dostal 200 hodín verejnoprospešných prác.

Mal niekoľko ďalších právnych problémov, ktoré okrem iného zahŕňali údajné podvody, batérie a poplatky pod vplyvom alkoholu.