Nevyslovená pravda syna Steva Harveyho, Broderick Harvey Jr.

ObsahKto je syn Steva Harveyho Broderick Harvey Jr.?

Broderick Harvey Jr. sa narodil v USA 29. apríla 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je vlastníkom vlastnej webovej stránky s oblečením ale je možno najlepšie známy tým, že je synom slávneho televízneho moderátora a moderátora Steva Harveyho.

Raný život a vzdelanie

Broderick bol vychovaný v Los Angeles v Kalifornii spolu so svojimi sestrami dvojčatami Karli a Brandi a nevlastným bratom Wyntonom ich otcom a matkou Marciou Harveyovou. Marcia a Steve sa rozviedli v roku 1994 a Broderick musel žiť so svojím otcom, ktorý sa oženil s Mary Shackelfordovou v roku 1996 a potom sa s ňou rozviedol v roku 2005. V roku 2008 sa oženil s Marjorie Bridges a Steve má dnes sedem detí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Broderick Harvey Jr. (@bharv) 8. júla 2020 o 6:59 PDT

Broderick navštevoval súkromnú strednú školu v Los Angeles, na ktorej sa zameral najmä na hranie športov, ako je futbal a basketbal, a hoci nehovoril o svojom ďalšom vzdelávaní, predpokladá sa, že vysokú školu ukončil v roku 2013.

Broderickova kariéra

Broderick začal svoju kariéru už v roku 2010, keď spustil svoju vlastnú webovú stránku na internete s názvom Need Money Not Friends, na základe ktorej dnes predáva oblečenie a doplnky. Spolupracuje aj so svojím otcom na jeho vystúpeniach a často ho možno vidieť cestovať so Stevom po celom svete.

Broderick tiež pracuje v nadácii, ktorú založil jeho otec s názvom Harvey Charity Foundation.

Milovať život a priateľku

Broderick tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií a verí sa, že je to preto, že rešpektuje obraz a postavenie svojho otca a nechce spôsobiť škandál alebo klebety, ktoré by mali negatívny vplyv na Stevovu kariéru.

Internetom sa však šíria zvesti, že Broderick mal niekoľko vzťahov a že sa momentálne stretáva so záhadným dievčaťom z Los Angeles a mnohí Stevovi fanúšikovia uviedli, že videli Brodericka a dievča tráviť spolu čas pri viacerých príležitostiach – podľa týmto fanúšikom boli títo dvaja videní v reštauráciách, v kine a na večierkoch. Verí sa tiež, že v rokoch 2015 až 2018 bol v dlhodobom vzťahu s dievčaťom, keď sa z neznámych dôvodov rozišli.

Od augusta 2020 Broderick je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Broderickovým hlavným koníčkom je cestovanie a z približne 60 obrázkov, ktoré nahral na svoj účet na Instagrame, väčšina vznikla počas jeho ciest po celom svete. Je veľmi štýlový a je to shopaholik, ktorý chodí nakupovať oblečenie aspoň dvakrát do týždňa a len málokedy ho možno vidieť v oblečení jeho dizajnu. Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože rád pláva v oceáne a tiež cestuje na drahej jachte svojho otca. Broderick je tiež fanúšikom rýchlych áut a v priebehu rokov sa veľa zmenil. Je fanúšikom Formuly 1 a fandí Hamiltonovi, pretože niektorí ľudia hovoria, že sa podobajú.

Neskoro v noci Broderick rád pozerá filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Al Pacino a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Scarface a V ako Vendeta.

Vek a výška

Broderick má 29 rokov. Má krátke kučeravé čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 141 libier (64 kg). Od augusta 2020 čistý majetok jeho otca Steva sa odhaduje na viac ako 160 miliónov dolárov.

Kto je Steve Harvey?

Broderick Stephen Harvey sa narodil 17. januára 1957 vo Welchu v Západnej Virgínii v USA – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť.

pridané Steve Harvey na Streda 12. augusta 2020

Je televíznym hostiteľom, podnikateľom a komikom, možno najznámejším hosťovaním rodinnej hernej show Family Feud.

Steva vychoval vo Welchu jeho otec Jesse Harvey, ktorý bol uhoľným baníkom, a jeho matka Eloise Vera, ktorá bola ženou v domácnosti. Rodina sa presťahovala do Clevelandu v Ohiu keď mal Steve deväť rokov a ulica, na ktorej býval, sa dnes volá Steve Harvey Way. Steve navštevoval Glenville High School a po imatrikulácii v roku 1974 sa zapísal na Ken State University a potom prestúpil na West Virginia University predtým, ako promoval v roku 1978 – keď tam bol, bol členom bratstva Omega Psi Phi.

Začínal na príležitostných prácach, ako je predaj poistenia, doručovanie pošty a oprava áut, a približne jeden rok bol aj boxerom. 8. októbra 1985 po prvý raz vystúpil v komédii Cleveland's Hilarities Comedy Club so stand-up komédiou a po rozhodnutí zamerať sa výlučne na komédiu, ktorá mu nezarábala dosť peňazí, strávil tri roky vo svojom aute Ford. Po vystúpení na súťaži Johnnie Walker National Comedy Search 16. apríla 1990 a po tom, čo sa dostal do finále, dostal ponuku moderovať show Showtime v Apollo. V roku 1996 dostal vlastnú televíznu šou The Steve Harvey Show, ktorá sa vysielala do roku 2002.

V roku 2000 začal moderovať The Steve Harvey Morning Show, ktorá sa vysiela dodnes. Je tiež trochu hercom, keďže sa objavil vo filme The Fighting Temptations v roku 2003, ako aj vo filmoch Láska nestojí nič, máš obsluhované a Johnson Family Vacation – jeho najvýznamnejšia rola bola v športe. komediálny rodinný film Racing Stripes, v ktorom nahovoril jednu z hlavných postáv. Je aj trochu spisovateľ, keďže v roku 2009 vydal knihu Správaj sa ako dáma, mysli ako muž a je o tom, ako muži vidia ženy a randenie.

Bolo to v septembri 2010, keď Steve začal hosťovať populárnu šou Family Feud a približne v rovnakom čase začal moderovať Celebrity Family Feud.

Po 27 rokoch robenia stand-up komédie Steve naposledy vystúpil na lasvegaskom MGM Grand dňa 2. augusta 2012. V roku 2013 bol prvým človekom, ktorý bol nominovaný na dve ceny za hostiteľa – cenu za hostiteľa vynikajúcej hernej show a Vynikajúci hostiteľ talk show. Steve tiež získal svoju vlastnú hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy.

V roku 2015 bol pozvaný, aby usporiadal súťaž Miss Universe, ktorá sa konala v Las Vegas, no pomýlil sa, keď za víťazku označil nesprávne dievča – na budúci rok usporiadal súťaž opäť na Filipínach najmä preto, že sa chcel raz ospravedlniť. opäť za chybu, ktorú urobil v roku 2015, zatiaľ čo sa zúčastnil aj ďalších troch súťaží.

V roku 2017 Steve zjednotil všetky svoje podniky do jednej spoločnosti s názvom Steve Harvey Global.

Steve zažil v zábavnom priemysle svoje vzostupy a pády a okolo neho sa vyskytla určitá kontroverzia. Dňa 30. mája 2009 nazval ateistov „idiotmi“ a uviedol, že ženy by s nimi nemali chodiť, pretože nemajú „morálny barometer“, a tiež sa rasisticky vyjadril o ázijských mužoch, ale neskôr sa verejne ospravedlnil. Je však všeobecne známe, že Harvey je filantrop a pomohol mnohým deťom a tínedžerom navštevovať školy a nakupovať oblečenie a knihy.