• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda syna Snoop Dogga – Corde Broadus

Nevyslovená pravda syna Snoop Dogga – Corde Broadus

ObsahKto je Corde Broadus?

Corde Broadus sa narodil 21. augusta 1994 v Long Beach v Kalifornii v USA a je hercom aj modelom, no známy je aj tým, že je synom rappera Snoop Dogga. Jeho otec sa preslávil v 90. rokoch po tom, čo ho objavil Dr. Dre, a predal milióny albumov po celom svete, pričom je považovaný za jedného z najikonickejších rapperov v histórii.

Čistá hodnota Corde Broadusa

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Corde Broadus odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobil úspechom v rôznych snahách, keďže vykonával sporadickú prácu v zábavnom priemysle.

Fialová láska

pridané Široký v srdci na Streda 20. júna 2018

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho otca, keďže Snoop má vďaka dlhej úspešnej kariére v hudobnom priemysle odhadovanú čistú hodnotu viac ako 135 miliónov dolárov.

Život a kariéra

Corde vyrastal s množstvom vedomostí o hudobnom priemysle vďaka sláve a úspechu svojho otca. Jeho otec ho nikdy nenútil venovať sa podobnej kariére, a hoci miloval hudbu, nemal taký talent ako jeho otec. Namiesto toho, keď vyrastal, obdivoval úspechy svojho staršieho brata, ktorý sa venoval športovej kariére a našiel kúsok úspechu v americkom futbale.

Chcel sa tiež stať hráčom amerického futbalu a začal hrať lokálne, no nemal rovnakú drinu a postavu ako jeho brat.

Neskôr si jeho otec všimol, že má vzhľad, ktorý by mohol fungovať v modelingu, a vďaka vzťahom s jeho otcom sa prvýkrát objavil v hudobnom videu. Pusť to, ako by to bolo horúce od Snoop Dogga a Pharrella Williamsa. Rozhodol sa však najskôr dokončiť štúdium a zapísal sa na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, kde ukončil bakalárske štúdium.

Otec – Snoop Dogg

Calvin Broadus Jr. sa narodil 20. októbra 1971 v Long Beach v Kalifornii v USA, kde vyrastal ako syn speváka a veterána z vietnamskej vojny. Jeho otec však rodinu opustil, keď mal tri mesiace a vychovával ho nevlastný otec, po ktorom dostal meno.

V mladom veku získal prezývku Snoopy pre svoju podobnosť s populárnou postavou a meno mu utkvelo. Najprv si vypestoval lásku k spevu a hre na klavíri, až potom objavil rap. Rád chodil do kostola a hrával americký futbal, pričom vo voľnom čase pracoval aj na pomoci svojej rodine.

V škole často rapoval a jeho schopnosti stačili na to, aby prilákal veľké davy, čo ho viedlo k presvedčeniu, že rap je jeho povolaním. Počas svojich tínedžerských rokov sa však často dostal do problémov, zaplietol sa do gangu, a tak bol vo väzení a von z neho kvôli jeho účasti na obchodoch s kokaínom vo svojej oblasti. Keďže sa chcel tomuto životu vyhnúť, začal s pomocou svojich bratrancov nahrávať hudbu doma.

Jeden z jeho mixtapeov by skončil v rukách DR. Dre , ktorý bol ohromený svojimi schopnosťami a pozval ho na konkurz.

Rise to Fame – Snoop Dogg

Potom, čo sa pripojil k Dr. Dre, Calvin prijal meno Snoop Doggy Dog a pracoval na svojom prvom projekte, piesni na albume The Chronic. Po tomto úspechu vytvoril svoj debutový album Doggystyle, ktorý ho vďaka svojmu úspechu povýšil na hviezdu a je zodpovedný za popularizáciu G-funk hip-hopu typického pre rapperov zo západného pobrežia svojho času. Po oslobodení od obžaloby z vraždy žil jednoduchší život a sústredil sa na svoju hudbu.

Jeho druhý album The Doggfather bol vydaný uprostred problémov s množstvom jeho priateľov, ktorí si zachovali gangsterský životný štýl.

Jeho druhý album sa vyznačoval zmenou štýlu a tónu – v porovnaní s jeho predchodcom sa mu nedarilo dobre, ale stačilo na to, aby jeho kariéra pokračovala. Koncom 90. rokov podpísal zmluvu s vydavateľstvom No Limit Records a začal s nimi vydávať albumy, z ktorých sa predávali milióny z každého z jeho nahrávok. V roku 2004 podpísal zmluvu s Geffen Records, čo viedlo k vydaniu R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece, ktoré obsahovalo jeho prvý top singel Drop It Like It’s Hot.

Staňte sa rapovou legendou – Snoop Dogg

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov pokračoval Snoop Dogg v plodnom vzťahu s Geffen Records, čo viedlo k vytvoreniu niekoľkých úspešných albumov vrátane Ego Trippin’ Malice ‘n Wonderland a Doggumentary. Jeho sláva na hudobnej scéne viedla aj k herectvu a objavoval sa prevažne v cameo úlohách. Pomáhal aj pri tvorbe niekoľkých televíznych relácií, vrátane Dogg After Dark a Doggy Fizzle Televizzle. V roku 2009 sa stal tvorivý predseda obnovených Prioritných záznamov, ktoré pokračovali v budovaní jeho bohatstva.

V roku 2012 sa vo svojej kariére obrátil iným smerom ako on konvertoval k rastafariánstvu po osvietení počas cesty na Jamajku. Prijal meno Snoop Lion a začal vydávať reggae albumy. Táto fáza však trvala len rok a k svojmu menu Snoop Dogg sa vrátil v roku 2015 vydaním nového albumu. V roku 2018 oznámil, že sa stal znovuzrodeným kresťanom a vydal svoj prvý gospelový album. Do Siene slávy WWE ho uviedli aj vďaka práci so spoločnosťou, kde sa objavil v rôznych segmentoch a príbehoch. Zatiaľ čo Snoop má za sebou úspešnú kariéru, ešte nezískal cenu Grammy, no má na konte 17 nominácií.

Osobný život

Corde bol dlhé roky vo vzťahu s Jessicou Kyzer. Je to vizážistka na voľnej nohe, ktorá pracuje aj ako modelka. Majú spolu dieťa a vzali sa krátko po narodení prvého. V roku 2018 sa im narodilo druhé dieťa, no mal komplikácie v tele a potom zomrel 10 dní zo života. Snoop Dogg vyjadril svoj smútok a potom aj radosť z toho, že v roku 2019 zažil ďalšie dieťa, zverejnením na niekoľkých účtoch sociálnych médií. Mnohí jeho priatelia sympatizovali s jeho situáciou. Títo dvaja sa však krátko nato z neznámych príčin rozišli a rozviedli.