Nevyslovená pravda syna Reby McEntire – Shelby Blackstock

ObsahKto je syn Reby McEntire Shelby Blackstock? Wiki Bio

Shelby Steven McEntire Blackstock sa narodil v Nashville, Tennessee, USA, 23. februára 1990 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Shelby je pretekárka , ale možno najznámejší ako syn Reby McEntire, slávnej americkej skladateľky, herečky a nahrávacej producentky.

Detstvo a vzdelanie

Shelbyho vychovávala jeho matka a otec Narvel Blackstock v Nashville, ktorí sa však 28. októbra 2015 rozviedli. Shelby má jedného nevlastného brata Brandona a dve nevlastné sestry Chassidy a Shawnu z prvého manželstva jeho otca.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Livrej nie je presná, ale je dosť blízko! Tu je môj @racersedgems @acura NSX GT3 EVO pre dnešný @gtworldchallengeamerica #gtrivals race @circuitpaulricard! Časy a informácie o streamovaní nižšie, 13:00 ET | Cvičenie o 15:00 ET | Kvalifikácia (priamy prenos začína v tomto bode) 15:30 ET | Preteky – 60 minút ‍ >> Twitch.tv/sromotorsports >> YouTube.com/GTWorld >> Facebook.com/gtworldchallengeamerica >> Twitter.com/gtworldcham . . #racing #racecar #acuramotorpsorts #honda #hondaracinghpd #gtworldchallenge #simracing #acc #assettocorsacompetizione #NSX #GT3 #EVO

Príspevok zdieľaný používateľom Shelby Blackstock (@shelbyblackstock) 26. apríla 2020 o 8:43 PDT

Shelby sa začal zaujímať o hranie futbalu, keď navštevoval základnú školu, a keďže jeho otec rád sledoval hry v televízii, Shelby trávil veľa svojho voľného času sledovaním hier s ním. Potom sa zapísal na verejnú strednú školu, kde hral futbal za školský tím, ale keď sa zapísal na vysokú školu, začal chodiť do závodnej školy Boba Bonduranta, nakoniec vysokú školu opustil, aby sa mohol venovať kariére profesionálneho pretekára.

Kariéra pretekárskeho jazdca

Shelby začal pretekať v roku 2010 a na Forde Mustang jazdil v roku 2011, keď súťažil na Continental Tire Sports Car Challenge, po ktorej nasledovala jeho účasť na národnom šampionáte Skip Barber neskôr v tom istom roku.

V roku 2012 jazdil za Andretti Autosport v US F2000 National Championship, kde dokončil 14 pretekov, pričom jeho najlepším skóre bolo piate miesto na ihrisku Mid-Ohio Sports Car Course, zatiaľ čo šampionát skončil na 8. mieste so 153 bodmi. V roku 2013 dokončil 16 pretekov Pro Mazda Championship , vyhral v Canadian Tire Motorsport Park, pričom sa trikrát umiestnil na druhom mieste a skončil šampionát na 3. mieste s 297 bodmi. V roku 2014 opäť súťažil v Pro Mazda Championship a skončil 4. s 235 bodmi, pričom odjazdil 14 zo 16 pretekov.

V rokoch 2015 a 2016 Shelby súťažil v Indy Lights a skončil 10. (218 bodov) a 8. (227 bodov).

Do Belardi Auto Racing sa pripojil v roku 2017 a súťažil v Indy Lights, kde skončil 10. s 207 bodmi, potom v roku 2018 prestúpil do tímu Pelfrey.

Milujte život a vzťahy

Shelby tajil pred médiami podrobnosti o svojom milostnom živote, a preto internetom kolujú klebety o populárnom vodičovi, že je gay, zatiaľ čo niekoľko jeho fanúšikov uvádza, že Shelby pri niekoľkých príležitostiach videli tráviť čas s tajomným mužom. Od roku 2016 však Shelby videli niekoľkokrát so svojou priateľkou Marissa Branch z Indianapolisu. Dvaja išli na prvé rande 14. mája 2016 a odvtedy sú spolu, ale na svoje sociálne siete nenahrávajú žiadne fotografie, na ktorých by ich spolu predstavovali, takže mnohí si myslia, že sa mohli rozísť.

Shelby počas jedného zo svojich rozhovorov spomenul, že nerád zdieľa podrobnosti o svojom osobnom živote na sociálnych sieťach.

Marissa má bakalársky titul na Aveda Institute a dnes je estetičkou a pracuje ako modelka.

Záľuby a iné záujmy

Shelby rád cestuje a súťažil po USA a so svojou priateľkou, pričom obaja dovolenkovali aj v Európe v krajinách ako Anglicko a Grécko. Je milovníkom zvierat. a vyrastal so psom, zatiaľ čo dnes má dvoch domácich miláčikov, ale jeho obľúbené zvieratá sú kone. Shelby rád počúva hudbu a jeho obľúbeným žánrom je rock a obľúbené kapely AC/DC a Guns ‚n‘ Roses.

Zaujíma sa o viacero športov a hrá futbal a futbal, pričom má každý týždeň tri až štyri tréningy v posilňovni.

Vo voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Richard Gere, Matt Damon a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Hachiko: A Dog's Tale, Chyť ma, ak to dokážeš a Gone in 60 sekúnd.

Vzhľad a čistý majetok

Shelby má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,78 metra a váži okolo 72 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 8 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jeho matky Reby je údajne viac ako 95 miliónov dolárov.

Kto je Reba McEntire? Wiki Bio

Reba Nell McEntire sa narodila v McAlester, Oklahoma, USA, 28. marca 1955 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Vyrastala spolu so svojimi tromi súrodencami, z ktorých dvaja sa stali spevákmi – ich otec Clark Vincent McEntire bol majstrom sveta v kormidelnom lane a ich matka Jacqueline sa chcela stať speváčkou, no napokon sa stala učiteľkou na základnej škole.

Reba sa sama naučila hrať na gitare počas štúdia na strednej škole a po imatrikulácii v roku 1974 zapísala sa na Southeastern Oklahoma State University pôvodne sa chcela stať učiteľkou ako jej matka, kým si nevšimli jej spevácky talent a pozvali ju, aby zaspievala národnú hymnu na Národnom finále Rodea v Oklahoma City.

V roku 1975 podpísala svoju prvú zmluvu s Mercury Records, pričom jej debutová pieseň vyšla 22. januára 1976. Jej debutový eponymný album vyšiel v apríli toho istého roku, po ktorom nasledoval druhý album Out of a Dream v roku 1979. vydala veľa albumov, kým osem ľudí, ktorí s ňou hrali na týchto albumoch, zomrelo, keď sa ich charterové lietadlo 16. marca 1991 zrútilo. Pokračovala v spievaní a vystupovala len niekoľko dní po incidente, pričom uviedla, že jej priatelia by chceli, aby pokračovala. Jej 29. a zároveň posledný album – Stronger Than the Truth – vyšiel 5. apríla 2019.

Reba odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1990, keď stvárnila Heather Gummer v komediálnom monštrum Tremors a potom sa objavila vo westernovom filme The Gambler Returns: The Luck of the Draw a v komediálnom dramatickom filme The Man From Left Field. Hrala hlavnú postavu Lizzie Brooks v romantickej dráme Forever Love v roku 1998 predtým, ako sa začala objavovať v divadelných hrách, pričom jedným z jej najvýznamnejších výkonov bolo oživenie muzikálu Annie Get Your Gun na Broadwayi. Niektoré z jej najnovších vystúpení boli v jedinej epizóde seriálu Red Blooded v roku 2017, v animovanom filme Spies in Disguise v roku 2019 a epizóde A Boyfriend's Ex-wife and a Good Luck Head Rub z kriticky uznávanej komediálnej série. Mladý Sheldon v roku 2020.