Nevyslovená pravda syna Priscilly Presleyovej – Navarone Garibaldi

ObsahKto je Navarone Garibaldi?

Navarone Anthony Garibaldi sa narodil 1. marca 1987 v Santa Monike v Kalifornii v USA a je hudobníkom, no známy aj tým, že je synom herečky Priscilly Presley, ktorá bola kedysi vydatá za legendárneho speváka Elvisa Presleyho. Je synom jej manželstva s Marcom Garibaldim, mnoho rokov po jej rozvode s Elvisom.

Čistá hodnota Navarone Garibaldi

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Navarone Garibaldi odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v hudbe, keď bola súčasťou kapely Them Guns ako ich frontmana.

Pravdepodobne ťažil aj z úspechu svojej matky, pričom Priscilla mala čisté imanie odhadované na viac ako 50 miliónov dolárov, s veľkou sumou z jej hereckého a obchodného úsilia, ale aj z pravdepodobne veľkej sumy z jej rozvodového vyrovnania s Elvisom.

Život a kariéra

Navarone vyrastal v Santa Monike a jeho rodičia z väčšej časti vynaložili veľké úsilie, aby ich udržali ďaleko od pozornosti médií. Bolo to kvôli slávnej histórii jeho matky s Elvisom Presleym, čo často viedlo k veľkému skúmaniu. Vyrastal po boku nevlastnej sestry Lisy Marie Presley, ktorá je jediným Elvisovým dieťaťom.

V mladom veku si vypestoval lásku k hudbe a neskôr sa jej venoval, keď vyrastal.

Pomohol založiť rockovú skupinu z Los Angeles s názvom Tie zbrane v ktorej je frontmanom a gitaristom – ďalšími členmi kapely sú Chuck Holiday, Kyle Hamood, Bobby Vega a Kyle Hamood. Ich hudba je často popisovaná ako rock so zmesou ska, funku, psychedelického rocku a alternatívy. Kapela usporiadala koncerty na rôznych miestach v Kalifornii, vrátane West Hollywood's The Troubadour a The Viper Room. Mali tiež súkromnú show v Spojenom kráľovstve v klube Kings Head, čo znamenalo prvýkrát, keď klub hostil živú kapelu na ich mieste.

Matka - Priscilla Presley

Priscilla má anglický a škótsko-írsky pôvod a jej starý otec sa presťahoval do USA, čo vedie k tomu, že sa tam rodina usadí. Jej otec bol pilot v americkom námorníctve, hoci ho nikdy nespoznala, pretože zomrel pri leteckej havárii, keď mala len šesť mesiacov. Jej matka sa neskôr znovu vydala za dôstojníka amerického letectva.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov sa jej rodina často sťahovala kvôli vojenskému životu jej nevlastného otca, z ktorého nebola veľmi nadšená a z ktorého nedostatok usadnutého domova nakoniec urobil plachú osobu. Myslela si, že rodina sa v roku 1956 usadí v Del Valle v Texase, ale ďalšie premiestnenie ich priviedlo k tomu, aby žili v Nemecku, kde si prenajali dom, ktorý bol postavený ešte pred prvou svetovou vojnou.

Čoskoro si uvedomili, že je to bordel, ale nemali na výber, pretože im dochádzali peniaze na prenájom. Počas tohto obdobia v Nemecku stretla Elvisa Presleyho, hoci mala vtedy len 14 rokov.

Život s Elvisom – Priscilla Presley

Napriek naliehaniu jej rodičov, aby sa držala ďalej od Elvisa, si obaja zostali blízki a často boli spolu, kým neopustil Západné Nemecko. Po jeho odchode bola čoskoro prenasledovaná médiami a dostala listy od Elvisových fanúšikov, ktorí jej povedali, aby sa držala ďalej. Aj napriek veľkej vzdialenosti obaja udržiavali kontakt a Elvis jej nakoniec zaplatil cestu do USA.

Po niekoľkých ďalších návštevách jej bolo dovolené navždy žiť „s“ Elvisom a Elvis jej pomohol chodiť do školy, kým žila s Elvisovým otcom v samostatnom dome. Jej rodičia súhlasili, ak Elvis sľúbil, že sa vezmú, s čím súhlasil. Kým roky plynuli, o Elvisovi sa šírili zvesti, ktoré mal záležitostiach s mnohými kolegami, s ktorými spolupracoval.

V tom čase bol šťastný, že žije s Priscillou, ale nakoniec bol pod tlakom aby sa oženil so svojimi budúcimi svokrovcami, manažérmi nahrávania a agentmi, pretože ak by sa neoženil, spôsobilo by mu to veľa problémov. Vzali sa v roku 1967 na veľmi medializovanej udalosti a čoskoro zistila, že je tehotná s dcérou Lisou Marie.

V priebehu rokov mali medzi sebou vzťah.

Rozvod a život po ňom – Priscilla Presley

Po tom, čo ju Elvis presvedčil, aby chodila na hodiny karate, začala Priscilla pomer s inštruktorom Mikeom Stoneom. Elvis si uvedomil, že sa niečo deje a ich vzťah pokračoval v klesajúcej špirále, čo viedlo k rozchodu v roku 1972 a rozvodu nasledujúci rok. Zdieľali starostlivosť o svoje dieťa, zatiaľ čo ona dostala veľké vyrovnanie z Elvisovho majetku. Po ich rozchode sa zamerala na obchodné aktivity a začala spolupracovať s priateľkou Oliviou Bis.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zistite viac o nadchádzajúcom víkende v elegantnom južnom štýle. Naozaj sa teším na stretnutie s vami počas tohto špeciálneho víkendu. Link v Bio.

Príspevok zdieľaný používateľom Priscilla Presleyová (@priscillapresley) 19. augusta 2019 o 12:22 PDT

Po Elvisovej smrti v roku 1977 sa stala vykonávateľkou pre dediča jeho majetku, ich dieťa. Vzhľadom na to, aké drahé bolo držanie Gracelandu ako aktíva, požiadala o pomoc priateľa, aby premenil Elvisov dom na príťažlivosť . Aj to jej pomohlo zarobiť viac peňazí, keďže sa stala prezidentkou Elvis Presley Enterprises (EPE). Okrem podnikateľského úsilia ju popularita priviedla aj k herectvu. Medzi jej najvýznamnejšie projekty patrí filmová séria The Naked Gun, Touched by an Angel a Spin City. Veľa sa venuje aj filantropickej práci a je ambasádorkou Dream Foundation.

Osobný život

Nie je známe, či je Navarone vo vzťahu alebo je ženatý, pretože nehovorí o svojich romantických snahách. Jeho rodičia spolu zostali 22 rokov, no napokon sa rozišli. Jeho otec je spisovateľ a programátor, hoci na želanie svojej matky nikdy nenapísal knihu o jej živote. Okrem hudby je Navarone fascinovaný plazmi a má a zber doma – vlastní varany vodné v rôznych častiach Ázie, jednu z najväčších jašteríc na svete. Vlastní tiež veľa pytónov sieťovaných, ktoré sú známe tým, že majú najdlhšiu dĺžku medzi hadmi a tiež patria medzi najťažšie z hadov.