Nevyslovená pravda syna Lisy Marie Presleyovej - Benjamina Keougha

ObsahKto je Benjamin Keough?

Benjamin Storm Keough sa narodil v znamení Váh 21. októbra 1992 v Tampe na Floride v USA. Je to 27-ročné dieťa celebrít, pravdepodobne najlepšie známe ako syn speváčky a skladateľky Lisy Marie Presleyovej a hudobníka Dannyho Keougha. Je známy aj ako vnuk legendárneho hudobníka Elvisa Presleyho, známeho ako ‚Kráľ rock‘n‘rollu‘ a herečky a podnikateľky Priscilly Presleyovej.

Aký bohatý je teraz? Benjamin Keough Čistá hodnota

Benjamin Keough, ktorý je synom milionárov, je od polovice roku 2020 tiež milionárom, jeho čisté imanie je približne 1,9 milióna dolárov. Jeho otec má celkový majetok vyše 20 miliónov dolárov, na druhej strane jeho matka zdedila otcov majetok v hodnote okolo 300 miliónov dolárov.

Vnuk Elvisa Presleyho.

pridané Skúsenosť Judy Garland na Pondelok 5. mája 2014

Kvôli množstvu finančných problémov sa jej čisté imanie teraz odhaduje na mínus 16 miliónov dolárov.

Raný život, rodina, národnosť, etnická príslušnosť

Benjamin Keough strávil svoje prvé roky vo svojom rodnom meste Tampa na Floride. Je Američan podľa národnosti a patrí k belošskej etnickej skupine. Jeho rodičia sa zoznámili v roku 1985 a vzali sa o tri roky neskôr, no v roku 1996 sa rozviedli. Má staršiu sestru Danielle Riley Keough, ktorá je herečkou, producentkou a modelkou, a mladšie nevlastné sestry, dvojičky Finley Aaron Love. a Harper Vivienne Ann, z manželstva jeho matky s gitaristom a producentom Michaelom Lockwoodom (2006-2016). Jeho matka bola vydatá ešte dvakrát, za legendárneho hudobníka Michaela Jacksona (1994-1996) a slávneho herca a filmára Nicolasa Cagea (2002-2004).

Vzostup k sláve

Benjamin Keough má tendenciu držať informácie o svojom živote ďaleko od očí verejnosti, hoci z času na čas sprevádza svojich rodinných príslušníkov na rôzne akcie na červenom koberci. V roku 2005 sa objavil ako sám v dokumentárnom filme vyrobenom pre televíziu Elvis od Presleyovcov , réžia Rob Klug. Okrem toho sa vyskúšal ako herec a získal malú rolu doručovateľa v krátkom filme Rod & Barry, ktorý bol dokončený v roku 2017. V júni 2019 zverejnila jeho matka Lisa na svojom oficiálnom účte na Twitteri rodinnú fotografiu, ktorá získal obrovskú popularitu vďaka svojmu vzhľadu, pretože mnohí fanúšikovia si všimli jeho podobnosť s jeho legendárnym starým otcom Elvisom Presleym.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto mi naozaj zlomilo srdce, keď som to čítal. Neviem si predstaviť, akú bolesť mal Benjamin, keď si vzal život tak, ako to urobil. (Prístup k zbrani je samostatný rozhovor) Depresia nediskriminuje. Bohatí aj chudobní sú rovnako náchylní. Poďme sa o tom všetci porozprávať a dávať na seba pozor. Moje srdce bolí pre jeho matku #lisamariepresley a jej nikdy nekončiace trápenie z toho, že to nemôže vidieť alebo tomu zabrániť! #zlomené srdce ❤️ #objatia #depresiapomoc #uvedomenie si depresie #depresia #depresia je skutocna # zivot #pomahat inym #ruok #rip #benjaminkeough #nomorepain

Príspevok zdieľaný používateľom Minnie (@minnie.saluja) 17. júla 2020 o 16:14 PDT

Najnovšie mu Universal Records ponúkol nahrávaciu zmluvu na 3,3 milióna dolárov, aby mohol začať kariéru hudobníka, na ktorom momentálne pracuje na svojom debutovom albume.

Vzhľad a vitálna štatistika

Benjamin má krátke tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 11 palcov (1,80 m), pričom váži okolo 170 libier (78 kg) a jeho vitálne štatistiky sú 42-32-37 a veľkosť bicepsu 14 palcov. Jeho veľkosť topánok je 10 (US). Má rovnaké tetovanie so svojou matkou, keltský uzol večnosti, ktorý predstavuje večnú lásku a spojenie medzi nimi.

kto je jeho otec? Danny Keough Krátka Wiki/Bio

Danny Keough sa narodil 6. novembra 1964 v znamení Škorpióna v Chicagu, Illinois, USA, kde prežil svoje rané roky a mladosť.

Navštevoval miestnu strednú školu, z ktorej maturoval v roku 1982. O tri roky neskôr stretol svoju budúcu manželku Lisu Marie Presley v Scientologickom centre celebrít. Po troch rokoch chodenia spolu kráčal uličkou dňa 3.10.1988, ale 6.5.1994 sa rozviedli.

Profesionálna kariera

Pokiaľ ide o jeho kariéru, Danny bol bojujúci hudobník, ktorý sa nakoniec pripojil k Lisinej kapele ako basgitarista. Po rozvode zostali blízkymi priateľmi a pokračovali v spolupráci a Danny sa stal jej hudobným mentorom. Okrem toho predviedol pieseň Deliver Me pre televízny hororový thriller z roku 2000 Cabin By The Lake. Najnovšie získal rolu Aarona Marshalla v dramatickom hororovom thrilleri The Lodge z roku 2019 po boku svojej dcéry Riley Keough.

pridané Elvis Presley – Naša legenda na Utorok 14. júla 2020

kto je jeho matka? Lisa Marie Presley Krátke Wiki/Bio

Lisa Marie Presley, známa aj ako Princezná rock'n'rollu, sa narodila 1. februára 1968 v znamení Vodnára v Memphise, Tennessee, USA a je jedinou dcérou Elvisa a Priscilly Presleyových. Svoje rané roky strávila na otcovom panstve Graceland vo svojom rodnom meste, kým sa jej rodičia v roku 1973 nerozviedli a ona sa presťahovala s matkou do Los Angeles v Kalifornii. V roku 1997 jej otec zomrel na infarkt. Odišla zo strednej školy a začala užívať drogy, po čom išla do rehabilitačného zariadenia v Scientologickom centre celebrít, kde sa stretla s Dannym Keoughom. Potom sa začala venovať hudbe a začala svoju kariéru.

Profesionálna kariera

Lisa vydala svoj debutový štúdiový album, Komu sa to môže týkať , v apríli 2003. Album sa umiestnil na 5. mieste v americkej hitparáde Billboard 200 a získal zlatú certifikáciu od Recording Industry Association of America (RIAA). Z albumu vznikli dva single, Sinking In a Lights Out, pričom druhý sa umiestnil na 18. mieste v americkej hitparáde Billboard Hot Adult Top 40 a na 16. mieste v britskej hitparáde. Jej ďalší štúdiový album s názvom Now What bol vydaný v apríli 2005 a dostal sa na 9. miesto v rebríčku US Billboard 200 albums. V máji 2012 vydala svoj tretí album Storm & Grace, ktorý produkoval T Bone Burnett a obsahoval singel You Ain’t Seen Nothin’ Yet.

Dobročinná činnosť

Lisa je známa aj svojou charitatívnou prácou. Pôsobí ako predsedníčka Charitatívnej nadácie Elvisa Presleyho (EPCF) a pripojila sa k Oprah Winfrey, aby pomohla ľuďom pri obnove katastrofy po hurikáne Katrina v New Orleans. Okrem toho je od roku 2011 aktívna ako patrónka Dream Factory. Spolupracovala aj s nadáciou Grammy.

Iné projekty

Lisa je aktívnou členkou Scientologickej cirkvi od roku 1977. Spolu s Isaacom Hayesom dokonca spoluzakladala program Literacy, Education and Ability Program (LEAP). Okrem toho Lisa pôsobila ako majiteľka a predsedníčka predstavenstva Elvis Presley Enterprises, Inc. (EPE) od roku 1998 do roku 2005, kedy predala 85 % z nej.

V roku 2005 sa Lisa krátko objavila vo filme Elvis By The Presleys. Výstavu vytvorila aj Elvis ... Očami jeho dcéry , vo februári 2012.

Kto je jeho sestra? Riley Keough Krátka Wiki/Bio

Danielle Riley Keough sa narodila 29. mája 1989 v znamení Blížencov v Santa Monice v Kalifornii v USA. Vo veku 15 rokov sa začala venovať kariére modelky a objavila sa na množstve módnych prehliadok pre značky ako Christian Dior a Dolce & Gabbana. Riley zdobila aj obálku módneho časopisu „Vogue“.

Začiatky hereckej kariéry

V roku 2010 Riley debutovala vo filme v úlohe Marie Currie v životopisnej dráme Utečenci , vedľa Kristen Stewart a Dakoty Fanning. Potom sa objavila ako Diane Nixon v thrilleri The Good Doctor po boku Orlanda Blooma a hrala Jacka v romantickom horore Jack & Diane, obe v roku 2011.

V nasledujúcom roku začala spolupracovať so Stevenom Soderberghom na jeho komediálnom dramatickom filme Magic Mike, kde sa objavila v úlohe Nory. Potom hrala v dvoch nezávislých filmových tituloch, Yellow a Kiss Of The Damned. V roku 2015 získala vedľajšiu úlohu v kriticky oceňovanom filme Mad Max: Fury Road, ktorý režíroval George Miller, štvrtom diele série filmov Mad Max.

Vystúpte na výslnie

Rileyho veľký zlom nastal v roku 2016, keď si zahrala v úlohe Sarah v dráme Lovesong, ktorú režíroval So Yong Kim. V tom istom roku bola obsadená ako Christine Reade v antologickom seriáli Starz The Girlfriend Experience, ktorý jej vyniesol cenu Gracie za herečku v hlavnej úlohe – vyrobené pre TV film alebo limitovanú sériu. nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku, limitovaný televízny seriál alebo televízny film.

Nasledovalo jej stvárnenie Krystal v epickej cestnej dráme American Honey, za ktorú získala nomináciu na Independent Spirit Award v kategórii Najlepšia žena vo vedľajšej úlohe. Medzi jej ďalšie hlavné vystúpenia patria úlohy Rachel v kriminálnej dráme Dixieland z roku 2017, Misty v mysterióznej dráme Welcome The Stranger z roku 2018 a Medory Slone v thrilleri Hold The Dark z roku 2018.

Nedávne a pripravované projekty

V roku 2019 Riley vystupovala ako Grace v psychologickom horore The Lodge po boku svojho otca a potom hrala Lily Bridges v psychologickom thrilleri Earthquake Bird. Najnovšie získala rolu Stefani v komediálnom dramatickom filme z roku 2020 Zola . Je oznámené, že sa predstaví ako Sandy Henderson v pripravovanom psychologickom thrilleri The Devil All The Time. Tiež sa predstaví v titulnej úlohe v pripravovanej sérii Amazon Daisy Jones & The Six.