Nevyslovená pravda syna Charlieho Heatona – Archie Heaton

ObsahKto je syn Charlieho Heatona Archie Heaton?

Archie Heaton sa narodil v Anglicku 19. mája 2014 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má britské občianstvo. Už teraz je populárny vďaka svojim rodičom slávny herec Charlie Heaton a japonský hudobník Akiko Matsuura.

Raný život a vzdelanie

Archieho vychováva jeho matka v Londýne, keďže jeho rodičia sa rozišli krátko po jeho narodení, no on sa stretáva aj so svojím otcom. ktorý chodil s Nataliou Dyerovou , jeho kolegyňa herečka, od roku 2016.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Charlie a Archie. . . #charlieheaton #archieheaton #jonathan #strabnerthings #syn #otec #family #love #ily #fanúšikovia #strabgerthings

Príspevok zdieľaný používateľom ❤️🇨🇿 (@best.stranger.things11) 9. augusta 2020 o 15:52 PDT

Archie len nedávno začal navštevovať základnú školu a začal hrať futbal, zatiaľ čo jeho otec mu platí hodiny herectva. Podľa jeho rodičov si Archie v budúcnosti bude môcť vybrať svoju vlastnú profesiu, ale Akiko aj Charlie by chceli, aby študoval na vysokej škole a získal titul.

Archie nemá žiadnych súrodencov, a preto sa jeho rodičia domnievajú, že ho veľmi pravdepodobne rozmaznávajú, pretože mu zvyčajne všetko prejde.

Koníčky a záujmy

Archie je veľmi aktívny chlapec. Väčšinu svojho voľného času trávi vonku športom so svojimi priateľmi, ako je futbal a basketbal, ale rád sa zdržiava doma a hrá videohry na svojej konzole PlayStation 4. Rád navštevuje hodiny v škole a zaujíma sa najmä o matematiku na ktorý je veľmi dobrý. Jeho otec ho občas bráva na hry do miestneho divadla a na nové filmy do kina v nádeji, že ho zaujme filmový priemysel.

Archie je milovník zvierat a bol v útulku a v zoologickej záhrade, ale jeho rodičia mu nedovolili mať domáceho maznáčika.

Vek a výška

Archie má šesť rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,15 metra a váži okolo 20 kg. Od augusta 2020 čistý majetok jeho otca sa odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, z čoho Archie nepochybne ťaží.

Kto je Charlie Heaton?

Charlie Heaton sa narodil v Leedse, West Yorkshire, Anglicko 6. februára 1994 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má britskú národnosť.

Je to herec a hudobník , pravdepodobne najznámejší tým, že stvárnil Jonathana Byersa v nadprirodzenom seriáli Netflix Stranger Things, ktorý sa vysiela od roku 2016.

Charlie bol vychovávaný ako jedináčik v Leedse svojou matkou, pretože jeho otec ich opustil krátko po jeho narodení. O hudbu sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku a matka ho prihlásila na umeleckú školu, kde sa venoval spevu, tancu a herectvu.

Bol aj fyzicky aktívny, keďže hral rôzne športy vrátane futbalu a tenisu, no vo veku 16 rokov sa Charlie presťahoval do Londýna, kde sa stal bubeníkom rockovej skupiny Comanechi. Strávil s nimi rok na turné a práve keď bol členom Comanechi, stretol Akiko, keď sa pridala ku kapele.

Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 2014, keď ho obsadili do krátkeho filmu Life Needs Courage, potom v roku 2015 stvárnil Michaela Stevensa v ďalšom krátkom filme The Schoolboy, ako aj dealera vo filme Rise of Footsoldier Part II a Frank vo filme Urban & the Shed Crew.

V roku 2015 debutoval v televíznom seriáli, keď stvárnil Garyho McCreadyho v dvoch epizódach britského seriálu DCI Banks, Rileyho v epizóde Changing Tides a Luka Dickinsona v dvoch epizódach britského medicínskeho seriálu Casualty.

V roku 2016 stvárnil Marka v americkom filme As You Are a Stephena Portmana vo francúzsko-kanadskom psychologickom thrilleri Shut In a v roku 2017 sa objavil v dvoch filmoch – The Performers: Act III a v španielskom mysterióznom psychologickom horore. film Marrowbone.

Dve z jeho najnovších úloh boli vo filme No Future a americkom horore The New Mutants, zatiaľ čo nedávno bol obsadený do americko-britského filmu The Souvenir Part II, ktorý bude uvedený na trh v druhej polovici roku 2020.

V roku 2017 Charlie získal cenu Screen Actors Guild Award za vynikajúci výkon súboru v dramatickom seriáli a na rovnakú cenu bol nominovaný aj v roku 2018 – nominovaný bol aj na cenu Teen Choice Award za Choice Scene Stealer a ďalšiu cenu Screen Actors Guild Award v roku 2020.

Charlie vraj mal v minulosti problémy s drogami. Keď mala 21. októbra 2017 premiéru druhá séria seriálu Stranger Things, Charliemu po prilete z Londýna nedovolili vstúpiť do USA, pretože sa u neho našiel kokaín, neskôr však uviedol, že bol „zasiahnutý“. problém pri imigrácii do USA“ a že nič nesúvisí s kokaínom.