Nevyslovená pravda syna Caseyho Neistata – Owen Neistat

ObsahOwen Neistat, syn Caseyho Neistata? Wiki Bio

Owen Neistat sa narodil v Connecticute v USA 14. apríla 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je obľúbený najmä tým, že je synom Caseyho Neistata, slávneho spisovateľa a filmára.

Raný život a vzdelanie

Owena čiastočne vychovávali v Connecticute jeho otec a matka Robin Harris, má mladšiu nevlastnú sestru Francine a nevlastného brata Georgieho. Owen sa narodil, keď mal jeho otec 17 rokov a potom, čo sa Casey vo veku 20 rokov rozhodol presťahovať do New Yorku, rozišiel sa so svojou priateľkou Robin, takže Owena neskôr vychovávali Casey a jeho nová manželka Candice Pool.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Throwback

Príspevok zdieľaný používateľom Owen Neistat (@owenneistat) 18. decembra 2014 o 15:47 PST

Owen navštevoval miestnu strednú školu v New Yorku a najprv dostal nápad ísť v stopách svojho otca a zapojiť sa do filmového priemyslu, no jeho plány sa zmenili počas štúdia na strednej škole a zapísal sa na University of San. Francisco, z ktorého bude v lete 2020 promovať s titulom bakalára vied v odbore obchod – pohostinstvo.

Kariéra ako obchodník

vidlica odštartoval svoju kariéru tým, že sa v apríli 2015 stala stážistkou v laboratóriu Massachusetts Institute of Technology-Media, ale zostala len mesiac, pracovala na webovej stránke, ktorá obsahuje pokyny na vytváranie škôl Montessori, a zúčastňovala sa aj verejných stretnutí.

Odtiaľ sa presťahoval do Krispy Kreme, kde od apríla 2015 do júna 2016 začal pracovať ako asistent predaja, riadil vlastnú predajňu, školil nových zamestnancov a organizoval prednú a zadnú časť predajní.

V júli 2018 sa stal agentom recepcie v Grand Pequot Foxwoods Resort Casino, sprevádzal hostí po kasíne, upravoval rezervácie a odbavoval hostí až do októbra 2018, kedy sa pripojil k Tobinovi, Carberry, O'Malley, Riley & Selinger, P.C. kde zostal štyri mesiace vyhodnocovaním dokumentov, využívaním Lexis Nexus a organizovaním súborov.

Owen tiež robil niekoľko dobrovoľníckych prác, vrátane divadelného centra Eugene O'Neilla, kde bol stážistom v archívoch archivujúcich záznamy o divadle. Owen sa tiež pokúsil rozbehnúť kariéru na internete, ako si sám vytvoril kanál YouTube 28. decembra 2012, ktorý sa ukázal ako neúspešný, pretože má iba sedem odberateľov a bolo naň nahraných šesť videí.

Rodina, milostný život a vzťah

V roku 2017 začali internetom kolovať zvesti o tom, že Owen je gay, pretože nehovorí o vzťahoch, ktoré mohol mať.

Ľudia sa však pridali k spomínaniu jeho údajnej priateľky, ktorú je vidieť zobrazené na jedinom obrázku Owen nahral na svoj instagramový účet. Tí dvaja sú údajne spolu od roku 2016, zoznámili sa v škole, keď tiež bývali blízko seba, a tak trávili veľa času so svojimi spoločnými priateľmi. Owen je veľmi blízky svojej matke a často s ňou nahráva fotky na svoj účet na Instagrame, rád trávi čas a stará sa o svoju nedávno narodenú nevlastnú sestru Francine.

Záľuby a iné záujmy

Počas navštevovania strednej školy bol Owen fyzicky veľmi aktívny, pretože súťažil v niekoľkých športoch, ako je futbal a tenis, pričom vo voľnom čase sa venoval chôdzi a behu s priateľmi, ako aj basketbalu a lakrosu. Je veľkým fanúšikom filmového priemyslu a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Robert De Niro a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, franšíza Harryho Pottera a Donnie Darko.

Má záujem vytvárať filmy a vrátiť sa na svoj YouTube kanál, aby sa stal YouTuberom ako jeho otec, a preto začal chodiť na hodiny úpravy videa, pretože jeho otec ho sám nemá čas učiť.

Owen je veľký milovník zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú kone. Rád cestuje, bol vo viacerých európskych krajinách ako Španielsko, Portugalsko či Francúzsko, pričom jeho vysnívanou cestovateľskou destináciou je Miami na Floride.

Vzhľad a čistý majetok

Owen má 21 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 68 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 600 000 dolárov.

pridané Owen Neistat na Utorok 28. novembra 2017

Kto je Casey Neistat, Owenov otec?

Casey Owen Neistat sa narodil v Gales Ferry, Connecticut USA, 25. marca 1981 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to YouTuber, filmár a vloger, ktorý je známy tým, že je spoluzakladateľom multimediálnej spoločnosti Beme, ktorú kúpila CNN.

Bol vychovaný v židovskej rodine a nezískal maturitu, pretože skončil vo veku 17 rokov, keď sa stal otcom. So svojou priateľkou žili v prívesovom parkovisku až do Caseyho 20 rokov, keď sa rozhodol presťahovať do New Yorku, kde pracoval ako umývač riadu v reštaurácii.

V roku 2001 začal spolupracovať so svojím bratom a Tomom Sachsom, umelcom, na vytvorení série filmov, no Casey si získal uznanie až v roku 2003, keď zverejnil svoje iPod’s Dirty Secret video, v ktorom kritizoval Apple Company. Film získal celosvetovú pozornosť, čo viedlo k tomu, že spoločnosť Apple napravila záležitosti, ktoré boli spomenuté v – zmenila svoju politiku výmeny batérií. Jeho ďalšou prácou boli Science Experiments with his brother, čo je zbierka 15-minútových videí dokumentujúcich rôzne experimenty. HBO sa rozhodla odvysielať sériu The Neistat Brothers a oznámila ju v júli 2008 – kritikou oceňovaná relácia s ôsmimi epizódami sleduje životy Caseyho a jeho brata Van Neistata.

15. februára 2010 Owen spustil svoju kanál YouTube ktorý má dnes viac ako 12 miliónov odberateľov a viac ako 2,7 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí. Jeho video Bike Lanes sa dostalo na 8. miesto v zozname 10 najlepších kreatívnych videí roku 2011 zostavenom časopisom Time. V roku 2014 sa Owen umiestnil na 82. mieste v zozname 100 najlepších kanálov zostavenom spoločnosťou New Media Rockstars.

V máji 2019 Owen definitívne opustil New York City a presťahoval sa do Los Angeles, pričom to oznámil vo svojom videu I’m Leaving NYC Forever.