Nevyslovená pravda syna Brocka Lesnara, Turka Lesnara

Kto je Turk Lesnar, syn Brocka Lesnara?

Turk Lesnar sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 3. júna 2009 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je známy len tým, že je synom Brocka Lesnara , slávny americký profesionálny zápasník.

ObsahRaný život a vzdelanie

Turka vychovávajú spolu so svojím mladším bratom Dukom v Los Angeles ich otec a matka Rena ‘Sable’ Mero, ktorá je tiež profesionálnou zápasníčkou. Predtým, ako spoznala Brocka, bola Rena vydatá za Wayna W. Richardsona, s ktorým má dcéru Mariah, a po rozvode s ním sa vydala za Marca Mera. Pred Renou bol Brock zasnúbený s Nicole McClainovou a ona porodila Brockove dve deti a Turkových nevlastných súrodencov – Brocka Jr. a Myu Lynn.

Rena a Brock sa zasnúbili v roku 2004, ale vo februári 2005 to odvolali, no po roku sa opäť zasnúbili a 6. mája 2006 sa zosobášili.

Turk prejavil záujem o bojové umenia po tom, čo videl zápasiť svojho otca, a už začal chodiť na hodiny zápasu. V súčasnosti navštevuje základnú školu na ktorom hrá futbal za školský tím a popri tom trénuje aj ľadový hokej – jeho rodičia dúfajú, že Turk po maturite pôjde na vysokú školu, ale nebudú mu nič vnucovať.

Záľuby a iné záujmy

Turk trávi väčšinu svojho voľného času doma pozeraním filmov – jeho obľúbené sú animované Disney filmy ako How To Train Your Dragon, Robin Hood a Zootropolis, a tiež rád pozerá hrané filmy, pričom jeho obľúbeným hercom a herečkou je Daniel. Radcliffe a Emma Watson. Jeho obľúbené filmy sú franšíza Harry Potter, The Art of Getting By a Kráska a zviera.

Rád hrá aj videohry a radšej ich hrá na svojom „telefóne než na PlayStation 4, ktorý mu otec kúpil na jeho deviate narodeniny. Je milovníkom zvierat, no nemá domáceho maznáčika, keďže mu to rodičia nedovolia.

Vojvoda lesnar a turek lesnar

pridané Jimmy Ferguson na utorok 14. januára 2020

Turk rád cestuje so svojimi rodičmi na ich súťaže a už bol v mnohých štátoch USA, ako je Arizona, Nevada a Aljaška – dúfa, že v roku 2021 pôjde na dovolenku do Európy.

Vek a výška

Turk má 11 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 4 stopy a 8 stôp (1,44 m) a váži okolo 36 kg. Od augusta 2020 čistý majetok jeho otca sa odhaduje na viac ako 28 miliónov dolárov, zatiaľ čo matka jeho matky je údajne viac ako 10 miliónov dolárov.

Kto je Brock Lesnar?

Brock Lesnar sa narodil vo Websteri v Južnej Dakote v USA 12. júla 1977 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Okrem toho, že je Brock profesionálnym zápasníkom, je futbalista a umelec zmiešaných bojových umení – osemkrát bol majstrom sveta World Wrestling Entertainment.

Bol vychovaný po boku svojej mladšej sestry Brandi a dvoch starších bratov Chada a Troya vo Websteri ich otcom Richardom a matkou Stephanie. Brock mal 17 rokov, keď vstúpil do Národnej gardy americkej armády, bol však prepustený a potom začal pracovať na stavbách, aby sa finančne uživil.

Počas navštevovania Webster High School hral futbal a tiež začal so zápasom ako amatér – počas posledného ročníka súťažil na štátnom šampionáte a umiestnil sa na treťom mieste. Pokračoval štúdium na Bismarck State College ,vyhral National Junior College Athletic Association Championship v ťažkej váhe a potom sa presťahoval na University of Minnesota, kde v roku 1999 ukončil bakalársky titul.

Brock začal bojovať vo Svetovej wrestlingovej federácii v roku 2000 a potom spolu so Sheltonom Benjaminom založili tím Minnesota Stretching Crew – títo dvaja viackrát vyhrali OVW Southern Tag Team Championship. Brock zápasí dodnes a vyhral rôzne šampionáty.

Brock vyjadril svoje želanie stať sa profesionálnym futbalistom v roku 2004, ale 17. apríla jeho motorku zrazil minivan a Brock zostal so zlomenou čeľusťou, pomliaždenou panvou, zlomenou ľavou rukou a natiahnutými slabinami. Napriek tomu si ho 27. júla vybrala Minnesota Vikings, ale 30. augusta bol prepustený po tom, čo odohral niekoľko zápasov.

Brock nerád zdieľa detaily zo svojho osobného života s verejnosťou, ale ako sám uviedol, podporuje Republikánsku stranu a nedávno sa pripojil k Národnej asociácii pušiek. Rád sleduje hokejové zápasy a jeho obľúbeným tímom je Winnipeg Jets.

Kto je Rena Mero?

Rena ‚Sable‘ Marlette Mero sa narodila v Jacksonville na Floride v USA 8. augusta 1967 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je modelkou, herečkou a bývalou profesionálnou zápasníčkou, ktorá je známa najmä tým, že bola ženskou šampiónkou Svetovej zápasovej federácie (WWF).

Rena bola počas dospievania veľmi aktívna, keďže bola gymnastkou, jazdkyňou na koni a hráčkou softbalu.

René Mero

Mala len 12 rokov, keď sa zúčastnila svojej prvej súťaže krásy a vyhrala ju, a v roku 1990 sa ako 23-ročná stala modelkou a fotila pre spoločnosti a značky ako Guess, Pepsi a L’Oreal.

Rena začala súťažiť vo WWF v marci 1996 a ako svoje profesionálne meno si zvolila „Sable“. O tri roky neskôr v apríli 1999 sa objavila na titulnej stránke časopisu Playboy. V júni 1999 ukončila zápasenie a zažaloval WWF o 110 miliónov dolárov tvrdiac, že ​​bola sexuálne obťažovaná a pracovala v nebezpečných podmienkach – obe strany dospeli k dohode v auguste 1999 a potom sa opäť objavila na titulnej stránke Playboya.

V USA upútala veľkú pozornosť a bola pozvaná, aby sa objavila v The Howard Stern Show a Late Night s Conanom O’Brienom, pričom svoju hereckú kariéru odštartovala aj účinkovaním v komediálnom filme Corky Romano.

V auguste 2000 vydala Rena svoju autobiografickú knihu Undefeated, ako aj komiks The 10th Muse. Do WWF sa vrátila v roku 2003 a 2004 a tretíkrát zdobila obálku Playboya – Rena začala súťažiť v New Japan Pro Wrestling v roku 2006.

Môžete ju vidieť v niekoľkých videohrách: vo WWF Attitude, ktorá vyšla v roku 1999, WWE SmackDown! Here Comes the Pain, ktorý bol vydaný v októbri 2003, a WWE SmackDown! Vs. Surový, ktorý sa objavil 2. novembra 2004.