Nevyslovená pravda syna Britney Spears, Sean Federline

ObsahSean Federline Wiki Bio

Sean Federline sa narodil v Santa Monice v Kalifornii v USA 14. septembra 2005 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Pravdepodobne je len známy za to, že bol synom slávnej americkej speváčky Britney Spears a slávneho amerického herca, rappera a wrestlera Kevina Federlinea.

Detstvo a vzdelanie

Seana vychováva spolu s mladším bratom Jaydenom Federlinem ich otec, keďže ich rodičia sa v roku 2007 rozviedli – má tiež staršieho nevlastného brata Kaleba a staršiu nevlastnú sestru Kori, ako aj dve mladšie nevlastné sestry Jordan a Peyton, z r. manželstvo jeho otca s Victoriou Prince.

V roku 2011 začala Britney chodiť s Jasonom Trawickom, talentovým agentom, a keďže vychádzal aj so Seanom a Jaydenom, obaja sa zasnúbili v roku 2013 ale potom všetko z neznámych príčin prerušil. V novembri 2016 začala Britney randiť so Samom Asgharom, osobným trénerom, ktorého na Instagrame sleduje viac ako 1,4 milióna ľudí a sú spolu dodnes.

Sean v súčasnosti navštevuje strednú školu, na ktorej si precvičuje svoje herecké schopnosti a objavuje sa v školských predstaveniach – zdá sa, že Sean môže pokračovať v kariére herca a po (a ak) maturite sa nezapíše na vysokú školu. .

Kariéra ako herec

Sean mal len rok, keď dostal šancu objaviť sa v romantickej hudobnej reality televíznej minisérii Britney & Kevin: Chaotic, v ktorej hrali jeho rodičia a sledovali ich súkromný aj profesionálny život. V roku 2013 vo veku ôsmich rokov Sean sa objavil v dokumentárnom filme I Am Britney Jean, ktorý napísal Craig Constantine, režírovali Fenton Bailey a Randy Barbato, hrali v ňom Britney Spears, Adam Leber a Larry Rudolph a sleduje život svojej matky.

Britney Spears...chcete byť opäť matkou?Chce byť Britney Spears v roku 2015 opäť matkou? No oni si to myslia...

pridané OD STRIEBRA 95,5 na štvrtok 8. januára 2015

Milujte život a vzťahy

Britney aj Kevin sa snažia udržať svoje deti mimo pozornosti médií, ale Sean je považovaný za veľmi spoločenského človeka, ktorý má množstvo priateľov, z ktorých väčšinu stretol na základnej a strednej škole. Špekuluje sa aj o tom, že by mohol byť romanticky spojený s dievčaťom z jeho strednej školy, keďže títo dvaja boli údajne videní, ako spolu trávia čas pri rôznych príležitostiach, zatiaľ čo jeden z Britneyiných fanúšikov tiež tvrdil, že ich videl držať sa za ruky, no žiadny dôkaz bol poskytnutý na podporu ktoréhokoľvek z týchto tvrdení. Keďže je Sean rovnako tajný ako on, nekomentoval klebety a vo všeobecnosti nemá rád rozhovory s médiami.

V novembri 2020 má 15 rokov a určite je stále slobodný.

Záľuby a iné záujmy

Sean vyrastal a zaujímal sa skôr o futbal ako o futbal, pretože často sledoval futbalové zápasy s niektorými zo svojich priateľov zo školy. V deviatich rokoch začal hrať za tím svojej základnej školy, zatiaľ čo dnes hrá za tím svojej strednej školy. Sean rád robí spoločnosť svojim rodičom, keď pracujú, čomu dáva prednosť pred pobytom doma s opatrovateľkou. Rád cestuje a už mal možnosť navštíviť niekoľko štátov USA, no stále nemá rád cestovanie lietadlom, pretože sa cíti nesvoj.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Seanom & Jaydenom Federlineom (@prestonandjayden)

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou po večeroch, Sean rád pozerá filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov – Jim Carrey, Tom Hanks a Robert Downey Jr., ako napríklad Bruce Almighty, Ace Ventura: Pet Detective – When Nature Calls a Železný muž.

Vek a výška

Sean má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,62 metra na výšku a váži okolo 50 kg. Od novembra 2020 čistý majetok jeho matky sa odhaduje na takmer 60 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jeho otca je údajne viac ako 6 miliónov dolárov.

Kto je Britney Spears?

Britney Jean Spears sa narodila v McComb, Mississippi, USA, 2. decembra 1981 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Po boku svojho brata Bryana Jamesa a sestry Jamie Lynn Spears ju vychovávali ich matka Lynne Irene Bridges, ktorá je autorkou, a ich otec James Parnell Spears.

Britney mala tri roky, keď začala trénovať tanec, pričom začala spievať a prvýkrát vystúpila pred davom ako päťročná. V čase, keď mala 10 rokov, Britney už vyhrala veľa speváckych a tanečných súťaží a talentových šou, keď mala len osem rokov, keď začala navštevovať Professional Performing Arts School.

jpeg

V rokoch 1992 až 1996 bola pravidelnou šou The Mickey Mouse Club, sa objaví po boku Justina Timberlakea, Christiny Aguilery a Keri Russell, medzi inými. Nakoniec podpísala zmluvu s Jive Records, jedinou agentúrou, ktorá jej vracala hovory, a jej debutový album Baby One More Time vyšiel 12. januára 1999, umiestnil sa na vrchole amerického rebríčka Billboard 200 Chart a získal dvakrát platinový certifikát. Jej druhý album Oops!… I Did It Again vyšiel v máji 2000, opäť sa umiestnil na vrchole amerických hitparád, a potom s pomocou svojej matky Britney vyprodukovala svoju autobiografiu – Britney Spears’ Heart to Heart.

Vo februári 2001 Britney podpísala zmluvu na 8 miliónov dolárov s Pepsi a potom napísala ďalšiu knihu A Mother’s Gift, po ktorej v novembri toho istého roku vydala svoj tretí plnohodnotný album Britney. V roku 2002 odštartovala svoju hereckú kariéru, keď bola obsadená do cestnej komédie Crossroads, ktorá získala väčšinou slabé recenzie, hoci Britney bola chválená za jej herecké schopnosti.

Do dnešného dňa Britney vydala deväť štúdiových albumov, sedem kompilačných albumov a 43 singlov a bola ocenená vlastnou hviezdou na Hollywoodskom chodníku slávy.

Je filantropkou a zakladateľkou nadácie Britney Spears Foundation, ktorej cieľom je pomáhať znevýhodneným deťom.

Darovala 350 000 dolárov tým, ktorí boli poškodení hurikánom Katrina v roku 2006, a vyzbierala viac ako 200 000 dolárov na projekt St. Bernard – Britney tiež v októbri 2015 venovala 120 000 dolárov Nadácii Nevada Childhood Cancer Foundation.

Kto je Kevin Federline?

Kevin Earl Federline sa narodil vo Fresne v Kalifornii v USA 21. marca 1978 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Začínal ako záložný tanečník a uznanie získal až po svadbe s Britney Spears.

Kevina vychovávali spolu so svojím bratom Chrisom vo Fresne, ich otec Mike, ktorý bol automechanik, a ich matka Julie, ktorá bola bankovou pokladníčkou – ich rodičia sa rozviedli, keď mal Sean osem rokov a chlapci žili s matkou tri roky, kým sa presťahovali. s ich otcom. Kevin opustil strednú školu, aby sa mohol venovať svojej tanečnej kariére, ale nakoniec získal certifikát všeobecného rozvoja vzdelávania (GED).

S americkou herečkou a speváčkou Shar Jackson sa zasnúbil v roku 2001. V roku 2002 im porodila dcéru Kori a v roku 2004 syna Kaleba – krátko po narodení Kaleba sa rozišli. Sean pokračoval v rande a oženil sa Britney Spears, v roku 2004, ktorá požiadala o rozvod 7. novembra 2006 požiadal o fyzickú aj právnu starostlivosť o svojich synov, zatiaľ čo Kevin požiadal o to isté – po tom, čo sa Britney zamkla vo svojej izbe s ich mladším synom a polícia ju našla pod vplyvom neznámej drogy, bola zverená do opatery Kevin.

Hneď ako sa jeho manželstvo s Britney skončilo, Kevin vydal dve piesne – PopoZao a Y’all Ain’t Ready – obe dostali väčšinou zlé recenzie. Dňa 31. októbra 2006 vydal svoj debutový album Playing with Fire, ktorý bol kritickým neúspechom. Začal tiež pracovať ako model a pripojil sa k World Wrestling Entertainment (WWE), kde svoju prvú bitku bojoval 16. októbra 2006. Svoju hereckú kariéru napokon začal, keď bol obsadený do role vedľajšej postavy v dramatickom seriáli One Tree Hill. bol potom obsadený ako Pohraničník v komédii American Pie Presents: The Book of Love.

Sean sa objavil v dvoch reality šou o chudnutí: Celebrity Fit Club a Excess Baggage.