• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda syna Billa Pullmana – Lewis Pullman

Nevyslovená pravda syna Billa Pullmana – Lewis Pullman

Lewis Pullman je americký herec, ktorý bol prvýkrát známy ako syn slávneho herca Billa Pullmana z filmov Kým si spal (1995) a Deň nezávislosti (1996). Neskôr sa stal populárny sám o sebe, keď bol obsadený do úlohy Luka v horore z roku 2018 The Strangers: Prey at Night.

ObsahRaný život a rodina

Lewis James Pullman sa narodil 29. januára 1993 v Los Angeles v Kalifornii v USA ako najmladšie dieťa Williama Jamesa Billa Pullmana a Tamary Hurwitz. Jeho otec je herec, zatiaľ čo jeho matka je moderná tanečnica, ktorá profesionálne tancovala a bola členkou tanečných spoločností ako Jose Limon Dance Company, Pacific Dance Ensemble a Rosanna Gamson Worldwide Group.

Bill Pullman a Lewis Pullman

pridané Bill Pullman.org na Utorok 10. októbra 2017

Hovorilo sa, že Bill a Tamara sa stretli počas jedného z jej vystúpení v roku 1980, potom spolu chodili a nakoniec sa vzali 3. januára 1987. Ich najstaršia Maesa sa narodila v roku 1988 a jej brat Jack v roku 1989. Hlavným bydliskom rodiny je rok 1917. dom v 2,5-akrovom pozemku v Beachwood Canyon, L.A., ktorý manželia kúpili v roku 1991, prestavali ho a vychovali tam svoje tri deti. Strávili čas aj na ranči v Montane, ktorý Bill spoluvlastnil so svojím bratom.

Maesa je speváčka a skladateľka, ktorá skladala soundtracky ku krátkym filmom a venovala sa herectvu. Bola obsadená do menšej úlohy Alice Bell vo filme The Virginian (2000) s Billom Pullmanom a ako hudobníčka v hostinci v dráme Indigo Valley (2020).

Jack vyrába bábku a je bábkar. Venuje sa tiež umeniu a rock 'n' rollu, ako je uvedené vo svojom profile na Instagrame. Podľa správ bol Jack spolu s priateľom zatknutý v októbri 2008, keď mali obaja 19 rokov za údajné držanie mesačného svitu, pitie neplnoletých osôb, odpor pri zatýkaní a napadnutie policajta. Nasledujúcu noc ich vraj prepustili. Jeho otec sa k tomu nevyjadril, ale v rozhovore s Billom Pullmanom vo februári 2020 povedal, že všetky jeho tri deti sa majú dobre a že všetci sú utiahnutí.

Lewis má overený instagramový účet, na ktorom píše nielen o práci, ale aj o svojej rodine. Zverejnil fotografie svojho otca, ktorého nazval hrdinom, a hovoril o tom, ako ho miluje a aký je na neho hrdý.

Sú tam aj fotky jeho mamy a rozprával o nej s láskou a tiež povedal, že má „najlepšiu staršiu sestru na tejto strane mliečnej dráhy“, keď pozdravil Maesu k jej narodeninám.

Jeho starý otec z otcovej strany bol James Pullman, ktorý bol lekárom a mestským koronerom, a jeho stará mama z otcovej strany bola Johanna Blaas Pullman, ktorá bola údajne zdravotnou sestrou.

Kto je Bill Pullman?

William James Pullman sa narodil 17. decembra 1953 v Hornell v štáte New York. V roku 1971 zmaturoval na Hornell High School a potom navštevoval Štátnu univerzitu v New Yorku v Dillí (SUNY Delhi) a Štátnu univerzitu v New Yorku v Oneonte (SUNY Oneonta). Absolvoval titul Master of Fine Arts v odbore divadlo na University of Massachusetts, Amherst.

Bill urobil jeho debut v televízii v roku 1986 v epizóde policajnej procedurálnej drámy Cagney & Lacey, v ktorej stvárnil postavu doktora Giordana. Hral ako hosť v antologickom seriáli Fallen Angels (1995) a v kriminálnom seriáli Law & Order: Special Victims Unit (2008). Bol obsadený do hlavnej úlohy pre rolu policajného detektíva Harryho Ambrosea v antologickom seriáli o kriminálnej dráme The Sinner, ktorý trval tri sezóny s 24 epizódami od roku 2017 do roku 2020. Séria bola ocenená kritikou a nominovaná na najlepšiu Miniséria alebo televízny film z udeľovania cien Zlatý glóbus v roku 2018. Bill bol tiež nominovaný za najlepšieho herca na televíznych cenách Critics' Choice v roku 2018 a za vynikajúci herecký výkon v minisérii v roku 2019.

Jeho debutom ako filmového herca bola vedľajšia úloha v čiernej komédii z roku 1986 Ruthless People, v ktorej hrali Danny DeVito a Bette Midler, a bola úspešná a mala 94 % hodnotenie od Rotten Tomatoes. Účinkoval vo viacerých filmoch, ktoré boli komerčne úspešné, ako napríklad v komediálnom sci-fi Spaceballs z roku 1987, v športovej dráme A League of Their Own z roku 1992, v romantickej dobovej dráme Sommersby z roku 1993 a v romantickej komédii Sleepless in Seattle. Bol to však film Kým si spal (1995), v ktorom stvárnil postavu Jacka Callaghana, ktorý z neho urobil certifikovaného vedúceho muža – celosvetovo zarobil viac ako 180 miliónov dolárov oproti rozpočtu 17 miliónov dolárov. Medzi filmy, ktoré ho urobili ešte populárnejším, patria Casper (1995), Deň nezávislosti (1996) a jeho pokračovanie v roku 2016 a The Equalizer (2014) a jeho pokračovanie v roku 2018.

Okrem toho, že sa objavil vo viac ako 70 filmoch a takmer v 20 televíznych seriáloch a televíznych filmoch, hral aj v niekoľkých divadelných hrách, z ktorých najpozoruhodnejšia je Koza alebo Kto je Sylvia, ktorá bola výnimočnou novou hrou v roku 2002. Drama Desk Award a najlepšia hra na Tony Award 2002. V roku 2002 získal aj cenu Drama Desk Award za vynikajúceho herca v hre.

Vzdelanie

Lewis ukončil v roku 2015 bakalársky titul v odbore sociálna práca na Warren Wilson College v Swannanoa v Severnej Karolíne. Hral hlavné úlohy v miestnych divadelných inscenáciách.

Kariéra

Prvé kroky

Začal svoje hereckú kariéru v krátkom filme The Tutor v roku 2013 a pokračoval v tvorbe krátkych filmov v rokoch 2015 a 2016.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

7 cudzincov, 7 tajomstiev, 1 spojenie. #ElRoyaleMovie

Príspevok zdieľaný používateľom LEWIS PULLMAN (@lewis_pullman) 18. augusta 2018 o 14:36 ​​PDT

Jeho televízny debut bol v pilotnej epizóde komediálneho seriálu Highston (2015), potom sa objavil vo westernovom filme The Ballad of Lefty Brown (2017), kde si zahrali Bill Pullman, Kathy Baker a Jim Caviezel, ktorý mal hodnotenie 78 %. na Rotten Tomatoes a od Metacritic získala všeobecne priaznivé recenzie.

Ďalší úspech

Lewis bol obsadený ako Major Major Major Major v temnej komédii Catch-22, ktorá bola natočená podľa rovnomenného románu Josepha Hellera z roku 1961. Miniséria mala šesť epizód s Georgeom Clooneym ako jedným z výkonných producentov, režisérom dvoch epizód a časťou obsadenia. Vyšiel v máji 2015 na Hulu a bol nominovaný za najlepšiu limitovanú sériu na Golden Globe Awards a Critics’ Choice Television Awards.

V roku 2017 bol Lewis zahrnutý do britského dramatického filmu Opri sa o Petea, ktorý mal premiéru 74.thMedzinárodný filmový festival v Benátkach a bol premietaný na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte v septembri a na BFI London Film Festival v októbri. Získal hodnotenie schválenia 90 % na základe 161 recenzií a priemerné skóre 80 zo 100 na Metacritic. Aj v roku 2017 bol spolu so svojím otcom obsadený v životopisnom športovom filme Battle of the Sexes. Tento film s Emmou Stone a Stevom Carellom v hlavných úlohách bol inšpirovaný tenisovým zápasom z roku 1973 medzi Bobbym Riggsom a Billym Jean Kingom. Nemalo to úspech v pokladni, ale získalo všeobecne priaznivé recenzie od kritikov.

Lewis veľká prestávka prišiel v roku 2018, keď bol obsadený ako Luke v slasherovom filme The Strangers: Prey at Night, ktorý bol pokračovaním filmu z roku 2008, The Strangers, a darilo sa mu dobre v pokladniach s príjmom viac ako 32 miliónov dolárov oproti 5 dolárom. miliónový rozpočet. Od Rotten Tomatoes získal zmiešané recenzie s hodnotením schválenia iba 40% a skóre Metacritic 48 zo 100, aj keď niektorí filmoví recenzenti uviedli, že by to s najväčšou pravdepodobnosťou oslovilo fanúšikov pôvodného filmu a tohto žánru. Bol tiež v trileri Bad Times at the El Royale (2018), v ktorom hrali Jeff Bridges, Dakota, Johnson a Christ Hemsworth.

Lewis je v niekoľkých filmoch, ktorých premiéra je naplánovaná na rok 2020, vrátane veľmi očakávanej akčnej drámy Top Gun: Maverick, kde medzi producentov filmu Toma Cruisea patria Tom Cruise a Jerry Bruckheimer.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje natáčanie s Lewisom Pullmanom pre mňa potvrdzuje trvalé príslovie: moje obľúbené natáčanie je moje najnovšie. Klasický záber tu. Spolupráca s Lewisom je fantastická a talent Warrena a Jhizeta ešte viac vylepšil skvelé natáčanie. talent: @lewis_pullman groomer: @jhizet stylista: @warrenalfiebaker pr: @bri_face_killa @teamid . . . #lewispullman #catch22 #badtimesattheelroyale #topgunmaverick #jhizetpanosian #warrenalfiebaker

Príspevok zdieľaný používateľom Kevin Scanlon (@kevinscanlon) 3. júna 2019 o 6:05 PDT

Toto bolo pokračovanie filmového trháku Top Gun, ktorý vyšiel v roku 1986 s celosvetovým zárobkom viac ako 350 miliónov dolárov pri rozpočte 15 miliónov dolárov. Lewis bol obsadený do úlohy Boba, ktorý bol pilotným praktikantom.

Osobný život

Lewis má 27 rokov a je slobodný. Nie sú žiadne správy o tom, že by s niekým chodil.

Vzhľad

Lewis je 6 stôp 2 palce. (1,83 m) vysoký a váži 125 libier (57 kg). Má atletickú postavu, má hnedé vlasy a modré oči.

Čistý majetok

Podľa zdrojov má Lewis Pullman odhad čistý majetok 200 000 dolárov od mája 2020, zatiaľ čo jeho otec Bill má odhadovanú čistú hodnotu 18 miliónov dolárov.