Nevyslovená pravda syna Bena Afflecka – Samuel Garner Affleck

ObsahKto je Samuel Garner Affleck?

Samuel Garner Affleck sa narodil 27. februára 2012 v Kalifornii v USA a je známy najmä tým, že bol synom hercov Bena Afflecka a Jennifer Garner počas ich manželstva. Je to ich najmladšie dieťa a jediný spoločný syn. Zatiaľ čo on žil väčšinou mimo reflektorov, obaja jeho rodičia sú vďaka ich úspešnej kariére silne sledovaní médiami.

Čistá hodnota Samuela Garnera Afflecka

Začiatkom roku 2020 je čistý majetok Samuela Garnera Afflecka neznámy, pretože vo veku ôsmich rokov sa stále spolieha na bohatstvo generované úspechom svojich rodičov.

Malý Samuel Garner Affleck miluje svojho otca ako Batmana!

pridané All Things Affleck na Streda 21. mája 2014

Má prospech z čistého majetku Bena Afflecka, ktorý sa odhaduje na viac ako 130 miliónov dolárov, zatiaľ čo jeho matka má na druhej strane čistú hodnotu viac ako 60 miliónov dolárov.

Vzťah rodičov

Pred začiatkom ich vzťahu mali Ben a Jennifer rôzne vysoko profilované romantické vzťahy. Affleck bol predtým vo vzťahu s herečkami Gwyneth Paltrow a Jennifer Lopez. Garner mal vzťahy so Scottom Foleym a hercom Alias ​​Michaelom Vartanom. Obaja sa prvýkrát stretli na natáčaní Pearl Harbor v roku 2001, ale až o dva roky neskôr, keď sa natáčal film Daredevil, sa stali čoraz väčší záujem jeden v druhom.

Po dvojročnom randení mal pár v roku 2005 súkromný svadobný obrad na ostrovoch Turks a Caicos – herec Victor Garber, ktorý svadbu odbavil, a jeho manžel boli jediní prítomní. Napriek tomu, že si užívali vrcholy svojej kariéry, pár radšej držal takéto veci ďaleko od médií. Nevadilo im, že ich sledujú paparazzi a otázky, ktoré s nimi súvisia, ale to sa zmenilo, keď sa im v roku 2005 narodilo prvé dieťa, dcéra Violet Anne. Po stretnutí s paparazzmi vydal varovanie že by sa mali držať ďalej, alebo aspoň rozmazať tváre svojich detí.

Raný život a rozvod rodičov

Affleck a Garner mali ďalšie dieťa, dcéru Seraphinu v roku 2009, a o tri roky neskôr oznámila, že je opäť tehotná – vyjadril túžbu mať syna a bolo to tak, ako si želal, pričom Samuel vstúpil na svet v roku 2012. Ich vzťah bol počas nasledujúcich troch rokov v poriadku, aj keď napätie nakoniec vzrástlo. Affleck ťažko trpel závislosťou od alkoholizmu a ich herecká práca si začala vyberať daň aj na ich vzťahu.

V roku 2015 manželia oznámili, že sa rozchádzajú, aj keď zostali žiť v jednom dome, v penzióne, aby pár mohol stále vychovávať svoje deti.

Médiá si všimli, že rodina spolu trávi čas, chodí na pláže, večeria a robí veľa bežných aktivít a nejaký čas sa hovorilo, že pár dáva veciam ďalšiu šancu. V roku 2017 však Affleck opustil rodinný dom a pár potom požiadal o rozvod, ktorý bol dokončený o rok neskôr po zdĺhavom boji o opatrovníctvo, keď sa snažili o spoločnú právnu a fyzickú starostlivosť o svoje deti. Napriek ich rozvodu Affleck áno iterované že Garner zostáva najdôležitejšou osobou v jeho živote.

Otec – Ben Affleck

Ben Affleck začal svoju hereckú kariéru ako dieťa, koncom 80. rokov sa objavil v seriáli The Voyage of the Mimi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Bola to zábava. Ďakujeme, že nás máte @nba a @laclippers. Ďalšia zastávka @thewayback premiéra! #TheWayBack

Príspevok zdieľaný používateľom Ben Affleck (@benaffleck) 1. marca 2020 o 15:03 PST

V roku 1995 získal niekoľko pozoruhodných úloh ako teenager v projektoch ako Dazed and Confused, Mallrats a Chasing Amy. V roku 1997 pracoval na filme Good Will Hunting po boku priateľa z detstva Matta Damona, pričom duo získalo cenu Akadémie, keďže obaja pracovali na scenári filmu.

V roku 1998 sa potom etabloval ako hlavný muž v Armagedone, čo neskôr viedlo k úlohám vo filmoch Pearl Harbor a The Sum of All Fears. Začiatok roku 2000 zaznamenal v jeho kariére mierny pokles so slabými recenziami na filmy ako Gigli a Daredevil.

Neskôr sa vrátil s ďalšími hitmi ako Hollywoodland a jeho režisérsky debut Gone Baby Gone. V roku 2012 získal za svoj film Zlatý glóbus, cenu BAFTA a Oscara Argo . Zahral si aj vo filme Gone Girl a zastával úlohu Batmana vo filmoch ako Batman v Superman: Dawn of Justice spolu s nasledujúcou Justice League.

Matka - Jennifer Garner

Po vedľajšej úlohe v Pearl Harbor získala Jennifer veľa uznania za hlavnú úlohu v seriáli ABC Alias, v ktorom hral hlavnú ženskú postavu, dôstojníčku CIA Sydney Bristow. Za svoju prácu v šou získala množstvo ocenení vrátane Zlatého glóbusu a Screen Actors Guild.

V roku 2004 začala s prechodom na mainstreamovú filmovú prácu s úlohou v 13 na 30, predtým ako stvárnila postavu Marvelu Elektru v Daredevilovi a Elektre z roku 2005.

Medzi ďalšie úspešné projekty, ktoré mala v priebehu rokov, patrí Juno a The Invention of Lying. V roku 2013 pracovala na filme, ktorý získal Oscara. Dallas Buyers Club , po boku Matthewa McConaugheyho, ktorý stvárnil pacienta s AIDS v polovici 80. rokov. Svoju všestrannosť ukázala projektmi ako Alexander a hrozný, Hrozný, Nie je dobrý, Veľmi zlý deň a Zázraky z neba. Jedným z jej najnovších projektov je akčný film Peppermint, v ktorom sa vrátila k akčným koreňom.

Okrem herectva sa venuje aj charitatívnej činnosti a je členkou predstavenstva organizácie Save the Children. Je zástankyňou vzdelávania v ranom detstve a rovnako ako jej bývalý manžel je proti tomu, aby paparazzi upriamili svoju pozornosť na deti celebrít.

Osobný život

Samuel je zaneprázdnený len tým, že vyrastá a dokončuje si vzdelanie. Bolo o ňom popísaných veľmi málo podrobností, najmä s tým, že médiá sú veľmi opatrné, pokiaľ ide o deti celebrít. Jeho rodičia sa od seba zdanlivo presťahovali v romantickom zmysle, pričom Ben je v a vzťah s producentkou Lindsay Shookus v rokoch 2017 až 2018. O jeho matke neboli žiadne správy, keďže sa zdá, že je zaneprázdnená výchovou svojich detí a prácou na nových hereckých projektoch.