Nevyslovená pravda snúbenice Kendricka Lamara Whitney Alford

ObsahKto je Whitney Alford?

Whitney Alford sa narodila v Comptone v Kalifornii v USA 12. mája 1986 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je vizážistka a licencovaná estetička , ale možno viac známy ako snúbenec slávneho amerického rappera Kendricka Lamara.

Detstvo a vzdelanie

Whitney bola vychovávaná ako jediné dieťa v Comptone jej afroamerickým otcom, ktorý bol domovníkom, a jej bi-rasovou matkou, ktorá pracovala ako pokladníčka v miestnom obchode s potravinami.

Whitney vyrastala a zaujímala sa o modeling, pretože ona a jej priateľky o ňom hovorili takmer každý deň, čítali dievčenské časopisy a pozerali filmy a televízne seriály.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Whitney Alford (@blushedbywhit)

Navštevovala Centennial High School v ktorom bola fyzicky veľmi aktívna, keďže behala na dráhe, hrala futbal a precvičovala si svoje herecké schopnosti v školskom dramatickom klube, pričom verila, že cvičenie jej pomôže stať sa fit a pripraviť sa na kariéru modelky.

Počas návštevy Centennial sa Whitney stretla s Kendrickom Lamarom a predtým, ako sa pustili do vzťahu, sa stali najlepšími priateľmi. Po maturite v roku 2004 sa Whitney rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru.

Whitneyho kariéra

Whitney odvtedy pracuje ako vizážistka a estetička a dnes je majiteľkou vlastného salónu v Los Angeles v Kalifornii.

Whitney je na Instagrame dosť aktívna a sleduje ju takmer 9 000 ľudí, pričom odovzdala takmer 150 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života.

Vzťah s Kendrickom Lamarom

Whitney a Kendrick spolu chodili od raných stredoškolských čias, už takmer dve desaťročia, no paparazzi si 24. marca 2015 všimli, že Whitney má na prstenníku obrovský kameň, čo možno naznačuje, že ona a Kendrick by mohli byť zasnúbený. Obaja sa rozhodli nekomentovať klebety až do 3. apríla, keď bol Kendrick pozvaný, aby sa objavil v rozhlasovej relácii The Breakfast Club, keď uviedol, že títo dvaja boli skutočne zasnúbení.

Zatiaľ čo väčšina ľudí bola šťastná, že sa o nich dozvedela, aktivistka tmavej pleti menom Rashida Strober zaútočila na Kendricka na sociálnych sieťach a tvrdila, že nerešpektuje jeho černošské dedičstvo a že si už nikdy nekúpi ďalšiu z jeho nahrávok.

Dňa 26. júla 2019 Whitney porodila svoju a Kendrickovu dcéru .

Záľuby a iné záujmy

Whitney je filantropka, ktorá dobrovoľne spolupracovala s rôznymi charitatívnymi organizáciami a darovala peniaze nadáciám pracujúcim so znevýhodnenými deťmi. Je tiež podporovateľkou hnutia Black Lives Matter a spolu s Kendrickom absolvovala niekoľko pokojných protestov.

Každý týždeň má v posilňovni niekoľko tréningov, aby sa udržala vo forme, pričom sa tiež dobre stará o svoje duševné zdravie, keďže takmer denne cvičí jogu a medituje.

Whitney vo voľnom čase rada číta knihy a jej najobľúbenejšou je Neznesiteľná ľahkosť bytia od Milana Kunderu.

Rada sleduje filmy a medzi jej obľúbených hercov a herečiek patrí Will Smith, Johnny Depp a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Ja, Robot, I Am Legend a Seven Pounds.

Vek a výška

Whitney má 24 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 61 kg. Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Kendrickov čistý majetok je údajne viac ako 18 miliónov dolárov.

Kto je Kendrick Lamar?

Kendrick Lamar Duckworth sa narodil v Comptone 17. júna 1987 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to rapper, hudobný producent a skladateľ, ktorý si získal uznanie vydaním svojho druhého štúdiového albumu Good Kid, M.A.A.D City 22. októbra 2012.

Kendrick vyrastal v rodine členov gangu, keďže jeho otec bol členom Gangster Disciples. Všetko sa pre Kendricka zmenilo, keď videl Dr. Dre a Tupaca Shakura natáčať videoklip California Love a rozhodol sa, že sa raz sám stane rapperom. Študoval na McNair Elementary and Vanguard Learning Center a potom absolvoval Centennial Middle School s rovným A – stále sa rozhodol nepokračovať v práci na vzdelávaní, ale venovať sa kariére rappera.

Jeho debutový mixtape Youngest Head Nigga in Charge (Hub City Threat: Minor of the Year) vyšiel v roku 2004 a pomohol Kendrickovi podpísať zmluvu s Top Dawg Entertainment, zatiaľ čo jeho debutová rozšírená hra (EP) bola vydaná v roku 2009. veľkú pozornosť po vydaní jeho kritikou uznávaného mixtapu Overly Dedicated 14. septembra 2010 a 2. júla 2011 vydal Kendrick svoj debutový štúdiový album Section.80.

Kendrick dodnes vydal štyri plnohodnotné albumy, jedno EP, päť mixtapeov, jeden kompilačný album, 55 videoklipov a 43 singlov – bol nominovaný na 399 ocenení, pričom získal 160.

Kendrick je oddaný kresťan, ktorý bol pokrstený v roku 2013 a po smrti jedného z jeho najbližších priateľov sa stal veriacim. V roku 2012 uviedol, že je proti hlasovaniu, pretože si myslí, že sa tým nič nemení, to sa však zmenilo, keď Barack Obama vstúpil do prezidentského súboja v roku 2016, keď sa Kendrick stretol s Barackom a uviedol, ako za neho hlasoval.