• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda severnej záchrannej hviezdy – Taylor Thorne

Nevyslovená pravda severnej záchrannej hviezdy – Taylor Thorne

ObsahKto je Taylor Thorne? Wiki Bio

Taylor Thorne sa narodila v Kanade 1. apríla 2004 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je herečka a tanečnica , ktorá je snáď najznámejšia pre jej stvárnenie Taylor West v dramatickom seriáli Northern Rescue, ktorý sa vysiela od roku 2019 a ktorý vytvorili Mark Bacci, David Cormican a Dwayne Hill. V seriáli hrajú William Baldwin, Kathleen Robertson a Amalia Williamson a sleduje Johna Westa, veliteľa pátrania a záchrany, ktorý sa po smrti manželky presťahuje do Turtle Island Bay so svojimi tromi deťmi – získal šesť ocenení a bol nominovaný na šesť ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Odváž sa byť iný 🤍 #herečka #younghollywood #hardworkpaysoff #konkurzy #stretnutia #agenti #casting #castingdirector #teenheadshots #oaz #apa #talent #girl #tvshow #pilotseason2020

Príspevok zdieľaný používateľom Taylor Thorne (@thetaylorthorne) 28. januára 2020 o 18:26 PST

Raný život a vzdelanie

Taylor bola vychovaná v Kanade spolu so svojou mladou sestrou Addy, ich matkou Bobbie, ktorá pracuje ako manažérka svadobného obchodu, a ich otcom, ktorý je právnik a ktorý sa rozhodol držať ďalej od centra pozornosti. Taylor vyrastal so záujmom o tanec , a svoju tanečnú kariéru odštartovala už ako sedemročná, keď prvýkrát vystúpila pred publikom. V súčasnosti navštevuje miestnu strednú školu v Kitchener v Ontáriu, kde je fyzicky aktívna, keďže hrá futbal a tenis, pričom navštevuje aj Dimensions In Dance Studio.

Po maturite sa plánuje presťahovať do Los Angeles v Kalifornii v USA, aby mohla pracovať na svojej hereckej kariére – nezdá sa, že by študovala na vysokej škole.

Kariéra herečky

Taylor odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 2016, keď stvárnila agentku Opu v epizóde Extreme Cakeover/A Job Well Undone komediálnej akčnej dobrodružnej série Odd Squad. Tvorili ho Timothy McKeon a Adam Peltzman a je o dvoch chlapcoch Olive a Otto vo veku osem rokov, ktorí sú členmi Odd Squad, ktorý sa snaží vyriešiť všetky problémy s použitím matematiky – séria bola veľkým hitom, pretože získala 39 ocenení a bol nominovaný za 106 ďalších.

V roku 2018 bola Taylor pozvaná, aby hosťovala ako Chloe Fowler v dvoch epizódach – Otázka kompromisu a Dobrý patriot – z akčný thriller zo série Condor vytvorili Todd Katzberg, Jason Smilovic a Ken Robinson. V seriáli hrali Max Irons, Kristen Hager a Bob Balaban a sleduje Joe Turnera, ktorý je analytikom CIA a snaží sa zabrániť smrti miliónov ľudí. Séria získala Markovi Vujicicovi cenu Young Entertainer Award za najlepšieho hosťa v hlavnej úlohe s vaším hercom – televízny seriál.

V roku 2019 Taylor stvárnila Grace Shields v trileri Sesterstvo, ktorý režíroval Jean-Francois Rivard a napísal James Phillips, pričom v ňom hrali Claire Coffee, Lisa Berry a Siobhan Murphy.

Sleduje život ženy, ktorá nedávno stratila matku, rozviedla sa s manželom a zmeškala povýšenie v práci, o ktorom si bola istá, že ho dostane. Taylor sa ďalej objavila ako Young Sera vo sci-fi filme Project Ithaca, v ktorom hrali James Gallanders, Deragh Campbell a Daniel Fathers a ktorý sleduje niekoľko ľudí, ako sa prebúdzajú na mimozemskej vesmírnej lodi a teraz musia spolupracovať, aby sa dostali späť Earth – film získal dosť slabé recenzie, zatiaľ čo Daniel bol nominovaný na ACTRA Toronto Award za vynikajúci výkon – mužský.

Taylor sa naposledy objavila v epizóde Rollin' with the Homies z komediálneho seriálu In the Dark v roku 2019, v ktorej stvárnila Young Murphy. Séria bola vytvorená Corinne Kingsbury a je o slepej dievčine, ktorá sa snaží zistiť, kto zavraždil jej najlepšiu kamarátku. Taylor bola nedávno obsadená do úlohy Mary v pripravovanom dramatickom filme Bordello, ktorý bude uvedený v druhej polovici roku 2020 a ktorý bude sledovať mladú ženu, ktorá začne žiť v bordeli, aby sa skryla pred úzkoprsou spoločnosťou. Zahrajú si v ňom Kris Holden-Ried, Nisa Gunduz a Heidi von Palleske.

Rodina, priatelia a vzťahy

Taylor je veľmi blízka svojej mladšej sestre a ich matke a často na svoj účet na Instagrame nahráva obrázky s nimi, zatiaľ čo svojho otca spomína len zriedka. Je vysoko spoločenský človek a väčšinu svojho voľného času trávi vonku so svojimi priateľmi, s ktorými hrá športy ako futbal a stolný tenis, pričom si s nimi občas zahrá aj videohry. Taylor pri niekoľkých príležitostiach uviedla, že jej najlepšou priateľkou je jej sestra.

Väčšina jej fanúšikov sa domnieva, že je príliš mladá na to, aby chodila, pričom internetom kolujú klebety, že obľúbená herečka má momentálne vzťah so svojou stredoškolskou láskou.

Niekoľko ľudí tvrdilo, že videli Taylora držať sa za ruky so záhadným chlapcom, zatiaľ čo samotná Taylor tieto klebety nekomentovala, a preto sa zdá, že je slobodná.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Taylor je tanec a môže tancovať rôzne štýly, ako je salsa, súčasný a balet, a často vystupuje pre svojich priateľov a rodinu . Taylor už mala možnosť navštíviť mnoho miest v Kanade a bola v dvoch štátoch USA – New Yorku a Kalifornii. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú delfíny a korytnačky.

Taylor vo svojom voľnom čase rada číta knihy a najviac ju baví komediálny žáner, pričom jej obľúbenou knihou je Dievča, ktoré zachránilo švédskeho kráľa od Jonasa Jonassona.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Bruce Willis, Russell Crowe a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z Taylorových obľúbených filmov sú Robin Hood, Dobrý rok a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life. Taylor tiež rada sleduje animované seriály a dve z jej obľúbených sú Rick & Morty a South Park.

Taylorov čistý majetok

Taylorov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 100 000 dolárov od júna 2020. Má dlhé blond vlasy a jej oči sú modré, zatiaľ čo Taylorova výška je 5 stôp 2 palce (1,57 m). Jej vek je 16.