Nevyslovená pravda sestry Ryana Goslinga – Mandi Gosling

ObsahKto je Mandi Gosling, sestra Ryana Goslinga? Wiki Bio

Mandi sa narodila v Londýne v juhozápadnom Ontáriu 1. januára 1977, takže jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je filmovou producentkou, no pravdepodobne najznámejšou ako sestra slávneho herca ryan Gosling .

Raný život a vzdelanie,

Mandi bola vychovaná v Londýne jej otcom Thomasom Rayom Goslingom, ktorý je obchodným cestujúcim, a jej matkou Donnou, ktorá je sekretárkou. Jej rodičia sú mormóni, čo znamená, že rodina žila špecifickým spôsobom, ale Mandi po odchode z domu náboženstvo nenasledovala. Navštevovala miestnu strednú školu v Londýne a po tom, čo sa jej brat začal objavovať vo filmoch, sa začala zaujímať skôr o ich produkciu ako o účinkovanie v nich.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Deň volieb v meste Toronto!! A celé Ontário! CHOĎ HLASOVAŤ!! #toronto #cityoftoronto #civicdaty #canada #ontario #ivoted

Príspevok zdieľaný používateľom Mandi Gosling (@mandigosling) 22. októbra 2018 o 11:41 PDT

Zaujímala sa aj o iné veci, ako je fotografovanie a modeling, ale zamerala sa výlučne na filmovú produkciu, učila sa o tom vo svojom voľnom čase a navštevovala online kurzy a kurzy. Po imatrikulácii sa zapísala na Kalifornskú štátnu univerzitu a v roku 1999 ukončila štúdium politológie a žurnalistiky.

Kariéra filmového producenta

V roku 2012 vyrobila spoločnosť Mandi Slečna poradila televízny seriál reality, ktorý má osem epizód a sleduje troch ľudí, ktorí sú osobnosťou rádia, blogerkou a publicistkou, pričom všetky tri ženy sú slobodné a sú expertkami na vzťahy.

Pokračovala v produkcii jednej epizódy dokumentárneho spravodajského televízneho seriálu Dateline NBC, pričom uznanie získala až po produkcii videa pre Šťasný pieseň, ktorú spieva Pharrell Williams. Za pieseň Pharrell získal cenu Grammy, zatiaľ čo Mandi pokračovala vyhlásením: „Nebol to tradičný proces kastingu. Keďže sme potrebovali veľa ľudí v takom krátkom čase, tak sme to tam nejako odpálili. Nechali sme ľudí, aby sa nahrali a povedali sme im: Urobte čokoľvek, čo budete robiť.

Milujte život a vzťahy

Mandi zatajila podrobnosti o svojej láske pred verejnosťou, ale jej fanúšikovia sa jej na účtoch na sociálnych sieťach často pýtajú, či sa momentálne s niekým stretáva alebo nie (a väčšinou spomínajú, ako má teraz 43 rokov a mala by byť spolu s niekto).

Mandi nie je vydatá, ale internetom kolujú klebety, že mala dlhodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy a že títo dvaja spolu chodili vyše 10 rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli. Zdá sa, že Mandi je od rozchodu single a skôr sa bude sústrediť na svoju kariéru. So svojím bratom Ryanom má veľmi blízko a títo dvaja sa často stretávajú na podujatiach na červenom koberci.

Záľuby a iné záujmy

Mandi vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Jack Nicholson, Anthony Hopkins a Nicole Kidman, zatiaľ čo niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú The Shinning, The Silence of the Lambs a Eyes. Široký uzáver.

Je fanúšičkou jazzovej a bluesovej hudby a často navštevuje koncerty a vystúpenia v miestnych kluboch a krčmách, zatiaľ čo niektorí z jej obľúbených jazzových a bluesových spevákov sú Frank Sinatra, Nina Simone a Aretha Franklin. Mandi rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA, pričom pri niekoľkých príležitostiach cestovala aj do Európy do krajín ako Taliansko, Anglicko a Francúzsko.

Ona je a veľký milovník zvierat a má psieho miláčika, ktorého občas môžete vidieť na jej obrázkoch na Instagrame.

Vzhľad a čistý majetok

Mandi má 43 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 60 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej brata Ryana je údajne viac ako 60 miliónov dolárov.

Kto je Ryan Gosling?

Ryan Thomas Gosling sa narodil v Londýne v Ontáriu v Kanade 12. novembra 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má kanadské občianstvo. Je to herec a hudobník, známy najmä z účinkovania vo filmoch ako napr Zápisník , Blue Valentine a La La Land.

Ryan sa počas svojich tínedžerských rokov veľa sťahoval, pretože jeho otec bol obchodným cestujúcim, ale jeho rodičia sa v roku 1993 rozviedli a Ryan a Mandi žili so svojou matkou. Ryan navštevoval Gladstone Public School, potom Cornwall Collegiate a Odbornú školu a potom sa zapísal na Lester B. Pearson High School.

Začal spievať a hrať na strednej škole, ale vo veku 17 rokov odišiel, aby sa mohol venovať hereckej kariére.

Objavil sa v zábavnom televíznom seriáli Are You Afraid of the Dark v roku 1995 a Husia koža v roku 1996, pričom jeho prvá hlavná úloha prišla v roku 1997 v tínedžerskom seriáli Breaker High. Jeho vážnejšie úlohy prišli, keď mal 19 rokov, pričom prvýkrát hral vo futbalovom filme Remember the Titans a vo filme The Believer v roku 2001.

Ďalej sa objavil vo filmoch ako Murder by Numbers v roku 2002, The Slaughter Rule a The United States of Leland v roku 2003, pričom celosvetovo sa preslávil tým, že stvárnil postavu Noaha Calhouna v romantickej dráme The Notebook, ktorá vyšla v roku 2004, adaptácii rovnomenná kniha od Nicholasa Sparksa. Medzi ďalšie populárne filmy, v ktorých Ryan hral, ​​patrí Blue Valentine natočený v roku 2010, Crazy, Stupid, Love (2011) a Blade Runner 2049 v roku 2017, medzi takmer 50 filmovými a televíznymi titulmi v jeho portfóliu. Svoju kariéru speváka odštartoval v roku 2007, keď na internet nahral svoju pieseň Put Me in the Car.

Spolu so Zachom Shieldsom založil kapelu Dead Man's Bones, pričom ich prvý album s názvom Dead Man's Bones bol vydaný 6. októbra 2009. Ryan je majiteľom reštaurácie, ktorú kúpil dosť impulzívne a minul na ňu všetky svoje peniaze. potom trvalo rok renovovať miesto, zatiaľ čo on sa dnes stará o jeho menu.

Chodil viac ako rok s herečkou Sandrou Bullock po tom, čo sa s ňou stretol v roku 2002 a potom bol vo vzťahu s herečkou Rachel McAdams v rokoch 2005 až 2007. Herečku Evu Mendes stretol v roku 2011, začali spolu chodiť v septembri toho istého roku. spolu dodnes, pričom majú dve dcéry narodené v septembri 2014 a v apríli 2016.