• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda sestry Macaulaya Culkina – Quinn Culkin

Nevyslovená pravda sestry Macaulaya Culkina – Quinn Culkin

ObsahKto je Quinn Culkin?

Rodina Culkinovcov sa venuje šoubiznisu odkedy Quinnov otec začal hrať na javisku v 60. rokoch. Quinn Culkinová je sama herečka, ale nedotiahla to až do veľkých dĺžok ako jej otec alebo jej bratia. Namiesto toho nazbierala len pár kreditov a teraz žije svoj život ďaleko od mediálneho rozruchu.

Nevyslovená pravda Quinna Culkina

Quinn Culkin sa narodila 8. novembra 1984 v New Yorku v USA ako dcéra Cristophera ‚Kita‘ Culkina, divadelného herca a manažéra, a jeho partnerky Patricie Brentrup.

Quinn Culkin

pridané Culkinovci na Utorok 24. marca 2015

Jej rodičia boli spolu 21 rokov od roku 1974 do roku 1995, ale nikdy sa nezosobášili. Počas spoločného času privítali sedem detí, Shane sa narodil v roku 1976 a je najstarší, Dakota sa narodila v roku 1979, ale zomrela pri autonehode v roku 2008, potom Macaulay, narodený v roku 1980, Kieran v roku 1982, potom Quinn a po ňom Christian. v roku 1987 a Rory v roku 1989. Quinn dostala svoje meno z úcty k veľkému priateľovi svojho otca, hercovi Anthonymu Quinnovi, ktorý zomrel v roku 2001 vo veku 86 rokov.

Quinnova kariéra bola veľmi krátka, v roku 1990 sa objavila v komediálnom filme Sám doma po boku svojho brata Macaulayho.

Jej ďalším projektom bola hlasová úloha Katie McClary v televíznom seriáli Wish Kid (1991), zatiaľ čo v roku 1993 sa opäť objavila na obrazovke so svojím starším bratom, tentoraz v ocenenom trileri The Good Son s postavou Connie. , kde si zahrali aj Elijah Wood a Wendy Crewson. Odvtedy sa herectvu ako kariére nevenovala. V skutočnosti bola preč z médií a nie sú o nej žiadne informácie. Na Facebooku má súkromnú stránku s názvom Quinn Jonas , čo môže znamenať, že je vydatá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Navždy bratia a sestry ❤ #quinnculkin #kieranculkin

Príspevok zdieľaný používateľom 𝒦𝒾𝒶𝒶𝒾𝓃 (@kieran_drxem) 29. augusta 2020 o 1:14 PDT

Quinn Culkin Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Hoci jej kariéra bola krátka, objavovala sa v populárnych projektoch a jej bohatstvo patrične vzrástlo. Podľa zdrojov sa jej majetok od polovice roku 2020 odhaduje na 1 milión dolárov.

Quinn Culkin má blond vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom váži približne 125 libier ~ 57 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu.

Brat Quinna Culkina, Macaulay Culkin

Macaulay Carson Culkin sa narodil 26. augusta 1980 v New Yorku v USA ako syn Christophera Culkina a Patricie Brentrup.

Rovnako ako ostatné Culkinove deti, aj Macaulay dostal meno od niekoho alebo niečoho zvláštneho pre svojho otca a tentoraz to bol Thomas Babington Macaulay, britský historik a whigský politik, a Carson od Kita Carsona zo Starého Západu. Vyrastal ako rímsky katolík a predtým, ako sa zapísal na Profesionálnu detskú školu, chodil do katolíckej školy svätého Jozefa v Yorkville. Macaulay začínal ako detský herec vo veku štyroch rokov, najprv sa objavil na javisku a potom sa objavil v televíznom filme Polnočná hodina. Do roku 1990 účinkoval v niekoľkých ďalších projektoch, vrátane filmov Rocket Gibraltar (1988) a See You in the Morning (1989).

V roku 1990 dostal rolu svojej kariéry ako Kevin McCallister vo filme Sám doma, ako chlapec, ktorý skončí sám doma, keď naňho rodičia zabudnú a ide na rodinnú dovolenku. Zahral si aj v pokračovaní Sám doma 2: Stratený v New Yorku (1992) a až do polovice 90. rokov slávil úspechy v hlavných úlohách vo filmoch ako Only the Lonely (1991), My Girl (1991), The Good Son. a Richie Rich (1994). V roku 1994 si dal od herectva pauzu a odvtedy nedosiahol takú slávu, akú si užíval ako detský herec. Zažil drogovú závislosť a mal aj ďalšie problémy so zákonom. V roku 2000 sa vrátil k herectvu na plný úväzok, ale nezaznamenal žiadny väčší úspech.

Macauley je tiež uznávaným hudobníkom, keďže bol frontmanom komediálnej rockovej kapely Pizza Underground, ktorá sa rozišla v roku 2016. Aby sme mohli povedať viac o jeho úspechoch, Macaulay je generálnym riaditeľom a vydavateľom satirickej popkultúrnej webovej stránky a podcastu s názvom Bunny Ears.

Macaulay Culkin Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Macaulay zarobil malý majetok vďaka úspechu filmov Sám doma, a hoci odvtedy nezaznamenal veľký úspech, jeho bohatstvo sa stále počíta v miliónoch – podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Macaulaya Culkina je až 16 miliónov USD od polovice roku 2020.

Macaulay Culkin je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 m), pričom váži približne 137 libier ~ 62 kg. Jeho životne dôležité štatistiky sú 36-12-28 palcov a má blond vlasy a modré oči.

Macaulay Culkin Osobný život, vzťahy, problémy s drogami

Macaulay bol ženatý s herečkou Rachel Miner, zosobášili sa v roku 1998, keď mali 18 rokov, no rozchod prišiel až o dva roky neskôr a rozviedli sa v roku 2002. Macaulay je známy tým, že randí s niekoľkými hollywoodskymi kráskami, jednou z nich je Mila Kunis a pred rozchodom boli spolu niekoľko rokov, no zostali priateľmi. V súčasnosti je vo vzťahu s herečkou Brendou Song, ktorá je jeho hviezdou vo filme Changeland (2019). Dvojica je spolu od roku 2017.

Macaulay mal niekoľko problémov s užívaním drog, v roku 2004 ho prichytili so 17,3 gramami marihuany a dvoma kontrolovanými látkami. Väčšinu svojho dospelého života bojoval so zneužívaním návykových látok, no zrejme svoje problémy prekonal.

Macaulay často hovoril o urážlivom správaní svojho otca voči nemu a o tom, že títo dvaja nie sú v dobrom vzťahu. Mal tiež blízky vzťah s Michaelom Jacksonom a často sa ho pýtali, či ho niekedy Jackson obťažoval – Macaulayove odpovede boli negatívne, tvrdili, že dokonca spali v jednej posteli, ale Michael Jackson nikdy neurobil nič nevhodné.