• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda sestry Keanu Reevesa – Kim Reeves

Nevyslovená pravda sestry Keanu Reevesa – Kim Reeves

ObsahKto je sestra Keanu Reevesa Kim Reeves? Wiki Bio

Kim Reeves sa narodila v Sydney v Novom Južnom Walese v Austrálii 16. septembra 1966, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má austrálsku národnosť. Ona je herečka najznámejšia ako sestra Keanu Reevesa, slávneho kanadského herca, hudobníka a filmového režiséra.

Detstvo a vzdelanie

Kim vychovávali spolu s Keanuom v Sydney ich otec Samuel Nowlin Reeves Jr., ktorý bol závislý na drogách a alkohole a geológ, a ich matka Patricia Taylor, ktorá bola návrhárkou kostýmov.

pridané Kim Reeves na Piatok 5. augusta 2011

Keď Samuel opustil Patriciu, keď mala Kim jeden rok, Kim a Keanu sa presťahovali s matkou do New Yorku a Patricia sa vydala za Paula Aarona, ktorý je filmovým režisérom, producentom a spisovateľom, a porodila ich dcéra a Kimina nevlastná sestra Karina , však sa rozviedli len o rok neskôr. Kimin otec sa tiež znova oženil a Kim má ďalšiu nevlastnú sestru menom Emma z druhého manželstva svojho otca. V roku 1976 sa Patricia vydala za Roberta Millera, ktorý je rockovým hudobníkom, ale v roku 1980 sa rozviedli a potom sa vydala za svojho štvrtého manžela Jacka Bonda, s ktorým sa však rozviedla v roku 1994.

Kim sa presťahovala späť do Sydney z New Yorku, kde sa začala zaujímať o herectvo a bola členkou školského dramatického klubu, kde sa objavila takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali. Po imatrikulácii v roku 1984 sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby si splnila svoj sen stať sa herečkou.

Kariéra herečky

Kim debutovala vo filme v roku 1992 stvárnením vedľajšej úlohy samurajského upíra v akčnom filme Samurai Vampire Bikers from Hell, v ktorom hrali Scott Shaw, Kenneth H. Kim a Roger Ellis a ktorý sleduje žoldniera, ktorý dokáže cestovať cez dimenzie. s jeho Harley Davidson, a ktorého úlohou je zabíjať upírov.

Režisér filmu Scott Shaw získal Cenu experimentálneho filmového festivalu v Tokiu za najlepšiu réžiu v celovečerných filmoch.

V roku 2002 Kim napísal a produkoval romantická komédia Farba vody , pričom si v ňom zahrala aj ako Nikki, po boku Christophera Atkinsa, Johna Campanella a Valerie Stack Doge. Film sleduje ženu, ktorá po smrti zostane na Zemi, aby mohla pomôcť svojej neteri s milostným životom. Na webe IMDb.com má hodnotenie 7/10.

Po dokončení The Colour of Water sa Kimina kariéra náhle zastavila, pretože zistila, že trpí leukémiou.

Kimov boj proti rakovine

Keď Keanu natáčal fantasy thriller s názvom Matrix, ktorý ho preslávil, počul o diagnóze svojej sestry. Zaplatil Kimovu liečbu a daroval peniaze niekoľkým neziskovým organizáciám , ktoré pracujú na hľadaní lieku na túto chorobu.

Po takmer 10 rokoch boja s rakovinou Kim prezradila, že sa jej ju podarilo poraziť, no stále bola veľmi slabá a jej zotavenie muselo trvať dlhšie.

Rodina, milostný život a vzťahy

Kim tajila detaily svojho milostného života pred zvedavosťou médií, ale povráva sa, že sestra Keanu Reevesa momentálne chodí s neznámym mužom, keďže niektorí Kimini fanúšikovia uviedli, že videli dvoch kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#repost @keanureeves_photosession ďakujem Keanu so svojou sestrou V matrixovom filme 24. marca 1999 Krásny úsmev 🥰 #keanureeves #kimreeves #thematrix1999 #lovelysmile #keanu_carrie

Príspevok zdieľaný používateľom Keanu a Carrie Anne (@keanu_carrie.fans) 23. februára 2020 o 5:34 PST

Ďalšia fáma hovorí, že populárna herečka môže byť lesbička, keďže nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla byť.

Kim má veľmi blízko ku Keanuovi a zvyčajne ich možno vidieť, ako sa spoločne zúčastňujú všetkých Keanuových akcií, pretože zjavne uprednostňuje svoju sestru a nie priateľku. Kim uviedla, ako jej Keanu pomohol vyrovnať sa s neprítomnosťou jej otca a jeho zneužívaním drog a alkoholu, hoci je dnes údajne čistý a snaží sa tráviť viac času so svojimi deťmi.

Záľuby a iné záujmy

Kim bola pred leukémiou fyzicky aktívna, keďže mala každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom tiež veľmi športovala, keďže hrala lakros a tenis.

Počas strednej školy hrala lakros pre školský tím a zaujímala sa aj o rôzne iné veci, ako napríklad naučiť sa hrať na gitare a precvičovať tvorivé písanie. Jej obľúbeným koníčkom bolo cestovanie a s Keanu bola v niekoľkých štátoch USA, pričom obaja pri niekoľkých príležitostiach cestovali aj do Európy a mohli ich vidieť na dovolenke v Chorvátsku a Taliansku.

Keď sa Kim dozvedela, že má leukémiu, musela zostať doma a každý týždeň navštevovať nemocnicu a dodržiavať veľmi prísnu diétu. Začala hrať videohry, pretože mala príliš veľa voľného času a čítať knihy. Rada sleduje filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Bruce Willis, Russell Crowe a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Posledný samuraj, Pulp Fiction a One Day.

v Santa Monice

pridané Kim Reeves na Piatok 5. augusta 2011

Vzhľad a čistý majetok

Kim má 53 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,58 metra a váži približne 53 kg. Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 300 000 dolárov Keanuov čistý majetok je údajne viac ako 350 miliónov dolárov.

Kto je Keanu Reeves? Wiki Bio

Keanu Charles Reeves sa narodil v Bejrúte v Libanone 2. septembra 1964, takže jeho znamenie zverokruhu je Panna a teraz má kanadské občianstvo. Je známy najmä tým, že hral v akčnej sci-fi trilógii Matrix, v ktorej si zahrali aj Laurence Fishburne a Carrie-Anne Moss a ktorá sleduje počítačového hackera, ktorý zistí, že jeho realita je dosť odlišná od toho, o čom veril.

Prvý diel získal 37 ocenení vrátane štyroch Oscarov, druhý osem ocenení a tretí štyri.

Vo svojej prvej hre sa objavil, keď mal deväť rokov, a vo veku 15 rokov pracoval s bývalým manželom svojej matky Paulom Aaronom na niektorých jeho filmoch ako jeho asistent produkcie. Navštevoval Etobicoke School of the Arts, ale bol vylúčený a predtým, než nejakú dokončil, prešiel na tri iné školy. Študoval na De La Salle College (univerzitná prípravná škola), na ktorej hral hokej za univerzitný tím a potom začal navštevovať strednú alternatívnu školu Avondale pri práci na svojej hereckej kariére.

Na imatrikuláciu sa nedostal, keď vo veku 17 rokov skončil a po získaní zelenej karty vďaka manželovi svojej matky sa natrvalo presťahoval do Los Angeles.

V roku 1984 debutoval v televíznom seriáli v sitcome Hangin’ In a potom sa začal objavovať v hrách v Toronte, ako napríklad Romeo a Júlia a Wolfboy. Keanu sa začal objavovať vo filmoch v roku 1986, keď bol obsadený ako vedľajšia postava vo vianočnom hudobnom filme Babes in Toyland a v akčnom filme Act of Vengeance, pričom jeho prvá hlavná úloha bola v akčnom filme Bratstvo spravodlivosti. Bol ocenený za výkon v dobovej romantickej dráme Nebezpečné známosti v roku 1988, keď získal tri Oscary zo siedmich, na ktoré bol nominovaný.

Niektoré z ďalších filmov okrem Matrixu, ktorým je dnes Keanu známy, sú akčný thriller Speed ​​vydaný v roku 1994, hororový thriller The Devil’s Advocate, ktorý sa dostal do kín v roku 1997, a akčný thriller John Wick uvedený na trh v roku 2014.

Keanu chodil niekoľko rokov s Jennifer Syme, americkou herečkou a osobnou asistentkou, kým 24. decembra 1999 porodila ich mŕtvu dcéru Avu Archer Syme-Reeves. Jennifer bola z toho zdrvená a po niekoľkých týždňoch sa s Keanuom rozišla. . Zomrela pri autonehode 2. apríla 2001 – Jennifer brala lieky na predpis od smrti svojej dcéry, pretože trpela depresiami, a predpokladá sa, že nehodu spôsobila ona. V roku 2008 Keanu niekoľko mesiacov chodil s herečkou China Chow a od roku 2019 randí so svojou dlhoročnou priateľkou Alexandrou Grant, ktorá je spoluautorkou dvoch jeho kníh.