• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda sestry Chrisa Pinea – Katherine Pine

Nevyslovená pravda sestry Chrisa Pinea – Katherine Pine

ObsahÚvod

Pravdepodobne ste už počuli o hercovi Chrisovi Pineovi, ktorého mnohí považujú za fešáka, ale vedeli ste, že má rovnako nádhernú a talentovanú sestru? Bývalá herečka si svoj život drží v súkromí, no často ju možno vidieť na akciách na červenom koberci po boku svojho brata. Kto vlastne je Katherine Pine a prečo skončila s herectvom?

Raný život a rodinné zázemie

Katherine Gwynne Pine sa narodila 24. septembra 1972 v Los Angeles, Kalifornia, USA.

Kapitán Kirk a jeho sestra Katherine Pine

pridané Chris Pine Thajsko na Nedeľa 26. mája 2013

Jej otec je herec a producent Robert Pine, známy svojím účinkovaním v hre CHiPs, v ktorej hral seržanta Josepha Getraera, a jej matkou je Gloria Gwynne Gilford, tiež bývalá herečka, teraz psychoterapeutka. Má slávneho mladšieho brata Chrisa Pinea, ktorý sa celosvetovo preslávil ako James T. Kirk vo filmovej sérii Star Trek z rokov 2009-2016, ako aj Steve Trevor v Wonder Woman. Súrodenci pochádzajú zo známej rodiny, keďže ich babička z matkinej strany, Anne Gwynne, bolo tiež meno, ktoré bolo v Hollywoode rešpektované, a ich starý otec z matkinej strany, Max M. Gilford, bol židovsko-ruský právnik a prezident Hollywoodu. advokátska komora.

Má indiánsky pôvod a prostredníctvom svojej matky má waleských, francúzskych a anglických predkov. Je bieleho etnika. Podobne ako u jej brata sa o Katherinom vzdelaní veľa nevie, hoci súrodenci vyrastali s rodičmi v Kalifornii, takže sa predpokladá, že dokončila strednú školu, ale nie je známe, či šla na vysokú školu. Istý zdrojov uvádza, že od svojich najmenších čias bola aktívna v školských divadelných a dramatických triedach.

Kariéra

Rovnako ako jej rodičia a brat, aj Pine sa snažila vydať na hereckú dráhu.

Jej herecký debut bol v roku 1997, keď hrala vo filme s názvom Heavy Gear. Táto rola jej otvorila množstvo nových príležitostí, okrem robenia komentárov pre videohru, ktorá bola založená na tomto filme. Budúci rok sa objavila v epizóde televízneho seriálu Love Boat: The Next Wave po boku veľkých mien ako Robert Urich a Phil Morris. Zahrala si rolu Rhondy a napriek tomu, že táto séria nebola kritikmi prijatá dobre, jej herectvo bolo stále zaznamenané. V roku 1999 pokračovala v účinkovaní v CHiPs ‘99 po boku svojho brata a otca a jej výkon vo filme vyvolal chválu od kritikov aj fanúšikov.

Tieto tri úlohy jej poskytli miesto v priemysle a pomohli jej získať meno. Napriek uznaniu, ktoré sa jej dostalo od fanúšikov a kolegov, odmietla následné ponuky a pred začiatkom nového milénia sa úplne stiahla zo zábavného priemyslu. Po tomto krátkom vyskúšaní v Hollywoode pokračovala v štúdiu psychoterapie po svojej matke. Podľa niektoré zdroje , získala titul v roku 2005. Od roku 2020 pracuje ako licencovaná terapeutka v Kalifornii, pričom jej hlavným cieľom je pomáhať ľuďom s depresiou, úzkosťou a problémami vo vzťahu.

Nezískala žiadne ocenenia za svoje herecké schopnosti a nie je pravdepodobné, že sa čoskoro vráti k účinkovaniu vo filmoch alebo seriáloch.

Zatienená Jej bratom

Keď skončila s herectvom, povrávalo sa, že si uvedomila, že ju zatieňuje jej malý brat a že sa kvôli tomu stiahla z Hollywoodu. Neexistoval však žiadny dôkaz o týchto obvineniach, a aj keby boli pravdivé, spoľahlivé zdroje blízke rodine Pine uvádzajú, že súrodenci majú medzi sebou dobrý vzťah a silné puto.

Osobný život

Rovnako ako jej brat, aj Katherine uchováva detaily zo svojho súkromného života mimo dosahu verejnosti. V skutočnosti ani nie je známe, či je vydatá alebo nie, pretože verejné podujatia navštevuje iba v spoločnosti svojho brata. Bola videná s niekoľkými mužmi na uliciach, ale nikdy sa nepotvrdilo, či mala romantický vzťah s niektorým alebo so všetkými z nich. Pine momentálne žije skromne v New Yorku a tvrdo pracuje na vytváraní svojej kariéry mimo centra reflektorov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný národný deň súrodencov! Označ svojich súrodencov❤️ #chrispinefanpage #christopherpine #chrispineismine #chrispine #katherinepine #pine #christopherwhitelawpine #pinenuts #teamcpine

Príspevok zdieľaný používateľom Tím Chris Pine (@teamcpine) 11. apríla 2016 o 5:31 PDT

Je veľkou fanúšičkou módy a často ju možno vidieť na mnohých módnych podujatiach vrátane odovzdávania cien a týždňov módy. Často si ju zamieňajú s inou herečkou rovnakého mena, Katherine Heigl. Zmätok spočíva v tom, že tieto dve ženy majú veľmi podobné črty tváre.

Pine nie je aktívny na žiadnych sociálnych médiách vrátane Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Čistá hodnota

Ako herečka si Pine zarobila pomerne dosť sama, napriek tomu, že to nebolo porovnateľné s tým, čo zarába jej malý brat. Pekné peniaze zarobila aj ako psychoterapeutka. Údajne , má čistú hodnotu okolo 500 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Očarujúca a považovaná za nádhernú, má svetlohnedé vlasy a hnedé oči a je pomerne vysoká, meria 5 stôp a 1,78 m (1,78 m). Váži okolo 54 kg (120 libier) a jej vitálne štatistiky sú 34-24-34.