Nevyslovená pravda SAS-ASMR – tvár, čistá hodnota, manžel

ObsahKto je SAS-ASMR?

SAS, lepšie známy ako SAS-ASMR skutočné meno neznáme, sa narodil 20. júla 1982 v znamení Raka v Thajsku. Je 37-ročným fenoménom sociálnych médií, youtuberkou a vlogerkou, pravdepodobne najznámejšou vďaka prevádzkovaniu svojho oficiálneho kanála YouTube, na ktorom získala viac ako 8,5 milióna odberateľov, pričom jej videá celkovo získali viac ako dve miliardy zhliadnutí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Práve som jedol, ale teraz je opäť skoro čas na večeru?!!! Cítiš sa niekedy tak? . . Ďakujeme, že ste sa pripojili k živému vysielaniu na YouTube tým, ktorí to zvládli. Ľúbim ťa🥰

Príspevok zdieľaný používateľom ❤️SAS❤️ (@sasvlogss) 1. mája 2020 o 15:56 PDT

SAS je aktívna aj na svojom oficiálnom instagramovom účte, na ktorom má vyše 1,8 milióna sledovateľov a má aj vlastnú facebookovú stránku s takmer 30 000 lajkami.

Aká bohatá je teraz? Čistá hodnota SAS-ASMR

Začiatkom roku 2020 čistý majetok SAS-ASMR presahuje 4,5 milióna dolárov, ktoré získala z jej úspešnej internetovej profesie youtuberky a vlogerky. Okrem toho vytvára sponzorované príspevky a zdieľa ich na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií, čo tiež zvyšuje jej bohatstvo.

Raný život, národnosť, etnicita

SAS strávila svoje prvé roky v Thajsku, kým sa nepresťahovala s rodinou do Kanady, kde ju vychovávali jej rodičia so sestrou menom Sissi, avšak informácie o ich menách a profesiách zatiaľ neboli zverejnené. Má thajskú národnosť a jej korene siahajú do severovýchodnej Ázie. Je tiež hviezdou YouTube a spolu so svojimi deťmi menom Nicholas a Emma prevádzkuje spoločný kanál „N.E Let’s Eat“.

Chcel som len povedať MILUJEM ŤA ❤️SAS-SQUAD❤️. Ďakujem, že si láskavý a inšpiruješ ma, aby som pokračoval v tom, čo robím, milujem to každou kosťou v tele a je to len kvôli TEBE❤️.

pridané SAS-ASMR na Štvrtok 6. decembra 2018

Hlavný kanál YouTube

Predtým, ako sa SAS stal youtuberom, nejaký čas pracoval ako barman. Potom prišla s nápadom natočiť ASMR videá a spustila svoje oficiálne kanál YouTube s vlastným názvom dňa 6. apríla 2016, ktorý by bol zameraný na potraviny a ASMR. Skratka ASMR znamená Autonomous Sensory Meridian Response a predstavuje pocity brnenia, ktoré sa šíria od hlavy dole po zadnej časti krku a chrbtice v reakcii na určité zvuky.

Videá ASMR vyvolávajú tie pocity, ktoré ľudí upokojujú a pomáhajú im zbaviť sa úzkosti a depresie. Jej kariéra sa oficiálne začala v novembri toho istého roku, keď začala nahrávať videá, prvé s názvom ASMR Sushi Dynamite Roll Mukbang 먹방 Zvuky jedenia | SAS-ASMR . Stalo sa to virálne, čo ju povzbudilo, aby pokračovala vo výrobe videí podobného obsahu, v ktorých pred kamerou konzumuje vzácne exotické jedlá. Špecializovala sa na techniky šepotu a Mukbang.

Sas Asmr

Najpopulárnejšie ASMR videá

Postupom času sa jej kanál stal jedným z najpopulárnejších kanálov ASMR podľa počtu predplatiteľov a zobrazení v komunite ASMR. Niektoré z jej najsledovanejších videí sú ASMR HONEYCOMB (Extremely Sticky Satisfying EATING SOUNDS) NO TALKING | SAS-ASMR *2. ČASŤ*, ASMR RAW VOŠTINA (ZVUKY JEDLA) | SAS-ASMR časť 4 a ASMR SASHIMI LOSOS & OCTOPUS (RAW SAVAGE Extrémne mäkké žuvacie ZVUKY JEDANIA) Nehovoriac | SAS-ASMR, medzi mnohými ďalšími.

Druhý kanál YouTube

Popri prevádzke svojho hlavného kanála YouTube vytvorila SAS svoj druhý kanál YouTube s názvom „ SASVlog “, 5. októbra 2017, ktorý je zameraný na vlogy súvisiace s jej životom, cvičením, jedlom a cestovaním. Získala takmer 800 000 odberateľov a viac ako 90 miliónov videní, pričom niektoré z najpopulárnejších videí sú How to make Candied Strawberry *Tanghulu* 딸기 사탕 탕후루 | SASVlogs, Ako pripraviť SEAFOOD SAUCE (Pikantná chobotnica s omáčkou z morských plodov *LETS EAT) | SASVlogs a PAQUI ONE CHIP CHALLENGE *Najhorúcejšie žetóny vo svete RODINNÁ EDÍCIA | SASVlogy.

Iné platformy sociálnych médií

Okrem toho je SAS aktívny aj na iných platformách sociálnych médií. Svoj oficiálny účet na Instagrame prevádzkuje pod používateľským menom „ sasittube' , na ktorej zdieľa krátke videá propagujúce svoje ASMR videá a hlavný kanál YouTube. Má tiež druhý účet na Instagrame pod používateľským menom „ sasvlogss' a je aktívna sama Facebook stránka .

Kontroverzia

Ako už bolo spomenuté, SAS zvyčajne jedáva exotické jedlá pre svoje videá, čo kedysi viedlo k kontroverzii, pretože v jednom zo svojich ASMR videí zjedla surovú chobotnicu, čo pritiahlo obrovskú pozornosť nielen vegánov, ale aj mnohých environmentalistov, ktorí jej činy označili za hanebné a kruté. bez empatie k živému zvieraťu. SAS na tieto výzvy nereagovala a jej fanúšikovia sa postavili na jej obranu a povedali, že jesť surové zvieratá je normálne v mnohých častiach sveta.

Vzhľad a vitálna štatistika

Hviezda YouTube má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Má štíhle telo, no neexistujú žiadne informácie o jej výške, váhe a životných štatistikách. Je veľkou fanúšičkou tetovaní a na tele ich má hneď niekoľko.

Osobný život a bydlisko

SAS je vydatá žena, meno jej manžela však zatiaľ verejnosti neprezradili, keďže je v súkromnom živote veľmi tajnostkárska. Jej súčasné bydlisko je v Britskej Kolumbii v Kanade. Vo svojom voľnom čase SAS rada cvičí a cestuje po celom svete.