Nevyslovená pravda Rachel Bonnettovej – vek, manžel, Wiki

ObsahKto je Rachel Bonnetta?

Rachel Bonnetta je kanadská športová novinárka, televízna osobnosť a moderátorka televíznych relácií, ktorá sa do povedomia dostala po svojom 30-minútovom priamom prenose z Moskovského Červeného námestia počas Majstrovstiev sveta vo futbale v Rusku 2018. Pracuje pre Fox Sports a podieľala sa na v početných projektoch mediálneho konglomerátu, vrátane show Lock It In.

Rachel Bonnetta Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Rachel Bonnetta sa narodila 8. októbra 1992 v Toronte v kanadskom Ontáriu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som veľmi rád, že ste sa pýtali! ÁNO, tá trofej je moja! Rozprávač: V ten deň klamala

Príspevok zdieľaný používateľom Rachel Bonnetta (@rachelbonnetta) 12. mája 2020 o 9:43 PDT

Rachelin otec zomrel v roku 2012 a jej matka sa v roku 2017 znovu vydala – nehovorila o tom, že by mala súrodencov. Uviedla, že sa v detstve začala zaujímať o žurnalistiku a odvtedy sa chcela stať novinárkou. Rachel chodila na Clarke High School a po imatrikulácii sa zapísala na Seneca College of Applied Arts and Technology.

Začiatky kariéry

Po ukončení štúdia v odbore rozhlasová žurnalistika sa Rachel presťahovala do USA, usadila sa v Los Angeles, kde si začala hľadať prácu a našla si miesto v Maple Leaf Sports & Entertainment ako ambasádorka značky.

Zostala tam ďalšie tri roky, kým sa presťahovala do YTV ako moderátorka relácie The Zone. Vďaka tomu, že sa stala skúsenejšou, bola moderátorkou pre MLS a slúžila ako moderátorka šou MLS Now a Off-Topic.

Vystúpte na výslnie

Rachel robila obrovské kroky vpred vo svojej kariére a začala dostávať ponuky od rôznych televíznych sietí, jednou z nich bola Fox Sports, a oficiálne sa stala členkou Fox Sports v roku 2016. Odvtedy sa Rachel stala hviezdnou novinárkou, no mala prejsť dlhú cestu k získaniu statusu hviezdy.

Začala s malými rolami na obrazovke v reláciách Fox Sports, ale jej úloha sa v priebehu rokov zvýšila. Prelomila sa v roku 2018 30-minútovým priamym prenosom z FIFA World Cup z moskovského Červeného námestia, počas ktorého poskytla ukážky zápasov, rekapitulácie a ďalšie podrobnosti súvisiace s pohárom. To upútalo pozornosť miliónov divákov a vynieslo ju do hviezd.

Neustály úspech a ďalšie projekty

V súčasnosti možno Rachel vidieť v niekoľkých športových reláciách na Fox Sports, vrátane Lock It In, potom Visa Sunday Live Show, pričom ju môžete vidieť aj na facebookovej stránke Fox Soccer počas predzápasu, polčasu a príspevku Ligy majstrov UEFA. - spravodajstvo o hrách a spravodajstvo Fox Sports Super Bowl a ďalšie relácie súvisiace so športom. Najnovšie sa začala objavovať v šou WWE Backstage (2019-2020) ako psychiatrička.

Okrem svojej televíznej kariéry na Fox Sports získala aj kontrolu nad kanálom YouTube The Buzzer. V súčasnosti má kanál viac ako 5 000 predplatiteľov a viac ako sedem miliónov zobrazení, čo tiež zvýšilo jej čistý majetok.

Rachel Bonnetta Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Rachel je vychádzajúcou hviezdou športovej žurnalistiky a jej celkový úspech jej výrazne pridal k bohatstvu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Rachel Bonnetta odhaduje na približne 5 miliónov dolárov začiatkom roku 2020 – Rachelin ročný príjem je údajne minimálne 60 000 dolárov.

Rachel Bonnetta je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), pričom váži približne 57 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-25-35, jej veľkosť podprsenky je 32B. Má hnedé vlasy a zelené oči.

Rachel Bonnetta Osobný život, Zoznamka, Priateľ, Slobodný

Rachel nehovorila veľa o svojom osobnom živote, ale zverejnila niekoľko postrehov na svojej stránke Instagram. Je vo vzťahu a často uverejňuje príspevky obrázky páru , ale neprezradila meno svojho milenca a ďalšie podrobnosti o ich romániku, vrátane toho, kedy začali svoj vzťah a ako sa zoznámili.

Niektoré zdroje však uvádzajú, že títo dvaja sú spolu viac ako štyri roky.

Rachel Bonnetta Novinky, Fakty

Rachel sa objavila v mnohých publikáciách vďaka svojej nadchádzajúcej kariére vo Fox Sports. Mnohé predajne o nej a jej novej šou uverejnili články Sieň hanby , ktorú moderuje s Rachnou Fruchbom. Ďalej tiež získala prehľad o svojej práci na Zákulisie WWE .

Rachel urobila veľa pre mnohé humanitárne organizácie a spustila niekoľko vlastných kampaní, precestovala Indiu a po tom, čo si uvedomila, v akých podmienkach títo ľudia žijú, začala kampaň GoFundMe s cieľom zbierať peniaze pre ľudí v núdzi. krajina. V roku 2015 tiež navštívila Ghanu na dva týždne v rámci Community Rise a hovorila o tom ako o skúsenosti, ktorá mení život.