• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda prvej manželky Jima Carreyho – Mellisa Womer

Nevyslovená pravda prvej manželky Jima Carreyho – Mellisa Womer

Melissa Womer je americká herečka, producentka a komička, ktorá má za sebou ťažký výstup k úspechu. Jej sláva dosiahla najväčšie výšky až po tom, čo sa vydala za obľúbeného komika s „gumenou tvárou“ Jima Carreyho. Jej osobná kariéra mala len niekoľko vrcholov a od ich rozvodu zostala mimo pozornosti verejnosti, pretože médiám bolo zverejnených len málo podrobností o jej súčasných záležitostiach, ako aj o jej detstve.

Jim Carrey so svojou prvou manželkou Melissou Womer, 1991

pridané Hviezdy z minulosti na Streda 21. mája 2014

Napriek tomu je o jej živote stále veľa na diskusiu a ak máte záujem dozvedieť sa viac o prvej manželke Jima Carreyho a matke jeho krásnej dcéry Jane Erin Carrey, čítajte ďalej.

ObsahNepokojné detstvo

Hoci neboli zverejnené žiadne informácie o Melissinom detstve, rodine a súrodencoch, povedala, že vyrastala v dysfunkčnej rodine. Čo to presne znamená alebo aká dysfunkčná bola jej rodina, zostáva záhadou.

Z jej neochoty zdieľať rané životné príbehy sa však dá predpokladať, že jej detstvo nebolo také pestré.

Melissa Jaine Womer narodil sa 8. júla 1960 v New Yorku, New York, USA, kde je známe, že strávila väčšinu svojho mladšieho života. S problematickým detstvom za sebou Melissa odcestovala do Kansasu na univerzitu a práve počas štúdia na Kansasskej univerzite v Kansas City objavila svoj záujem a talent pre komédiu.

Akokoľvek by to mohlo byť zvláštne, zdá sa, že je bežným javom, že ľudia s problematickou minulosťou majú prirodzené nadanie na komické odľahčenie. Základné a stredoškolské vzdelanie Melissy zostáva neznáme, no je všeobecne známe, že vyštudovala univerzitu.

Jej ťažký vzostup ku sláve

Na univerzite Melissa tiež pracovala na príležitostných prácach, ktoré zahŕňali písanie vtipov do rannej rozhlasovej šou pre vysielaciu agentúru v Kansas City.

Po promócii sa Melissa presťahovala do Hollywoodu v Los Angeles, kde mala v úmysle dosiahnuť slávu a bohatstvo ako herečka.

Jej začiatky boli plné zápasov a ťažkostí, a aby sa zaobišla, musela prijať prácu kokteilovej čašníčky v obchode s komédiami na Sunset Boulevard. Bolo to tiež miesto, kde stretla svojho budúceho manžela Jima Carreyho, ktorý sa jej páčil, v tom čase bol bojujúcim hercom.

Bolo to koncom osemdesiatych rokov, predtým, ako mu gumové výrazy Jima Carreyho poskytli slávu v komediálnej skečovej show „In Living Color“.

Jim Carrey doma s manželkou Melissou Womer a dcérou Jane Erin Carrey, 1991. Foto Richard Perry.⁣⁣⁣'My…

pridané História Cool Kids na Sobota 31. augusta 2019

Počas práce v komediálnom obchode dostala Melissa príležitosť ukázať svoj talent ako stand-up komik počas noci s otvoreným mikrofónom a čoskoro sa stala obľúbenou medzi patrónmi.

Hoci jej to nejaký čas trvalo, Melissina tvrdá práca bola odmenená, keď získala svoju prvú rolu vo filme, v životopisnom filme „Man on the Moon“, v ktorom hlavnú úlohu hral Jim Carrey. V čase, keď bol film uvedený v roku 1999, bol pár už rozvedený.

Melissa stvárnila malú rolu, ironicky ako čašníčku v komediálnom obchode. Po tom, ako sa jej nepodarilo získať skutočný úspech ako herečka, začala Melissa venovať svoju pozornosť filmovej produkcii.

Úzko sa podieľala na niekoľkých produkciách, medzi ktoré patria „The Real Stories of The Donut Men“ – mockumentary, ktorá je falošným sprievodným javom televíznej reality show „Cops“ – a „The Yesterday Show With John Kirman“. Melissina kariéra bola väčšinou nenápadná a nikdy jej nevenovala takú pozornosť, akú si užíval jej teraz už bývalý manžel.

Vzťah a manželstvo s Jimom Carreym

Melissa sa s Jimom stretla, keď pracovala ako čašníčka na Sunset Boulevard. Ich románik trval rok, kým sa pár v roku 1987 rozhodol uzavrieť uzol, 28. marca Hotel Santa Monica v Kalifornii. Melissa bola najstaršia vo vzťahu, bola o dva roky staršia ako Jim.

6. septembra 1987 Melissa porodila ich dcéru Jane Erin Carreyovú a zdalo sa, že ich vzťah nejaký čas vydržal a boli manželmi osem rokov, keď sa 11. decembra 11. decembra skončil ich rozvod.

Ich vzťahové problémy sa začali po tom, čo Jimova sláva rástla a on bol príliš zaneprázdnený na to, aby bol rodinným mužom, ktorého Melissa chcela, čo viedlo k ich prípadnému rozchodu.

Počas rozvodu sa Melissa pokúsila získať 5 miliónov dolárov, ale nakoniec sa rozhodla pre 3,5 milióna dolárov. V nasledujúcich rokoch získala Melissa ďalších 7 miliónov dolárov za blahobyt Jane Erin. Nie je známe, či sa Melissa znova vydala, ale Jim nestrácal veľa času, kým znovu zaviazal uzol.

Jordan Masterson

Len rok po rozchode s Melissou sa oženil s Lauren Holly. V mediálnych špekuláciách sa predpokladalo, že Jim sa rozviedol s Melissou, pretože mal pomer s Lauren, hoci to Melissa poprela a povedala, že to bol ich zaneprázdnený program, ktorý ich oddelil. Napriek rozvodu sa verí, že Jane Erin mala úžasný život a stala sa herečkou a speváčkou. Je tiež vydatá za Alexa Santanu a mala s ním dieťa. Melissa je hrdou babičkou Jacksona Santanu.